Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmm

Szarlot t

Polecane posty

Gość Hanka

Szarlot musi nadganiac filmiki zeby kasa sie zgadzala, nie na darmo rzucila prace w sklepie

dobrze, ze gdzies wyjezdzala, bo musialaby nagrywac starym trybem koty-sniadanie-koty-koty-zakupy-obiad-koty-pokazywanie darmoszek-koty-koty-aa dam w tytule „odchudzanie” to bedzie wieksza ogladalnosc-koty-pokaze ubrania-kolacja-koty-koty

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Hanka napisał:

Szarlot musi nadganiac filmiki zeby kasa sie zgadzala, nie na darmo rzucila prace w sklepie

dobrze, ze gdzies wyjezdzala, bo musialaby nagrywac starym trybem koty-sniadanie-koty-koty-zakupy-obiad-koty-pokazywanie darmoszek-koty-koty-aa dam w tytule „odchudzanie” to bedzie wieksza ogladalnosc-koty-pokaze ubrania-kolacja-koty-koty

Oglądasz ,piszesz że to nuda potem znowu oglądasz i znowu że to nuda . Nudziara z ciebie .

Gość Lara glk
2 godziny temu, Gość Rolex napisał:

Szarlot chce być sławna ale nic z tego nie wyjdzie....słoma z butów wystaje 

A tobie z mózgu ........

Gość Nuuda
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Oglądasz ,piszesz że to nuda potem znowu oglądasz i znowu że to nuda . Nudziara z ciebie .

Moze za kazdym razem liczy na cos nowego a tu...uwaga! Znowu nuuuuda

Gość Polia

Nie zmieni soe jej kanał bo ona nie ma nic ciekawego do powiedzenia czy pokazania siedzi w domu typowa Karyna

Gość Gość
28 minut temu, Gość Polia napisał:

Nie zmieni soe jej kanał bo ona nie ma nic ciekawego do powiedzenia czy pokazania siedzi w domu typowa Karyna

Szarlot nudna ,a ty jaka bo ciągle tylko ta Karyna i Karyna . Nie stac cię na napisanie czegoś z większym sensem?

Gość Gagag

A ja sie zgadzam, Karyna znaczy wiecej niz tysiac slow. No jest Karyna, placz nie placz- nic nie zrobisz

Gość Hhhhhhh

Jak to można oglądać ? Widziałam parę odcinków i trudno mi uwierzyć ,że kilkanaście tysięcy ludzi ogląda tą chałę. Baba siedzaca w domu ,gadająca z kotami. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gagag napisał:

A ja sie zgadzam, Karyna znaczy wiecej niz tysiac slow. No jest Karyna, placz nie placz- nic nie zrobisz

Chyba tylko dla głupków .

Gość Dghjkhgffgjjj
45 minut temu, Gość Hhhhhhh napisał:

Jak to można oglądać ? Widziałam parę odcinków i trudno mi uwierzyć ,że kilkanaście tysięcy ludzi ogląda tą chałę. Baba siedzaca w domu ,gadająca z kotami. 

Ale na tyle cię zainteresowała, że szukałaś o niej info na kafeterii . Normalnego człowieka jak coś nudzi to omija temat i szuka czegoś co go zainteresuje, a nie traci czas na rozwijanie tego nudnego tematu.

Gość xxx
Dnia 14.02.2019 o 22:59, Gość wie ktos napisał:

kto spiewa piosenkę ( jako przerywnik ) w ostatnim vlogu  albo nazwa piosenki  ?

wie ktos?

Gość Ciotka \k
Dnia 16.02.2019 o 11:27, Gość Gość napisał:

Ciotka ty na serio myslisz że piszesz z Karoliną ? 😂😂😂😂😂 myślisz że ona nie ma co robić tylko z tobą pisać ,ale z  drugiej strony to zabawne że jest ktoś tak pusty jak ty co daje się podpuszczać .🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Oczywiście,że czyta wypowiedzi z kafe, a potem odwołuje się do nich w filmach. Nie wiedziałam tego, dopóki nie zaczęła się odnosić się do jakiś komentarzy, których pod jej filmami nie było.Myślę sobie wtedy, o czytm ona gada, przecież nikt tak nie napisał i trafiam tu i nagle oświecenie.Karolina odpowiada na zarzuty na kafe. Ona i pewnie jej siostra też ( która miała krótko swój kanał , ale nic się tam nie kleiło) j komentują tu i odpisują, a potem zgłaszają do usunięcia. Ale to nic nie szkodzi. I Pewnie ten komentarz, do którego się odwołuję, to też Karolinko Ty, albo ktoś z rodziny lub znajomych. Pozdrawiam Was serdecznie. Naprawdę Was oglądam, tylko czasem mi wstyd,ze robicie taką wiochę między ludźmi. Ale gadanie domowe i gotowanie lubię pooglądać.

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Pani Ciociu jak to jest robić z siebie ...a?

D....e....b....i...l.a

Gość Ciotka /k
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

D....e....b....i...l.a

Nie wiem. Zapytaj Karolinę i jej rodzinę.

Gość Gość
9 minut temu, Gość Ciotka /k napisał:

Nie wiem. Zapytaj Karolinę i jej rodzinę.

Chcialam zwrócić się do eksperta ,więc zapytałam ciebie .

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.