Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Asystent66

PKO zawsze rano ma wypłatę. Więc to ściema, że już są wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyty

Millenium jest wypłata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóżcie

Hej, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak mogę uzyskać paski z wynagrodzeniem poza tetą? Jestem na urlopie wychowawczym i nie mam możliwości co miesiąc jeździć do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Pomóżcie napisał:

Hej, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak mogę uzyskać paski z wynagrodzeniem poza tetą? Jestem na urlopie wychowawczym i nie mam możliwości co miesiąc jeździć do sklepu.

Zadzwoń do kadr i będą ci wysyłać na adres domowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amsl

Dziewczyny czy któraś z Was miała nagłą, nieplanowaną cc według wskazań lekarskich (brak postępu porodu, zły zapis ktg i ryzyko  dla zdrowia i życia dziecka) i ubiegała się o pieniądze z ubezpieczenia z Warty (płacę 50zł)? Dają coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
2 godziny temu, Gość amsl napisał:

Dziewczyny czy któraś z Was miała nagłą, nieplanowaną cc według wskazań lekarskich (brak postępu porodu, zły zapis ktg i ryzyko  dla zdrowia i życia dziecka) i ubiegała się o pieniądze z ubezpieczenia z Warty (płacę 50zł)? Dają coś?

spróbuj złożyć wniosek o wypłate najwyzej odrzucą. ja miałam planową cc i mi uznali 100 zł za kazdy dzien pobytu w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscccc
3 godziny temu, Gość amsl napisał:

Dziewczyny czy któraś z Was miała nagłą, nieplanowaną cc według wskazań lekarskich (brak postępu porodu, zły zapis ktg i ryzyko  dla zdrowia i życia dziecka) i ubiegała się o pieniądze z ubezpieczenia z Warty (płacę 50zł)? Dają coś?

Ja miałam nieplanowane CC-brak postępu porodu  , dwa lata temu , dostałam z Warty 1500 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuu
1 godzinę temu, Gość Goscccc napisał:

Ja miałam nieplanowane CC-brak postępu porodu  , dwa lata temu , dostałam z Warty 1500 zł 

1500 to chyba za urodzenie a nie za pobyt to się każdemu należy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
9 godzin temu, Gość Uuuuu napisał:

1500 to chyba za urodzenie a nie za pobyt to się każdemu należy 

Dokładnie, to jest wypłata świadczenia za urodzenie dziecka. Warta płaci za pobyt w szpitalu jedynie z powodu choroby. Za cesarkę nie wypłaca. Wiem, bo dwie koleżanki próbowały i żadna nie dostała.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Jola napisał:

Dokładnie, to jest wypłata świadczenia za urodzenie dziecka. Warta płaci za pobyt w szpitalu jedynie z powodu choroby. Za cesarkę nie wypłaca. Wiem, bo dwie koleżanki próbowały i żadna nie dostała.

 

Jeżeli cesarka jest w trybie nagłym tzn ze z powodu zagrazenia życia i zdrowia matki lub dziecka, a pobyt w szpitalu wynosił 4 dni i w górę to pieniążki za CC Warta wypłaci. Podstawa jest też te 4 dni pobytu w szpitalu po tym czasie wypłacaja, sama składałam spełniając te warunki i otrzymałam świadczenie z Warty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Jola napisał:

Dokładnie, to jest wypłata świadczenia za urodzenie dziecka. Warta płaci za pobyt w szpitalu jedynie z powodu choroby. Za cesarkę nie wypłaca. Wiem, bo dwie koleżanki próbowały i żadna nie dostała.

 

Jeżeli cesarka jest w trybie nagłym tzn ze z powodu zagrazenia życia i zdrowia matki lub dziecka, a pobyt w szpitalu wynosił 4 dni i w górę to pieniążki za CC Warta wypłaci. Podstawa jest też te 4 dni pobytu w szpitalu po tym czasie wypłacaja, sama składałam spełniając te warunki i otrzymałam świadczenie z Warty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość45

Witam. Dopiero sie przyjmuje do Rossmanna i dostalam skierowanie na badania w luxmedzie. Czy to mnie będzie coś kosztować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go66
Dnia 5.10.2019 o 05:34, Gość Onka napisał:

Nie jestem, pracuje w innej firmie byłam dziś na rozmowie,  wybrano mnie na asystentke, na odpowiedź czekają do poniedziałku,  moje pytanie było jakie realne zarobki na tym stanowisku w małym miasteczku ? 

Jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość45 napisał:

Witam. Dopiero sie przyjmuje do Rossmanna i dostalam skierowanie na badania w luxmedzie. Czy to mnie będzie coś kosztować? 

Nie nic nie zaplacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G999

Powiedzcie mi czy jak zaczynam pracę i wysyłają mnie na szkolenia to czy zapłacą mi za nie? Jak długo trwają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 84

Kto wie na czym polega to.nowe stanowisko mlodszy kierownik i kto nim moze zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za pobyt w szpitalu powyżej 3 dni warta  płaci ale za cc jako za operację już nie nawet jeśli jest nieplanowana

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość G999 napisał:

Powiedzcie mi czy jak zaczynam pracę i wysyłają mnie na szkolenia to czy zapłacą mi za nie? Jak długo trwają? 

masz normalnie zapłacone tak jak za normalny dzień pracy. szkolenie mniej więcej miesiąc, zależy od twoich chęci i "ogarnięcia" no i oczywiście przyłożenia osoby przyuczajacej. nie bój się pytać o wszystko co jest dla ciebie niezrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mister
5 godzin temu, Gość G999 napisał:

Powiedzcie mi czy jak zaczynam pracę i wysyłają mnie na szkolenia to czy zapłacą mi za nie? Jak długo trwają? 

Hej :) Na przykładzie Wawy szkolenie trwa 5 dni i w te dni jesteś na sklepie szkoleniowym. Zależy również od stanowiska ile zostaniesz np. AKSi byli na 2 tygodnie ale dni szkoleń tak samo 5 dni. Dłużej do miesiąca zostaniesz na potrzeby sklepu, na moim przykładzie było 5 dni a później do końca miesiąca pracowałem już jako pracownik, bo brakowało pracowników. Co do szkolenia nie wiem na jakie idziesz stanowisko to zawsze pilnuj aby dobrze Ci wytłumaczyli a nie ,,na szybko”, pytaj nawet jeśli to jest najprostsze pytanie,dopilnuj kto jest twoją osobą szkolącą i tak naprawdę dużo zależy od Cb, bo każde nowe rzeczy są krótko tłumaczone a czasu na ich ogarnięcie i przyswojenie z nimi to więcej niż 5 dni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mister

Hej kochani :) Czy ktoś pracuje z Was na stanowiskach wirtualnych (S-K czy AKS). Wiem, ze jest cały etat ale jak to wygląda w praktyce. Widziałem ogłoszenie na region w Wawie, ale tam są również sklepy z okolicznych miejscowości więc dlatego pytanie jak to wygląda ,,od deski”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mister

Jeszcze zapytam: są tutaj osoby poniżej 26 roku życia. Czy Wam tez zdarzył się przypadek, że do wypłaty nie został doliczony podatek 18% US? Gdzie to zgłosić oprócz KS? Dodam, że wypełniałem jedno oświadczenie o zaniechaniu składek na podatek dochodowy? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urlop

Dziewczyny jak u Was na sklepie wygląda sytuacja z urlopami?

Czy kierownik może mi mówić kiedy mogę wziąść urlop, a kiedy nie? Ze np. Wakacje tydzien tak a dwa tygodnie nie? Przecież nie jest to zgodne z kodeksem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Czy wiecie coś na temat podwyżek? Lub o podniesienie Etatu? LUB kiedy będzie coś wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Urlop napisał:

Dziewczyny jak u Was na sklepie wygląda sytuacja z urlopami?

Czy kierownik może mi mówić kiedy mogę wziąść urlop, a kiedy nie? Ze np. Wakacje tydzien tak a dwa tygodnie nie? Przecież nie jest to zgodne z kodeksem pracy.

Niestety może. I nieprawda, że jest niezgodne z kk. Chyba, że nie umożliwiłby ci urlopu przez 14 dni w innym terminie, a jeśli da, a da np czerwiec, wrzesień, to wszystko gra. Byłam w PIP w tej sprawie, dokładnie pytałam, chodziło właśnie o wakacje, że tylko tydzień.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość GOSC napisał:

Czy wiecie coś na temat podwyżek? Lub o podniesienie Etatu? LUB kiedy będzie coś wiadomo?

Jak zawsze, lada dzień, bo podwyzki od lat od listopada, np 80 gr brutto. Co do etatu, jeśli masz 1/2, a chcesz 5/8, to jeśli twoja k się zgodzi i zapyta kr i on się również zgodzi, dostaniesz w dowolnym miesiącu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Mister napisał:

Hej kochani 🙂 Czy ktoś pracuje z Was na stanowiskach wirtualnych (S-K czy AKS). Wiem, ze jest cały etat ale jak to wygląda w praktyce. Widziałem ogłoszenie na region w Wawie, ale tam są również sklepy z okolicznych miejscowości więc dlatego pytanie jak to wygląda ,,od deski”

I nas jedna osoba jest. W praktyce w zależności od zapotrzebowania jeździ po całym regionie, czasem tydzień 50 km x 2, czasem 2 tyg 120 km x 2, czasem przez dwa, trzy tygodnie rzucania na okoliczne sklepy w mieście, wszystko zależy, kto gdzie się rozchoruje, czy gdzie jest potrzeba pomocy. Ta osoba mówiła mi, że tylko że względu na wypłaty, tzn za paliwo jeszcze jest wirtualna, bo tak, to jest to zbyt uciążliwe. Nie dość, że w Ross ciągle poza domem, to dochodzi czasem kilka godzin na dojazd dzień w dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G999

A wiecie może ile to średnio godzin dziennie to szkolenie? Czekam dopiero za telefonem i nie wiem czego mam sie spodziewać. Na dodatek wysyłają mnie na sklep oddalony ode mnie o 60km i bede musiala codziennie dojeżdżać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross
27 minut temu, Gość G999 napisał:

A wiecie może ile to średnio godzin dziennie to szkolenie? Czekam dopiero za telefonem i nie wiem czego mam sie spodziewać. Na dodatek wysyłają mnie na sklep oddalony ode mnie o 60km i bede musiala codziennie dojeżdżać. 

Podejrzewam, że zaproponują ci możliwość noclegu. Sama jestem świeżo po szkoleniu i miałam ok 40km do sklepu szkoleniowego i też zaproponowano mi nocleg. Co do godzin szkoleniowych to wymiar czasu pracy to 8h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni

Szkolenie to czysta formalność a wszystko wychodzi w praniu na sklepie jak zostaniesz sama na zmianie wtedy dopiero trzeba wiedzieć jak postepowac.kalendarz zadan zdawalony zadaniami na juz ,kolejka na kasie zamowienie internetowe klientowi cos sie na paragonie niezgadza ktos potrzabuje twojej pomocy ,nagle telefon od kr ze cos na juz musisx jej wyslac.A ty jedna bo druga dziewczyna jest na kasie.Tak to wyglada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×