Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zezowate  szczęście

Candy w natarciu

Polecane posty

Gość Gosc

Aga i jej nowy film w kostumach ,czy tylko ja mysle ze kazdy jest na nia za maly.

Gość gosc

Jej ostatni live to żenująca porażka i nieumiejętność udawania zdziwionej. Zaczęła temat o Karolinie, potem non stop o niej nawijała, a jak fanki ciągnęły dalej temat Karoli, to kiepsko grała rolę, że nie wie o kogo chodzi, po czym od razu wracała do tematu o niej. Ból tyłka to już za słabe określenie, ona ma OBSESJĘ na jej punkcie. Kobieta bredzi o niej, że nagrywa a dziecko w tle, jak tak można? Zajmij się dzieckiem, bla bla... 🤔 I mówi to kobieta, która owszem nie ma dziecka w tle, bo ciągle odgania je od siebie. Tupet nie z tej ziemi.

Mówi żeby nie wierzyć w to, że kobieta może gotować obiad będąc umalowana i mając na sobie biżuterię. MOŻNA KENDI! Ja codziennie od rana jestem uczesana, tuż po wstaniu i umyciu się podkreślam makijażem swoją urodę, a pierścionka w liczbie 1 - zaręczynowy, mam zawsze na palcu, plus obrączkę. I to jest biżuteria którą noszę zawsze, nawet gotując obiad. Kolczyki to też żadna wyjściowa biżuteria! Tak więc wyobraź sobie, że można tak wyglądać szykując śniadanie, obiad i kolację.

I pamiętajcie - głupotą jest odchudzać się z nadprogramowych kilogramów! No chyba że dla poprawienia swojego samopoczucia, ale oczywiście z góry ocenia innych, że nie robią to w takim właśnie celu. Dobrze chociaż że przyznała niechcący, że zazdrościć może drugiemu dobrze wychowanych dzieci, ładnego domu, udanego związku. Może to właśnie ją boli u Karoliny? I to że po drugim dziecku wygląda lepiej niż na początku jak zaczęła nagrywać. Oj ból musi być niesamowity. Ta biedna pompuje się gdzie może, tak jest zaniedbana swoim stylem życia, że nie mając 40 lat musi składać kasę żeby doprowadzić się do wyglądu pięćdziesięciolatki. Tragedia.

I te teksty w innym live, że ona nie mogłaby być z mężczyzną nieszczerym, który lubi alkohol. 😆 To aż tak musi różnić się od niej? Myślałam że ludzie dobierają się bardziej na zasadzie podobieństw. No jak ona wyglądałaby z facetem który pije fantę, a ona łoi trzeciego browara🍺 Przy Fabianie dała popis ile jest w stanie przyjąć, aż zeszło jej się na wizji. No ale facet nie może lubić alkoholu, haha. Może dlatego żeby dla niej więcej zostało? 😹

Kendi, serio daj już spokój - zostaw wreszcie Karolinę (której możesz co najwyżej szpilki👠 czyścić) w spokoju. Ona ma na ciebie wywalone, nie wie pewnie nawet czy twój kanał jeszcze istnieje. Jak nie Fabian, to Karolina na twoim kanale. Teraz wiadomo czemu twój kanał utknął w miejscu, bo nie masz pomysłu na żadną inną treść niż wracanie do osób którym zazdrościsz obecnego życia. Postaraj się swoje jakoś ułożyć. I pamiętaj STOP NIENAWIŚCI.

Gość 222

Nie rozumiem kompletnie, dlaczego ona jest taka dumna, że "przekonała" Oliwię do zakupu spódniczek. Dwa razy opowiadała tę historię. Żałosne. Udzielanie rad, jak zawstydzić swoją nastoletnią córkę przy koleżance, żeby ubierała to, co chce matka. Drażnią mnie jej ciągłe bóle, że Oli nie chce nosić kolorowych ...enek, spódniczek i "obcisłych legginsów", lol. I co z tego? Ma swój styl i nie widzę sensu zmuszać. Nie każda dziewczyna musi lubić ...enki i kolor różowy. Zresztą w takim wieku jak Oliwia to może być tylko faza, a później jej się jeszcze 100 razy zmieni. Ech.

Gość Gosc

Kiedys powiedziala, ze chcialaby, zeby Oliwia z wyksztalceniem poszla w kierunku „beauty“, bo z tego zawsze sa pieniadze. Czyli chcialaby zeby zostala kosmetyczka, wizazystka, zeby robila paznokcie. A ja mysle ze chce tego po to zeby Oliwia na starosc robila jej zabiegi za darmo 😆

Gość Wera
1 godzinę temu, Gość 222 napisał:

Nie rozumiem kompletnie, dlaczego ona jest taka dumna, że "przekonała" Oliwię do zakupu spódniczek. Dwa razy opowiadała tę historię. Żałosne. Udzielanie rad, jak zawstydzić swoją nastoletnią córkę przy koleżance, żeby ubierała to, co chce matka. Drażnią mnie jej ciągłe bóle, że Oli nie chce nosić kolorowych ...enek, spódniczek i "obcisłych legginsów", lol. I co z tego? Ma swój styl i nie widzę sensu zmuszać. Nie każda dziewczyna musi lubić ...enki i kolor różowy. Zresztą w takim wieku jak Oliwia to może być tylko faza, a później jej się jeszcze 100 razy zmieni. Ech.

Chcialaby z dziecka zrobić małą. ...na swój  wzór i podobieństwo. 

Oby Oli od niej uciekła  czym prędzej. Deoralizuje dzieci,  manipuluje nimi.

Teksty z jej live  nie są przeznaczone dla takich malolatów.

Wulgarna w gestach i słowach. 

Gość Z..
8 godzin temu, Gość Wera napisał:

Chcialaby z dziecka zrobić małą. ...na swój  wzór i podobieństwo. 

Oby Oli od niej uciekła  czym prędzej. Deoralizuje dzieci,  manipuluje nimi.

Teksty z jej live  nie są przeznaczone dla takich malolatów.

Wulgarna w gestach i słowach. 

👏

Gość Pola

Co tam u Kendozy?

jeszcze pracuje w tym kebabie?

bosz jak widze ten jej ryj to smiac mi sie chce po co jej te zabiegi jak i tak na solke lata

Gość gosc

Oczywiście, że dalej pracuje w tej smażalni ryb 😁 gdzie indziej by mogła pracować z takim podejściem do wszystkiego. Przykre jest jakie wyzwanie zrobiła z koleżanką Oliwii, jeszcze ten live z nimi. Bardzo niezręcznie się to oglądało. Czemu tak próbuje córkę zmienić, jeszcze ten tekst o koleżance Oliwii, że chciałaby taką córkę! Matka roku jak nie dekady 🤦

Gość Ola

Ona jest wprost  oszałamiająco głupia  i to jedyny powod dla którego  trochę osób ja ogląda .Coraz bardziej spalona  i pomarczona gęba po solarium. ..i ta matolica się  dziwi,  że kwasy się  wchłaniają  i nie widać efektów😂

Gość Gość

Daję Ewie niestety unsuba. Jak ona na swoim kanale pokazuje między naprawdę fajnymi youtuberkami tą patologiczną Candy to juz "jutub schodzi na psy". Fajne dziewczyny psują sobie tylko wizerunek, a szkoda   😞

Gość gość

ja też dałam usub bo wstyd że z takim kimś się trzyma.... A nasza BRANDY robi sobie tatuaż.. zgadnijcie jaki???
GWIAZDKI!!!!!

Czyżby "inspiracja" Karoliną Myśliwiec 😂

żenująca jest........ zazdrość o Karole aż z niej kipi uszami i nosem.... ciekawe kiedy zdecyduje się na dziecko i nazwie Łucja żeby tylko mieć jak Karolina

Gość Zyga
4 godziny temu, Gość gość napisał:

ja też dałam usub bo wstyd że z takim kimś się trzyma.... A nasza BRANDY robi sobie tatuaż.. zgadnijcie jaki???
GWIAZDKI!!!!!

żenująca jest........ zazdrość o Karole aż z niej kipi uszami i nosem.... ciekawe kiedy zdecyduje się na dziecko i nazwie Łucja żeby tylko mieć jak Karolina

Może  ona się  w niej kocha?

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Zyga napisał:

Może  ona się  w niej kocha?

Mariola, tak jak ty w Maguni?

Gość gosc
14 godzin temu, Gość gość napisał:

GWIAZDKI!!!!!

Też mi się śmiać chciało jak mówiła że chce sobie zrobić tatuaż - gwiazdki. ✨ Oj chciałaby bankowo mieć takie życie jak Karolina - swój własny dom, męża nie na chwilę, tylko tego samego od lat, swój interes, dobre stosunki z rodziną. Nie wspomnę już o urodzie, nawet figurę Karolina ma już lepszą niż suchara. Biedna Kendi co by nie zrobiła, to nic jej nie pomoże.

Gość Gosc

Ona wydala juz tysiace funtow na poprawe swojego wygladu: piersi, zeby, rzesy, paznokcie, usta, bruzdy, kurze lapki, wolumetria twarzy, beda tez brwi, a dalej wyglada jak... nie powiem co. Drugie tyle wydaje na kosmetyki i dalej nie pomaga.

Gość gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ona wydala juz tysiace funtow na poprawe swojego wygladu: piersi, zeby, rzesy, paznokcie, usta, bruzdy, kurze lapki, wolumetria twarzy, beda tez brwi, a dalej wyglada jak... nie powiem co. Drugie tyle wydaje na kosmetyki i dalej nie pomaga.

Bo tak to jest, jak prowadzi się niezdrowy tryb życia (a dobrze wiemy jaki prowadzi, nawet tego nie ukrywa). Potem już nic nie pomoże. Ona nawet nie może zacząć wyglądać na swój wiek, a co dopiero mówić o tym, by zaczęła wyglądać młodziej niż wskazuje jej metryka, ona przez 10 lat robienia poprawek nawet jej nie dogoni.

Gość BRANDY

dla mnie nic sie nie zmieniła po tych poprawkach... kasa w błoto. Dalej stary pysk alkoholiczki z papierochem w zębach

Gość BRANDY

dla mnie nic sie nie zmieniła po tych poprawkach... kasa w błoto. Dalej stary pysk alkoholiczki z papierochem w zębach

Gość BRANDY

Gość Gosc

Zmieniła się. Teraz wyglada na 50 lat. Cofnij  sie do jej starych filmów, tam wygladala spokojnie na 60 wiosen. Te usta ma karykaturalne, jakby bez ksztaltu, bez konturow, rozlane takie.

Gość Gosc

Sarunia771 nie umieściła jej w swoim filmiku, haha. Nie chciała sobie robić antyreklamy taka twarzą.

Gość Gość

I dzieki Bogu, ze Sara tak zrobiła, za to ta cała Candy niestety umieściła ją na swoim filmiku 😞 lubię Sarę i szacun za to, że nie umieściła pato- jutuberki na swoim kanale. Tak na marginesie, Candy tak sie nasmiewała z nowej partnerki Faba, ze wyglada jak "chłop" ale na tych nagrywkach na insta z Hiszpanii sama wygląda jak "trans" (nie piszę tego złośliwie). 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

I dzieki Bogu, ze Sara tak zrobiła, za to ta cała Candy niestety umieściła ją na swoim filmiku 😞 lubię Sarę i szacun za to, że nie umieściła pato- jutuberki na swoim kanale. Tak na marginesie, Candy tak sie nasmiewała z nowej partnerki Faba, ze wyglada jak "chłop" ale na tych nagrywkach na insta z Hiszpanii sama wygląda jak "trans" (nie piszę tego złośliwie). 

Bo jest meska na twarzy, to prawda. Taki chudy facet z drobionymi cyckami i pomalowana twarzą. No tak mi się kojarzy. Za dużo testosteronu chyba.

Gość Gosc

Sara co by o niej nie sądzić, jest szczera. I ja za to najbardziej ja lubię. Maluje pieknie, jej styl ubierania i mocne makijarze to kompletnie nie moja bajka, ale i tak ja lubię, wlasnie za autentycznosc. Jest w tym wszystkim sobą i to się czuje. Zupełnie inaczej odbieram Kendi. 

Gość gosc

Zauważylicie że Kendi wiecznie siedzi w tej Hiszpanii w tym samym miejscu? Przecież to nudne do obrzydzenia nie tylko dla widzów, ale dziwi mnie że nie dla niej samej. Oni tam bliżej nie mają chyba nic sensownego do obejrzenia, nuuuda. Wiecznie drink w łapie i te nudne livy. nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda. Żadna różnica czy ględzi ze Szkocji z pokoju, czy z Hiszpanii.

Gość Hero
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

Zauważylicie że Kendi wiecznie siedzi w tej Hiszpanii w tym samym miejscu? Przecież to nudne do obrzydzenia nie tylko dla widzów, ale dziwi mnie że nie dla niej samej. Oni tam bliżej nie mają chyba nic sensownego do obejrzenia, nuuuda. Wiecznie drink w łapie i te nudne livy. nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda. Żadna różnica czy ględzi ze Szkocji z pokoju, czy z Hiszpanii.

...dla niej najważniejsze  żeby się  uchlac i iść  w tango.Potem bełkocze  na insta jakieś  bzdury.  To jest niereformowalna alkoholiczka. 

Gość Kkk
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Dla niej to szczyt możliwości. Nie ma wyboru. Poza tym to taki typ, który do zasrania będzie jeździł w jedno miejsce bo zero polotu, chęci rozwoju i zobaczenia czegoś nowego 

Gość gosc gość

Pamiętajcie, że ona mieszkajac jeszcze w Stoke czy tam okolicach, kiedy jeździła do innych miast to TYLKO i WYŁĄCZNIE żeby polatać po sklepach. Nie interesują ją zabytki, godne uwagi miejsca tylko te sklepy. Nie przypominam sobie bym znała taką przesiąknięta konsumpcjonizmem kobietę i to jeszcze w wieku 40lat! Jeździ na Lanzarote, bo nocleg za friko, jedynie bilety i koszty związane z fanaberiami na miejscu to jej wydatki, zresztą w wyjazdach do Polski sytuacja wygląda tak samo. Plus na Lanzarote pewnie ciężej jest bez samochodu, jeśli jest podobnie jak na Fuerteventurze z transportem publicznym to nic dziwnego, że te same miejsca odwiedza. Łukasz i reszta pracują i nie mają ochoty wozić patolki robiąc za jej szoferów. Dziwię się, ze po zalaniu nie wydaje ostrożniej kasy. Nie chodzi o nie wydawania już na nic, tylko o taką równowagę. Jakby jej się podobna sytuacja przytrafiła to znowu jest zależna od pomocy przyjaciół i lokalnych władz. Wstyd by mi było gdybym prowadziła jej tryb życia, jestem młodsza o dekadę od niej, ale mimo wszystko staram się myślec o pieniądzach na czarną godzinę i nie rezygnować z przyjemności w dniu codziennym. Dorośli nazywają to równowaga. Kendi tego nigdy nie zrozumie. Tak jak miszmaszowa pieniądze w kieszeni i na koncie bardzo je parzy i muszą wydać tu i teraz.

Gość Lkl

Kiedyś starsze filmiki z Polski gdzieś znad morza to tylko deptak z tandeta i drinki. Tyle jest wartościowych rzeczy  do zobaczenia. Szkoda gadać. Biedna kobieta. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.