Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmm

Szarlot t

Polecane posty

Gość mii
2 minuty temu, Gość ffff napisał:

lubisz ją tylko za to? to smutne

Nie :) Po prostu lubię czasem posłuchać jej pitolenia, nie drażni mnie jak inne jutuberki.

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Była widzka napisał:

Właśnie zrobiłam ansub tej durnej baby. Jak ją oglądałam to stała się okropnym burakiem, nic tylko chamstwo, przeklinanie, gadanie o dupie marynie, ilez w kółko można o tym samym. Schodzi na "psy", ja nie wiem jak jej jest nie wstyd, na innym kanale pod znaną ytuberką śmieją się z niej w komentarzach, że udaje kogoś kim nie jest i naśladuje inne osoby np Szusz otwierajac tylko paczki i paczki, chociaż u Szusz jest coś ciekawego, ale chyba ona chce sie na Szusz wybić. Komentuje to także ta ytuberka, że żenada, żeby jej do niej porównywać. Tragedia co się z tą wieśniarą ostatnio dzieje... Karolino z zawodówki WSTYD!! WSTYD WIEŚ TAŃCZY I ŚPIEWA! 

Unsub , jak juz , Ty “durna babo”! ;)

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Była widzka napisał:

Właśnie zrobiłam ansub tej durnej baby. Jak ją oglądałam to stała się okropnym burakiem, nic tylko chamstwo, przeklinanie, gadanie o dupie marynie, ilez w kółko można o tym samym. Schodzi na "psy", ja nie wiem jak jej jest nie wstyd, na innym kanale pod znaną ytuberką śmieją się z niej w komentarzach, że udaje kogoś kim nie jest i naśladuje inne osoby np Szusz otwierajac tylko paczki i paczki, chociaż u Szusz jest coś ciekawego, ale chyba ona chce sie na Szusz wybić. Komentuje to także ta ytuberka, że żenada, żeby jej do niej porównywać. Tragedia co się z tą wieśniarą ostatnio dzieje... Karolino z zawodówki WSTYD!! WSTYD WIEŚ TAŃCZY I ŚPIEWA! 

Po tym jak się wypowiadasz widać , że masz dziury w edukacji WIEŚNIARO ( nie obrażając ludzi mieszkających na wsi , bo wieśniacto to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania) .

Gość adasd

Napisano 23 godziny temu
  Dnia 16.01.2019 o 09:59, Gość wew napisał:
dlaczego ona dodaje filmy codziennie? ma az tak interesujące zycie?

Dobrze, że dodaje. Jest pozytywną osobą, zaraża optymizmem i dobrym humorem. Mogłaby dodawać jeszcze częściej jak dla mnie. 

xxx

serio? ona jest marudą i jej filmy to nuuuuuda, ma życie jak każda z nas, to już lepiej spotkać się z kumpela niż oglądać kogoś życie

Gość Gość
18 minut temu, Gość adasd napisał:

Napisano 23 godziny temu

Dobrze, że dodaje. Jest pozytywną osobą, zaraża optymizmem i dobrym humorem. Mogłaby dodawać jeszcze częściej jak dla mnie. 

xxx

serio? ona jest marudą i jej filmy to nuuuuuda, ma życie jak każda z nas, to już lepiej spotkać się z kumpela niż oglądać kogoś życie

Każdy ogląda to co lubi . Najbardziej śmieszni są , ci co wypisują że ona jest nudna itd. , a pierwsi oglądają film i wiedzą o każdym szczególe z tego co jest w jej filmach . Jak można być tak głupim żeby oglądać coś , co jest nudne i tracić na to swój czas , to jest nielogiczne .

Gość ffff
1 godzinę temu, Gość Gina napisał:

Nawet nie wiem o kim mowa...

tak jak w temacie głównym 🙂 wpisz w wyszukiwarkę YT 🙂 

Gość efef

5 godzin temu, Gość adasd napisał:

Napisano 23 godziny temu

xxx

Każdy ogląda to co lubi . Najbardziej śmieszni są , ci co wypisują że ona jest nudna itd. , a pierwsi oglądają film i wiedzą o każdym szczególe z tego co jest w jej filmach . Jak można być tak głupim żeby oglądać coś , co jest nudne i tracić na to swój czas , to jest nielogiczne .

xxx

w tym sęk, że oglądałam tydzień-dwa, potem przestałam, bo ma w sobie "roszczeniową" aurę...więc spokojnie nie oglądam

Gość Basia 32

Na kanale andziaks tez była dyskusja w komentarzach na jej temat. Już wszędzie się z niej śmieją 😂

Gość bnm
2 minuty temu, Gość Basia 32 napisał:

Na kanale andziaks tez była dyskusja w komentarzach na jej temat. Już wszędzie się z niej śmieją 😂

daj linka

Gość jej
2 minuty temu, Gość Basia 32 napisał:

Po tym filmie z różową bluzą,taką jak ma Luka.

Tak jak z niej sie śmiali na sse blogers to głowa mała 🙂 Chciałaby do śmietanki towarzyskiej lecz niestety,za wysokie progi 

1 godzinę temu, Gość jej napisał:

Tak jak z niej sie śmiali na sse blogers to głowa mała 🙂 Chciałaby do śmietanki towarzyskiej lecz niestety,za wysokie progi 

No tak bo Andziaks to takie wysokie progi 😂😂😂😂😂😂

Gość Gleyd
1 godzinę temu, Gość jej napisał:

Andziaks rozpieszczona gówniara za hajs starych jej kanał to tylko eksponowanie bogactwem i chwalenie się co kupiła i za ile .

Gość Gość

No wiesz....jak dla kogo.Dla Karoliny napewno.Co by nie mówić to jednak u jej rodziców w pensjonacie,cała wierchuszka yt żarła i piła za darmo 🙂

Gość Jjj
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No wiesz....jak dla kogo.Dla Karoliny napewno.Co by nie mówić to jednak u jej rodziców w pensjonacie,cała wierchuszka yt żarła i piła za darmo 🙂

Nawet za darmo nie chciałabym spędzać czasu z takimi snobami.

Gość Gość
17 minut temu, Gość Gleyd napisał:

Andziaks rozpieszczona gówniara za hajs starych jej kanał to tylko eksponowanie bogactwem i chwalenie się co kupiła i za ile .

Kanał Szarlot zmierza właśnie w tym kierunku "co kupila i za ile"

Gość Baja
43 minuty temu, Pola12345 napisał:

No tak bo Andziaks to takie wysokie progi 😂😂😂😂😂😂

No napewno wyższe niż Karolina 

Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Kanał Szarlot zmierza właśnie w tym kierunku "co kupila i za ile"

Może i tak z tym że Szarlot kupuje buty za 200 zł a Andziaks albo krzywousta Olfa za parę tysięcy.

Gość Ugfgfg
9 minut temu, Gość Baja napisał:

Widocznie tobie imponuje kasa , ale nie dla wszystkich tylko to jest ważne.

Gość Gość
13 minut temu, Gość Ugfgfg napisał:

Nie wiem jak,na podstawie tego jednego stwierdzenia, można wysnuć taki wniosek

Gość Gosc

Ona by się nadała do programu Damy i Wieśniaczki:) Jak myślicie kogo by reprezentowała?

Gość Baja
18 minut temu, Gość Ugfgfg napisał:

A po czym to stwierdzasz? Ze napisałam ze Andziaks jest wyżej niż Karolina? To chyba jest logiczne i widoczne nawet dla „ślepego” i „głuchego” chociaż sposob wyrażania się, sposob obycia, sposob składania zdań, brak przekleństw prosto z obory, można by tak porównywać w nieskończoność. Ale dla Ciebie widzę nie ważne o co chodzi to chodzi o pieniądze 👍🏻 

Gość Baja
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ona by się nadała do programu Damy i Wieśniaczki:) Jak myślicie kogo by reprezentowała?

Pytanie retoryczne 🙃

Gość Gość
26 minut temu, Gość Baja napisał:

A po czym to stwierdzasz? Ze napisałam ze Andziaks jest wyżej niż Karolina? To chyba jest logiczne i widoczne nawet dla „ślepego” i „głuchego” chociaż sposob wyrażania się, sposob obycia, sposob składania zdań, brak przekleństw prosto z obory, można by tak porównywać w nieskończoność. Ale dla Ciebie widzę nie ważne o co chodzi to chodzi o pieniądze 👍🏻 

A o co chodzi w filmach Andzi o hajs tylko o to.

Gość fffffff

tyle dostała paczek a dla widzów tylko 1 słoiczek na 3 głowy, smutne.

myślałam że przynajmniej 3 osoby dostaną cały zestaw ? 😛

i jeszcze kod rabatowy.. wydaj kasę sam... 

słabe wsparcie i docenianie widzów 😜 

Gość kasiaaaasia

bo jutubeki wolą mieć 10 kremów na noc niż zrobić rozdanie

a ludzie jak durnie oglądają je i nabijają im kasę żeby miały $ na zagraniczne wycieczki

widocznie z oglądalności 15-20 tys. ma się tyle kasy, że lepsze to niż pracować w sklepie jak kiedys Szarlot

Gość Teee
15 godzin temu, Gość Baja napisał:

Poziom percepcji  i wykształcenia podobny. Obie panienki miło się uśmiechają. Gdyby  (hipotetycznie) zostawic je  w jakiejkolwiek trudnej sytuacji  ,bez kasy ,wygralaby  Karolina, bo jest wściekłe uparta w dążeniu do celu.

Gość Gość
55 minut temu, Gość kasiaaaasia napisał:

bo jutubeki wolą mieć 10 kremów na noc niż zrobić rozdanie

a ludzie jak durnie oglądają je i nabijają im kasę żeby miały $ na zagraniczne wycieczki

widocznie z oglądalności 15-20 tys. ma się tyle kasy, że lepsze to niż pracować w sklepie jak kiedys Szarlot

No pewnie że lepsze to niz praca w sklepie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.