Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Norie12

Czy to możliwe że jestem w ciąży?

Polecane posty

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 3.12, a 14.12 robiłam badania hormonalne z powodu częstych krwawien. Wyniki progesteronu 0,2. Moja ginekolog stwierdziła za niski wynik i z ciazy w najbliższym czasie nic nie będzie bo nie zajde. Przepisala tabletki antykoncepcyjne, miałam zacząć przyjmować od pierwszego dnia miesiączki, Teraz 3.01 przez jeden dzień pojawiło się trochę krwi więc zaczęłam brać te tabletki ale krwi już więcej nie było a mam obolałe piersi i mdłości więc zrobiłam test ciążowy i dwie wyrazne kreski, lekarz dopiero za parę dni i teraz moje pytanie czy ktoras z was była w takiej sytuacji? Nie wiem co robić i czy kontynuować przyjmowanie tabletek czy odstawić i czy ciąża przy takim progesteronie jest możliwa? Poronilam w czerwcu 2018, chciałabym dziecko i teraz się martwię słowami lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Zrób bete z krwi wynik będzie bardziej wiarygodny niż ten z testu Wszystko jest możliwe Życzę dobrych wiadomości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Wtf chcesz brac tabletki anty mogąc być w ciazy? Odstaw od razu jak masz podejrzenie, tabsy mogą bardzo uszkodzić płód 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×