Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Czy wieczny kawaler, który nigdy nie był w związku szybko znudzi się miłością? Związkiem, a przede wszystkim wiernością?

Polecane posty

Gość Autorka

Czy taki facet, który był wiecznie sam szybko znudzi się miłością, związkiem i przede wszystkim wiernością? Długo wytrzyma, aby być wiernym jednej kobiecie? Jak myślicie? Pytanie przede wszystkim do facetów. Szczególnie do tych, którzy są tacy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hi854f

Ja nie chce już go więc nie musi być mi wierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

taki facet jak truteń skacze z kwiatka na kwiatek nie wiec co to stabilizacja i wiernosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Gość Autorka napisał:

Czy taki facet, który był wiecznie sam szybko znudzi się miłością, związkiem i przede wszystkim wiernością? Długo wytrzyma, aby być wiernym jednej kobiecie? Jak myślicie? Pytanie przede wszystkim do facetów. Szczególnie do tych, którzy są tacy. 

Myślę, że szybko mnie to znudzi. Lubię być sam. Nie widzę nic fajnego w związku, poza seksem i ewentualną przyjaźnią, ale ta nie każdemu się przytrafia. Akurat niewierność to nie u mnie, bo kobiety do mnie nie ciągną. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze co

Skad ten pomysl. Z nikim nie bylem, ale jak mi zalezy to nie udaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o9876

głupie baby piszą o wierności, że to takie dla nich ważne, a same zdradzają aż im się kurzy spod spódnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrrr

Ja bym docenil jestem taki i taką kobietke ukochana bym nie skrzywdził jakby mnie szczerze pokochala i ja ja to mialaby wszystko u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej można znudzić się miłością nudnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc88

On może zechcieć spróbować jak to jest z inną. Mój kumpel przy wódce przyznał mi się, że jego żona jest jedyną kobietą, którą dotykał w całym swoim życiu. Chciałby spróbować z inną. Nie udało mu się to za młodu to teraz raczej tym bardziej mu się to nie uda. On ma 50 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
18 godzin temu, Gość Autorka napisał:

Czy taki facet, który był wiecznie sam szybko znudzi się miłością, związkiem i przede wszystkim wiernością? Długo wytrzyma, aby być wiernym jednej kobiecie? Jak myślicie? Pytanie przede wszystkim do facetów. Szczególnie do tych, którzy są tacy. 

To zalezy. Jesli to kawaler typ podrywacza. To tak wczesniej czy poznij sie znudzi. Jesli to typ romantyka, ktory po prostu nie znalazl odpowiedniej kobiety to kiedy ja znajdzie bedzie wierny i nie bedzie rozgladal sie za innymi. Podpowiedz jak latwo rozpoznawac typy. Jak jestescie razem to podrywacz nadal rozglada sie dookola. Romantyk jest skupiony na towarzyszce i cieszy sie chwila z nia spedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×