Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaW

Prezent dla fana motoryzacji

Polecane posty

Gość martaW

Jaki prezent polecacie dla fana motoryzacji? Mój narzeczony jest fanem szybkich samochodów, chciałabym mu kupić coś właśnie w tym stylu coś do samochodu jednak nie mam pomysłu co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataaqq

A może głośniki do samochodu na STX masz bardzo duży wybór głośników, bardzo dobrych pod względem jakości na pewno każdy facet marzy o takich. My u nas w samochodzie również mamy głośniki marki STX także spokojnie mogę je polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup mu nawigację 🙂 bardzo fajną i nie drogą jest blow 78-215# w sferis za nie całe 300 zł z dożywotnią aktualizacją map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancik

Nie wiem czy w czasach powszechnych nawigacji w telefonie kupno oddzielnej nawigacji to taki trafiony prezent. Rzuć okiem na coś w stylu superprezent gdzie mozna kupić przejażdżkę w jakimś supersamochodzie na torze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgawwa

też mi się wydaje że teraz każdy używa nawigacji w telefonie i zakup osobnego użądzenia napewno nie będzie dobrym pomysłem. Myślę że te głośniki od STX byłyby świetnym pomysłem. Tym bardziej że firma słynie z dobrej jakości sprzętów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaW

dzięki nawigację już ma której tak jak piszecie no nie używa woli telefon. Te głośniki myślę że byłyby idealne. Tylko nie wiem czy ja wybiorę odpowiednie. Mam nadzieję, że uzyskam jakaś pomoc od sklepu STX przy wyborze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eka541

Głośniki to spoko prezent. Mój facet na pewno by sie ucieszył. Ja mam sama w aucie głośniki STX te o których piszecie i grają dobrze. Co do nawigacji - taka w telefonie to chyba jednak nie to samo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAn

Zrób mu lepszy prezent 🙂 Powiększ sobie piersi 🙂  Na pewno fanem piersi też jest, jak każdy facet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki

moze cos innego niz cos z motoryzacji, bardziej przeżyciowego, żeby oderwał na chwilę głowę od samochodów itd? 😄 ja polecam lot  w tunelu aerodynamicznym. Mój mąż i ja na rocznicę jechaliśmy do speedflya po wrocławiem i całkiem nam się podobao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla fana motoryzacji to też wydaje mi się że te głośniki marki STX by były bardzo dobrym pomysłem na prezent dla faceta. Mój osobiście z takiego prezentu byłby bardzo zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

z mojej strony mogę polecić kamerkę Mikavi PQ1. Obraz nagrywany jest wyraźny. Kąt nagrywania jest szeroki więc nic nie umknie"oku" kamery. Posiada również opcję parkingową co dla mnie jest super sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Ja również bardzo sobie cenię markę STX mają świetny sprzęt. Prowadzę małą kawiarnię i jakiś czas temu też robiłam nagłośnienie w lokalu gdzie montowała sprzęt od tej marki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już w innym poście. Swietny bedzie kurs doskonalenia jazdy samochodem. Taki na specjalnym torze albo na lotnisku. Mega frajda a przy okazji pożyteczny gift, bo zwieksza bezpiecznstweo kierowcy i pasażerow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa

Też mi się wydaje że głośniki tutaj byłyby takim idealnym prezentem. Nie znam się niestety na tych markach głośników jednak u nas w aucie są marki STX i jeśli o mnie chodzi to jakość dźwięku jest naprawdę rewelacyjna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judith

ja akurat nie jestem fanką słuchania głośno muzy w aucie, uważam że to tylko podnosi ryzyko, uważam zdecydowanie że dobrze mieć kamerkę w aucie i że to jeden z przydatniejszych gadzetów, mikavi też mi znane, facet jexdzi w uberze i ma taki model co się nagrywa wnętrze też, poweim wam że różni dziwni ludzie się trafiają i trzeba uwazać nie tylko na to co przed autem ale i co w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaa

jak dla fana motoryzacji to najlepiej coś związanego z motoryzacją. te głośniki marki STX wydają mi się bardzo fajnym pomysłem na prezent.  Zresztą sama ostatnio zakupiłam sobie głośniki do samochodu tej marki jeszcze mąż ich nie podłączyła ale podobna bardzo się opłacają, są dość tanie i dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×