Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzynka

Jaki model telefonu w 2019?

Polecane posty

Gość Katarzynka

Chciałabym wymienic telefon i zastanawiam sie jaki model obecnie opłaca sie  kupić, Na pewno w 2019 będą kolejne wypuszaczane nowości. Co możecie polecić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fancuz

Elektronika co chwilę pojawia się nowa i jak by tak tym się sugerować przy zakupie, to nie nadążysz wymieniać modeli. Jesli już coś kupować to zwróć uwagę na specyfikacje i wybierz coś najbardziej optymalnego, co posłuży Ci jakiś czas. Może porównaj sobie w jakiejś porównywarce kilka przodowych modeli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka

No może i masz racje. Ale tak na prawdę na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o specyfikacje? Na Komórkomacie można porównać modele np. Xioami, Samsunga, iPhone, ale co musi mieć w środku, zeby był wydajny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy czego wymagasz od telefonu. Jesli ma mieć doby aparat to na ilosć mpix i optykę. Xioami ma modele z dwoma aparatami, które mają dobre opinie. Jeśli w telefonie będziesz chciec mieć "całe biuro" to niezbędna będzie pamięć i dobry procesor by telefon chodził płynnie. Najlepiej może skorzystaj z Komórkomatu i wybierz tam opcje, które Cie interesują a wyszukiwarka wskarze modele odpowiadające tym kryteriom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w Komórkomacie czytałam opinie o Xioami, Samsungu. I faktycznie specyfikacja jest podobna. Ale mąż jeszcze mi podpowiada, ze może dołożyć i kupić iPhone. Ktoś może ma jakiś model tej marki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś 4s i sobie chwaliłam, potem dostałam na urodzinny inny model i się przesiadłam. Jeśli zależy Ci na na prawdę dobrym telefonie to mąż ma racie, zeby dołożyć i kupić iPhone. W porównywarkach z resztą są one nadal na 1 miejscach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne

Ja mam kolejny juz trzeci iPhone. Jest bardzo stabilny, ale nowe Samsungi tez sa stabilne, mimo Androida. Bedzie trudno Ci zgrywac zdjecia i muzyke, potrzebne sa specjalne programy. Zdjecia robi calkiem niezle, ale moj tacet kupil sobie aktualnie nowego Huawei i ten strzela jednak lepsze foty, ma tez duzo wiekszy wybor filtrow i ustawien.

Poniewaz potrzebuje dwoch telefonow, nastepny kupie Huawei. Tak przy okazji, firma ta wycofuje sie z polskiego rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szczerze to nie używam telefonu do tego by zgrywać zdjęcia na komputer, czy dodawać muzykę. Bo nawet teraz korzystam z programów do słuchania online. A zdjęcia bez problemu dodaje na media społecznościowe. A co do Huawei to ostatnio mieli straszny problem z modelami i pewnie dlatego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam jednak iPhone, masz teraz kilka flagowych modeli, starszych ale nadal technologią na wysokim poziomie. Czasami jeden model różni się od drugiego sporo a różnica w cenie 200 zł. Porównaj sobie 5s z 6s w jakiejsć porównywarce. Ja bym nie kupował żadnych Hiuaeji ani Samsungów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne

Nie, tam bylo posadzenie pracownikow Huawei o szpiegostwo :) aha, i moj facet mowi, ze Huawei ma lepszy dotyk.

A co do zdjec i muzy na iPhone to mozna ogarnac, instalujesz iTunes. Za to jak masz kilka rzeczy tej marki (a ja mam 2 telefony i tablet) to fajnie sie przerzuca dane.

Tablet polecam serdecznie iPad Pro nadgryzionego jabluszka. Mam 2 lata i trzyma 6h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no to tak nie śledzę tego co się w firmach dzieje. Ale na ich FB pod jakąś reklamą widziałam, że im wytykali awarie wyświetlaczy. Jakoś mnie to nie przekonało szczerze mówiąć. No ja potrzebuje telefonu do pracy a nie do relaksu więc w tym wypadku wolę, zeby mi płynnie aplikacja banku chodziła niż apka do muzyki. Nad tymi iPhonami sie zastanawiam, tylko jeszcze nie wiem czy brać na abonament w sieci czy osobno. Musze porównać oferty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Anne

Jakby co, mam na sprzedaż 2-letniego iPhpne 5s. Teraz zadręczam SE i chce kupić Huawei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×