Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmm

Szarlot t

Polecane posty

Gość dddd
13 minut temu, inspiracja napisał:

Ale czemu by miala oszukiwac?

no pierwszy raz schudła wg tej swojej cud diety, nie ma oszukiwania.

ale tak samo jak 

48 minut temu, Gość jej napisał:

Juz to widze jak ten leniwiec plywa w basenie.Swoją  drogą  myślę , że ona je i rzyga,ewentualnie je zupełnie co innego niż pokazuje

uważam że za szybko po tych wakacjach tyje i chudnie coś jest nie teges.

a to już nie jest oszukiwanie bo ona nie mówi teraz jak schudła. nic nie mówi teraz o diecie.

Gość dddd
1 godzinę temu, Gość Karol napisał:

Szkoda,że nie ma basenu w okolicy  zamieszkania.Regularne pływanie  to gwarancja zrobienia i utrzymania rzeźbyJest już szczupła i teraz  tylko konsekwentna rzeźba i zazdrosnice  się posikaja  ze złości. 

a ona w ogóle umie pływać? 

Gość Lala
Przed chwilą, Gość dddd napisał:

Przed chwilą, Gość dddd napisał:

Umie bo widzialam i lubi , bo mówiła 

Gość fanka

"Jestem osobą, która nienawidzi robić coś na siłę. Naprawdę mam ciężki charakter. Ciężko jest mi dogodzić, ale dzięki temu, że robię to co lubię/kocham czuję, że żyję, bo zawsze robię to co sprawia mi przyjemność 😉
Po 4 miesiącach zmieniłam pracę i miałam więcej czasu na wprowadzenie ćwiczeń. 
Kontynuowałam spacery. 
Uwielbiam, kocham i ubóstwiam - pływać!
To jedyna z metody fizycznych, którą mogłabym robić kilka razy na dzień! Nienawidzę biegać, wykonywać brzuszków - nudzi mnie to i po prostu tego nie lubię.
Więc postanowiłam wybrać to co sprawia mi przyjemność i organizowałam czas na spacery i chodziłam do 4 razy w tyg na basen 😉 Uważam, że w wodzie pracuje każdy milimetr naszego ciała. Więcej niż w przypadku innych ćwiczeń. Fale wody ruszają wszystko w Naszym ciele. Wnioskuję, że ma to duży wpływ na to by Nasza skóra nie wiotczała podczas odchudzania. Wiemy, ze z wiekiem trudniej jest schudnąć. A gdy Nam się to uda to ze skórą bywa różnie. Dlatego uważam że ruch w wodzie jest świetny dla osób w każdym wieku. Moje serce podbiła Ewa Chodakowska, a najbardziej 'SKALPEL', 'SKALPEL 2', i 'KILLER'. 
Jest to trochę sprzeczne z tym co napisałam, bo naprawdę nie lubię tego typu ćwiczeń. Ale te ćwiczenia polubiłam i starałam się wykonywać raz w tygodniu. 

Po zmianie pracy było u mnie dość sporo ruchu. Spacery, basen i raz w tygodniu Ewa Chodakowska. 
Codziennie coś robiłam, a spacery traktowałam jak relaks, a to niewinne chodzenie naprawdę dużo daje. 
W mojej nowej pracy każdą niedzielę miałam wolną. Gdzie myślałam, że nigdy takiej nie znajdę, a tu cud na Wisłą okazał się szybciej niż się spodziewałam hihi Przez 6 dni w tygodniu spacery i basen, a niedziela tak jak Pan Bóg nakazał - wymarzony odpoczynek hihihi 🙂

Podsumowując. 
Tak jak z jedzeniem - jadłam to co lubię i sprawia mi przyjemność. U mnie nie ma opcji żebym robiła coś o czym pomyślę: 'O BOŻE ZNOWU ;-/!!!' Dlatego ja znalazłam ćwiczenia, które nie lubię, a uwielbiam!
Uważam, że sprawianie przyjemności na każdym kroku jest sukcesem do wszystkiego. 

Nie poddawajcie się - walczcie i szukajcie swoich 'cudów na Wisłą' 😉

Następna notka będzie o pielęgnacji ciała przed i w trakcie odchudzania, a w przyszłym tyg. zapraszam na film. Poinformuję Was jak się pojawi. 
Dajcie znać jak Wam idzie 🙂 Przepraszam, że notka była taka długa.
Dziękuję za uwagę i do usłyszenia niebawem. "

Gość cccc

zapodaj.net/6a1021add7f74.jpg.html

instagram vs rzeczywistosc 😄 padłam 😜 po kocie widać że zdjęcie robione w podobnym czasie..a jak bardzo ma znaczenie filt + dobre ustawienie kamery 😜 

Gość cccc

są ze sobą tak długo, ale to też.. ślub wziął dopiero jak schudła.. chamstwo

instagram.com/p/6Zud40LssQ/

Gość cccc

instagram.com/p/n3skaFLsin/

ona musiała jeszcze cos robić, oprocz tego co pokazywała..

ile ludzi je mniej i nic nie ma...

a ja mam jedno pytanie: dlaczego ma tak dużo zdjęć jak jest gruba, a tak mało gdy jest chuda, z brzuchem na wierzchu?

zazwyczaj ludzie wywalają te zdjęcia grubasa, a chwalą się tylko chudym brzuchem,

nawet ten cały jej instagram, tak teraz przejrzałam, w ogóle nie ma zdjęć figury fit

nie pokazuje zdrowego jedzenia. ani nie chwali się tym swoim sukcesem, nie pokazuje teraz swojego ciała. 

dlaczego? 

58 minut temu, Gość dddd napisał:

no pierwszy raz schudła wg tej swojej cud diety, nie ma oszukiwania.

ale tak samo jak 

uważam że za szybko po tych wakacjach tyje i chudnie coś jest nie teges.

a to już nie jest oszukiwanie bo ona nie mówi teraz jak schudła. nic nie mówi teraz o diecie.

Ja nic dziwnego w tym nie widzę też tak mam na wakacjach niczego sobie nie odmawiam i po wakacjach waga dochodzi do 65  , a po wakacjach biirę sięza siebie i przed śwìetami Bozego Narodzenia waze już 55 to co w tym dziwnego że przez prawie 4 miesiace można tyle schudnąć?

Gość Aga
9 minut temu, Pola12345 napisał:

Ja nic dziwnego w tym nie widzę też tak mam na wakacjach niczego sobie nie odmawiam i po wakacjach waga dochodzi do 65  , a po wakacjach biirę sięza siebie i przed śwìetami Bozego Narodzenia waze już 55 to co w tym dziwnego że przez prawie 4 miesiace można tyle schudnąć?

Nic w tym dziwnego..ale ktoś pala taka nienawiścią  i zazdrością w stosunku do Karoli,  że wypisuje te bzdury z uporem maniaka, od kilku miesięcy. 

Nigdy nie miałam nadwagi, nie byłam otyła  i też mam w różnych okresach życia wahania wagi  nawet do 5kg.To jest problem dla modelek chłodzących po wybiegu a nie dla większości  kobiet.

Gość Nalka
26 minut temu, Gość wew napisał:

dlaczego ona dodaje filmy codziennie? ma az tak interesujące zycie?

Dobrze, że dodaje. Jest pozytywną osobą, zaraża optymizmem i dobrym humorem. Mogłaby dodawać jeszcze częściej jak dla mnie. 

Gość Nalka

Dziewczyny, nie zapominajcie, że ona ma dopiero ok 30 lat. Poza tym jest w ruchu, dużo sprząta, gotuje. Jeśli je w niewielkich ilościach, pije dużo herbat itd, zamyka okno żywieniowe odpowiednio wcześnie to ma szanse schudnąć. Poza tym je mało słodyczy i pieczywa, a to połowa sukcesu.

18 minut temu, Gość Nalka napisał:

Dobrze, że dodaje. Jest pozytywną osobą, zaraża optymizmem i dobrym humorem. Mogłaby dodawać jeszcze częściej jak dla mnie. 

Też tak uważam.😊

Gość lolla

JEDYNE co umożliwa schudnięcie to deficyt kaloryczny. Można jeść same pieczywo i słodycze, ale tak długo jak nie będziemy dostarczali organizmowi nadywżki kalorii schudniemy. Ostatnio jakiś trener personalny jadł tylko McDonalda przez miesiąc, ale był w deficycie i schudł 7 kilo. Proste 😉 

Gość Anonim

Droga Kafeterio. Żądam przywrócenia funkcji logowania się. Ograniczmy mowę nienawiści na tym portalu! 

Gość ffff
10 godzin temu, Pola12345 napisał:

Na wakacjach ma ćwiczyć pogieło cię????????????????

nie chodziło o to że będzie ćwiczyć, tylko zobaczymy jakość brzucha, i będzie widać czy ćwiczyła w diecie.... ale jesteś nie kumata :P 

Gość ffff
9 godzin temu, Pola12345 napisał:

ale ona ma wahania z 90 na 70/65

Gość ffff
28 minut temu, Gość Nalka napisał:

Dziewczyny, nie zapominajcie, że ona ma dopiero ok 30 lat. Poza tym jest w ruchu, dużo sprząta, gotuje. Jeśli je w niewielkich ilościach, pije dużo herbat itd, zamyka okno żywieniowe odpowiednio wcześnie to ma szanse schudnąć. Poza tym je mało słodyczy i pieczywa, a to połowa sukcesu.

dopiero? ha ha 😄 mówisz tak jakbyś miała 50 lat 😛

jak tak dużo schudła bez ćwiczeń miała 20+ lat to dało się, teraz każde JOJO jest na nie korzyść dla niej

Gość ffff
14 minut temu, Gość lolla napisał:

JEDYNE co umożliwa schudnięcie to deficyt kaloryczny. Można jeść same pieczywo i słodycze, ale tak długo jak nie będziemy dostarczali organizmowi nadywżki kalorii schudniemy. Ostatnio jakiś trener personalny jadł tylko McDonalda przez miesiąc, ale był w deficycie i schudł 7 kilo. Proste 😉 

żeby mieć deficyt - trzeba ćwiczyć... 

Gość ffff
8 minut temu, Gość Anonim napisał:

Droga Kafeterio. Żądam przywrócenia funkcji logowania się. Ograniczmy mowę nienawiści na tym portalu! 

kto tutaj mówi o jakiej nienawiści? ludzie mylicie pojęcia 🙂 

Gość lolla
3 minuty temu, Gość ffff napisał:

żeby mieć deficyt - trzeba ćwiczyć... 

Albo jeść mniej? Jeżeli dziennie zapotrzebowanie wynosi 1700, a jemy 1300 no to nie ma bata, schudniemy. Nie trzeba ćwiczyć żeby schudnąć. 

Gość Anonim
6 minut temu, Gość ffff napisał:

kto tutaj mówi o jakiej nienawiści? ludzie mylicie pojęcia 🙂 

A jak nazwiesz niechęć do drugiej osoby, wyśmiewanie jej, wytykanie wad?

Gość jej
49 minut temu, Gość ffff napisał:

nie chodziło o to że będzie ćwiczyć, tylko zobaczymy jakość brzucha, i będzie widać czy ćwiczyła w diecie.... ale jesteś nie kumata 😛

Napisał ktoś z gościa.

Załóż konto i sie loguj.W czym problem

Gość jej
54 minuty temu, Gość Anonim napisał:

Napisał ktoś z gościa.

Załóż konto i sie loguj.W czym problem

Gość jej
39 minut temu, Gość Anonim napisał:

A jak nazwiesz niechęć do drugiej osoby, wyśmiewanie jej, wytykanie wad?

No właśnie niechęcią i oceną,na która się wystawia

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.