Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Jak rozkochać w sobie dojrzałego mężczyznę

Polecane posty

Gość Ania

Hej,  niedługo skończę 23 lata. Jestem kochanką 45-letniego mężczyzny, dodatkowo sama jestem w związku (proszę nie oceniajcie tego co robię.) 

Z moim kochankiem spotykam się od końca listopada, poznaliśmy się w październiku. Z racji tego, że On ma żonę i dzieci, a ja chłopaka nasza relacja sprowadza się głównie do jednego. Nigdy wcześniej nie spotykałam się z kimś takim, dlatego też nie byłam w stanie nic przewidzieć.. Zauroczyłam się w tym mężczyźnie, ale jak już wspominałam ma swoje, poukładane życie. Czy są w ogóle jakieś szanse, żeby dostrzegł we mnie kogoś więcej niż tylko kochankę skoro nasza znajomość rozpoczęła się w taki, a nie inny sposób? Jak można rozkochać w sobie takiego mężczyznę? Bardzo proszę o pomoc jak mogłabym to zrealizować. Głupie komentarze proszę sobie darować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głupia jesteś to i komentarze inne nie będą. Twoje szanse są zerowe. A jeśli nie są to on jest z...y po całości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalola

Juz nie ma na to szans. Myślę, że na samym początku zanim pojawił się seks mogłaś go jakoś zaintrygowac, zrobić coś żeby nie widzial w tobie tylko kochanki. Teraz za późno bo relacja opiera się tylko na seksie. Tego ks Ciebie oczekuje i raczej nie wyjdziecie poza te ramy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała

Jeśli chcesz rozkochać w sobie dojrzałego mężczyznę to po pierwsze też musisz dojrzeć... A jak już to zrobisz to dojdziesz do tego że ten twój wcale nie jest dojrzały i sobie darujesz.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×