Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmm

Szarlot t

Polecane posty

Gość mmm

Karolino,ludzie wiedza,że Twoj mąż,ktoremu dorabiasz łeb w kształcie kupy pracuje w hurtowni materiaów budowlanych a Ty jestes po zawodówce.

Widzą również twoją bezczelnośc i prostactwo.

Naprawdę nie trzeba z tego powodu kasowac tematu.

Gość Gosc
36 minut temu, Gość mmm napisał:

Karolino,ludzie wiedza,że Twoj mąż,ktoremu dorabiasz łeb w kształcie kupy pracuje w hurtowni materiaów budowlanych a Ty jestes po zawodówce.

Zapomniałaś dodać sponsora teściową 

Gość Xxx

Przeciez ona nie raz sama mowila, ze ma zawodowa szkole i o co sie ciskacie? A co praca w hurtowni zla? Mierzycie ludzi miara Olfy? Dzieci nie maja, maja staly dochod, oboje zawsze zarabiaja, wiec o co Wam chodzi? 

Gość jej
37 minut temu, Gość Xxx napisał:

Przeciez ona nie raz sama mowila, ze ma zawodowa szkole i o co sie ciskacie? A co praca w hurtowni zla? Mierzycie ludzi miara Olfy? Dzieci nie maja, maja staly dochod, oboje zawsze zarabiaja, wiec o co Wam chodzi? 

No własnie chyba ma jakies kompleksy z tego powodu jednak,bo temat wiszał dopóki nie zaczeło być mowy o jej szkole,mezu i prostackim zachowaniu na wojażach zagranicznych

Gość jej

Co do Olfy to nie wiem czy to nie większa prostaczka od Karoliny,pachnaca luksusowo i ubrana modnie i z klasą ale jednak...prostak

Gość Gosc
43 minuty temu, Gość Xxx napisał:

Nic nie mam - na pewno uczciwie pracują. Jest jedno „ale” mam tez dom, mam i dzieci, mam i dobra prace i nikt nas nie sponsoruje :) u nich ewidentnie jej prawda jest tylko jej co do ich „dobrobytu” ;) 

Gość hhhh
5 godzin temu, Gość mmm napisał:

to tego sponsoring od firm, bo jesli czegos nie reklamuje to czemu pokazuje marki firmy itp ?

no i koty i koty i koty..

i nie udane odchudzanie bo ciągle JOJO, odchudza się od wczasów do wczasów :P

i ulubiona muzyka discopolo

i ulubione picie: alkohol

Gość Hej

Te Kaczmarki to taka wyższa kultura buraczaności. Kiedyś słoma wyłaziła z gumiaków, teraz też z butów ino z adidasów :) 

Gość Maciek
48 minut temu, Gość hhhh napisał:

to tego sponsoring od firm, bo jesli czegos nie reklamuje to czemu pokazuje marki firmy itp ?

no i koty i koty i koty..

i nie udane odchudzanie bo ciągle JOJO, odchudza się od wczasów do wczasów 😛

i ulubiona muzyka discopolo

i ulubione picie: alkohol

Nudno w twojej wiosce w zimę,  to trzeba komuś  dupę  obrobić?

Gość Ewa
7 minut temu, Gość Maciek napisał:

trzeba komuś  dupę  obrobić?

Youtuberki same swoje dupy eksponują i filmowo je obrabiają. Na co liczą ? Na niekończące się brawa ? Myślą,  że widownia to banda ciemniaków, którym można łgać w żywe oczy i pogardzać nimi poza kamerą ? Ludzie są inteligentni i wyczują każdą nieszczerość, każde zarozumialstwo. 

Gość asd
4 minuty temu, Gość Ewa napisał:

Youtuberki same swoje dupy eksponują i filmowo je obrabiają. Na co liczą ? Na niekończące się brawa ? Myślą,  że widownia to banda ciemniaków, którym można łgać w żywe oczy i pogardzać nimi poza kamerą ? Ludzie są inteligentni i wyczują każdą nieszczerość, każde zarozumialstwo. 

No widać :D  Zwłaszcza po tym, ile te nic nie wnoszące jutuberki mają wyświetleń, a co za tym idzie, kasy z reklam :D Twój ból dupy tez nie wziął się z powietrza :)

Gość Aaa

Dlaczego absolutnie każdy negatywny komentarz jest traktowany jako zazdrość o jej pieniądze ? Gdyby Szarlota miała mniej kasy i jeździła na wakacje do cioci do Ciechocinka też uważałaby, że jest cebulą. To cecha jej osobowości, nie portfela. 

Gość Ksw

Ciekawa jestem, jakby do Was zapukal ktos z propozycja. Dam Pani zloty pierscionek, ladny w zamian za to wrzuci pani sobie zdjecie dloni z tym pierscionkiem na instagram. No ktora odmawia? Bo ja nie.

Gość Brawo
1 godzinę temu, Gość Aaa napisał:

Dlaczego absolutnie każdy negatywny komentarz jest traktowany jako zazdrość o jej pieniądze ? Gdyby Szarlota miała mniej kasy i jeździła na wakacje do cioci do Ciechocinka też uważałaby, że jest cebulą. To cecha jej osobowości, nie portfela. 

Bardzo dobrze podsumowalas. 

Gość hejter

no bo my wszystkie zazdrościmy jej chaty samochodu zabawek elektroczninych kotow itp... i tego ze moze na dupie siedziec i pierdziec i nic nie robić 😄😄

żartuje.... ironia była oczywissscie

Gość Ewa
1 godzinę temu, Gość Ksw napisał:

Ciekawa jestem, jakby do Was zapukal ktos z propozycja. Dam Pani zloty pierscionek, ladny w zamian za to wrzuci pani sobie zdjecie dloni z tym pierscionkiem na instagram. No ktora odmawia? Bo ja nie.

Ja odmawiam. Nie lubię złota. A takie, które stroją się w darowane poliestrowe kiecki, eksponują na kanapie darowane poduszki i zachwycają się smakiem darowanej herbaty - uważam za obślizgłe osobniczki. 

Okazywać zachwyt dla cebulackiego sprytu i pazerności - będzie tylko druga ludzka cebula.

Ulubione powiedzenie Szarloty „świruję pawiana” akurat bardzo w punkt. Robi z siebie małpę dla pieniędzy. Ludzie lubią pośmiać się z małp, ale ich nie szanują. 

Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Zapomniałaś dodać sponsora teściową 

O co chodzi z tą teściowa? 😮 oni w sumie nie żyją jakoś luksusowo żeby potrzebowali sponsora.

Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

O co chodzi z tą teściowa? 😮 oni w sumie nie żyją jakoś luksusowo żeby potrzebowali sponsora.

Myślisz ze dom na kredyt, wakacje za 1 pensje ? 

Wątpię ;) jedną to oni przejedzą 😂

Gość jej
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Myślisz ze dom na kredyt, wakacje za 1 pensje ? 

Wątpię 😉 jedną to oni przejedzą 😂

Dom na kredyt?Co ty pitolisz?To jest dobudówka do domu teściów

Gość Xxx
4 minuty temu, Gość jej napisał:

Dom na kredyt?Co ty pitolisz?To jest dobudówka do domu teściów

I co z tego, ze dobudowka? Jedna sciana gratis xd. Zreszta skad wiesz?

Gość Gosc

Dom jest obok - było widać, ze nie da połączone. Maja osobne dachy i ściany.

zreszta nieważne - przejedzą a góry nie zrobią 😜

Gość Gość

Jakie tutaj pustaki , obrabiacie jej dupę na kafe i nadal ją oglądacie a ona dzięki wam zarabia. Paradoks?

Gość Glj
3 godziny temu, Gość Brawo napisał:

Bardzo dobrze podsumowalas. 

Sama sobie komentujesz swoje wypociny. Słabe to.

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Ewa napisał:

Ja odmawiam. Nie lubię złota. A takie, które stroją się w darowane poliestrowe kiecki, eksponują na kanapie darowane poduszki i zachwycają się smakiem darowanej herbaty - uważam za obślizgłe osobniczki. 

Okazywać zachwyt dla cebulackiego sprytu i pazerności - będzie tylko druga ludzka cebula.

Ulubione powiedzenie Szarloty „świruję pawiana” akurat bardzo w punkt. Robi z siebie małpę dla pieniędzy. Ludzie lubią pośmiać się z małp, ale ich nie szanują. 

A trzecia ludzka cebula musi komuś dopiepszyć bo taki ma charakter.

Gość jej
8 godzin temu, Gość Glj napisał:

Sama sobie komentujesz swoje wypociny. Słabe to.

No tak,bo nikt nie może mieć takiego samego zdania jak ja czy ktos inny.Ja też mogę napisać,że jesteś Karoliną i codziennie patrolujesz kafe ponadawać na innych i wyśmiać krytykę na swój temat.I udowodnij,że nią nie jestes.

Gość Kjhgvg
33 minuty temu, Gość jej napisał:

No tak,bo nikt nie może mieć takiego samego zdania jak ja czy ktos inny.Ja też mogę napisać,że jesteś Karoliną i codziennie patrolujesz kafe ponadawać na innych i wyśmiać krytykę na swój temat.I udowodnij,że nią nie jestes.

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.