Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zezowate  szczęście

Candy w natarciu

Polecane posty

Gość Zenon

Teraz deptak, knajpy i chlanie  w Lanzarote  a  kwasy w gębie  się wchłaniają ...ot  pomarszczona alkoholiczka na wakacjach.

Gość Ilona
Przed chwilą, Gość Zenon napisał:

Teraz deptak, knajpy i chlanie  w Lanzarote  a  kwasy w gębie  się wchłaniają ...ot  pomarszczona alkoholiczka na wakacjach.

Wygląda gorzej niz przed ostrzykiwaniem od tego słońca.  Kasa w błoto. 

Gość Gość

Co się zobaczyło w internecie to już się niestety  "nie odzobaczy" 😱filmik ze strojami. Nie mowię o figurze ponieważ to rzecz gustu ale jak to jest pokazane. Tyle nagrywa i nie ma tam progresu z czystego lenistwa Candy. Pozy pożal się Boże. Takie to jakies obleśne. Chodzi jak zagubiona po tych uliczkach. Zero jakiego postarania sir zeby to wszystko estetycznie wyglądało. Była w tak pięknym miejscu zamiast to wykorzystac, zrobić piekne ujęcia to jak zwykle na tzw. odpierdziel. Candy!serio po tylu latach nagrywania tylko na to Cie stac?! 

Gość Late
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Co się zobaczyło w internecie to już się niestety  "nie odzobaczy" 😱filmik ze strojami. Nie mowię o figurze ponieważ to rzecz gustu ale jak to jest pokazane. Tyle nagrywa i nie ma tam progresu z czystego lenistwa Candy. Pozy pożal się Boże. Takie to jakies obleśne. Chodzi jak zagubiona po tych uliczkach. Zero jakiego postarania sir zeby to wszystko estetycznie wyglądało. Była w tak pięknym miejscu zamiast to wykorzystac, zrobić piekne ujęcia to jak zwykle na tzw. odpierdziel. Candy!serio po tylu latach nagrywania tylko na to Cie stac?! 

A piwsko w łapach miała? Jeśli nie, to nic dziwnego że ujowo wyszlo😅

Gość Gargamel
1 godzinę temu, Gość Late napisał:

A piwsko w łapach miała? Jeśli nie, to nic dziwnego że ujowo wyszlo😅

Cały czas w knajpach siedziała  i chlała  nie było wiele do pokazywania.

Nawet na plażę z synem poszła  "trochę  dalej "bo knajpa była  na piasku 😀. Morda spalona  i po co były te zabiegi?

Syfa tylko sobie  przywiozła z wakacji  i łyka antybiotyki.

Gość gosc

Zgadzam się że figura to kwestia gustu, ale tyłek w niektórych majtkach miała okropny. Mogła sobie darować te węższe z tyłu majtki. Nakupowała strojów i nie potrafiła pokazać ich na tle pięknej natury. W domu tłumaczy się brakiem czasu i natłokiem rzeczy do zrobienia, ale jak widać nie w tym problem. Nawet na wakacjach - w wolnym czasie nie potrafi być kreatywna.

Gość gosc gość

Obejrzałam filmik ze strojami. Cóż za płaskodupie! Po tyłku widać jaki skinny fat jest. Po co ona pije odzywkę białkowa? Samo picie nic nie da głupia babo 🤣😂

Gość Late
Dnia 7.04.2019 o 16:08, Gość Zenon napisał:

Pomaranczowa alkoholiczka 😂😂😂😂 dobree. 👏 TY😜

Gość Late
1 godzinę temu, Gość Gargamel napisał:

Cały czas w knajpach siedziała  i chlała  nie było wiele do pokazywania.

Nawet na plażę z synem poszła  "trochę  dalej "bo knajpa była  na piasku 😀. Morda spalona  i po co były te zabiegi?

Syfa tylko sobie  przywiozła z wakacji  i łyka antybiotyki.

A no jak sie robi szpagaty tam gdzie nie trzeba i liże to co nie można to teraz sie leczy😂😂

Gość Late
34 minuty temu, Gość gosc gość napisał:

Obejrzałam filmik ze strojami. Cóż za płaskodupie! Po tyłku widać jaki skinny fat jest. Po co ona pije odzywkę białkowa? Samo picie nic nie da głupia babo 🤣😂

😲 Odżywkę bialkową chla bez ćwiczeń? 😂😂😂A po kij? 🤨Przeciez to bez sensu, z resztą jak cała ona😕

Gość gtr

Jak nią i typową babkę w jej wieku wygląda nieźle. Ma szczęście, że geny ma całkiem niezłe i figura jest całkiem całkiem, ale twarz to już inna bajka. Oceniam obiektywnie biorąc pod uwagę jej styl życia. Jeżeli już mam się czepiać to rzeczywiście skinny fat i płaskodupie, nie widać tu żadnych efektów ćwiczeń, ot co natura dała. Ogólnie ta biodra i pośladki z tyłu wyglądają tak sobie. Nogi ma niezłe i zgrabne. Piersi wiadomo sztuczne, ale moim zdaniem za duże w stosunku do jej postury. Niektóre stroje totalnie niedobrane do sylwetki.

A ona serio żre odżywkę białkową bez ćwiczeń i liczy, że poślady zrobią się same?🤣

Gość 222

Serio pije białko bez ćwiczeń, bo chyba wydaje jej się, że to dla zdrowia jak witaminy (?) Nie wiem, nie zrozumiałam do końca jaki jest jej cel. Ona nie ma pojęcia po co to robi, pewnie gdzieś usłyszała, że ktoś pije białko albo akurat było gdzieś w promocji to wzięła na chybił trafił. Kto ją tam wie. 

Gość 222
42 minuty temu, Gość gtr napisał:

Jak nią i typową babkę w jej wieku wygląda nieźle. Ma szczęście, że geny ma całkiem niezłe i figura jest całkiem całkiem, ale twarz to już inna bajka. Oceniam obiektywnie biorąc pod uwagę jej styl życia. Jeżeli już mam się czepiać to rzeczywiście skinny fat i płaskodupie, nie widać tu żadnych efektów ćwiczeń, ot co natura dała. Ogólnie ta biodra i pośladki z tyłu wyglądają tak sobie. Nogi ma niezłe i zgrabne. Piersi wiadomo sztuczne, ale moim zdaniem za duże w stosunku do jej postury. Niektóre stroje totalnie niedobrane do sylwetki.

A ona serio żre odżywkę białkową bez ćwiczeń i liczy, że poślady zrobią się same?🤣

Ano niestety, typowe skinny fat i to bardzo już widoczne. Kiepska dieta, styl życia i brak ruchu wychodzi. Ktoś jej napisał komentarz, że mogłaby robić przysiady na tyłek to napisała, że ma ważniejsze rzeczy na głowie. Ale jej widzki i tak się będą zachwycać, że modelka, idealne ciało, zazdro itp. Ona nawet nie zdaje sobie chyba sprawy, że jest zwyczajnie otłuszczona i to że wizualnie jest ok, to nie znaczy, że jest to zdrowe.

Gość Gosc

Porownujac ja z odchudzona Mysliwcowa, to wypada kiepsko. Cialo Kendi a Karoli w skali do 10, to 6:9, ramiona Karoli sa sexi, Kendi ma suche patyki, jedynie porownujac nogi, to Kendi na plus. Co do twarzy, to Kendi (po poprawkach) kontra Karola 2 :10

Gość gosc

Kendi jest odwodniona. Alko i monstery robią swoje. Nie ma podaruj. Ręce ma jak gałęzie.

Gość Gosia
Dnia 11.04.2019 o 06:55, Gość Gosc napisał:

Porownujac ja z odchudzona Mysliwcowa, to wypada kiepsko. Cialo Kendi a Karoli w skali do 10, to 6:9, ramiona Karoli sa sexi, Kendi ma suche patyki, jedynie porownujac nogi, to Kendi na plus. Co do twarzy, to Kendi (po poprawkach) kontra Karola 2 :10

Kolana kalafiory  i to zasuszone. Można mieć  genetyczne predyspozycje ale to wszystko siada  około 40 jak się  jest  leniwą alko. bez chęci do jakiejkolwiek  aktywności ruchowej.

Gość gość

ja zgłosiłam film ze strojami bo sorry ale dla mnie to jest nie smaczne i obrzydliwe.... także zgłaszajmy dziewczyny może się alko opamięta jaki wstyd robi dzieciom 👍

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

ja zgłosiłam film ze strojami bo sorry ale dla mnie to jest nie smaczne i obrzydliwe.... także zgłaszajmy dziewczyny może się alko opamięta jaki wstyd robi dzieciom 👍

Daj spokój. Kogo ona zgorszy?  Osób, które oglądaja jej kanał, można zliczyć na palcach jednej ręki. 

Gość 123

W ostatnim vlogasku ciągle pojawiał się napis: "freemake.com To convert without freemake logo, use freemake gold pack".

Profesjonalnie.

Gość BRANDY
Dnia 16.04.2019 o 16:28, Gość 123 napisał:

W ostatnim vlogasku ciągle pojawiał się napis: "freemake.com To convert without freemake logo, use freemake gold pack".

Profesjonalnie.

hahaha DOKŁADNIE!!! dziwie się że nikt w komentarzach nie zwrocil na to uwagi.... żenada, na od...jeb się wszystko aby grosz wpadł na botox... taka jest SZCZERA i tak się liczy Z WICKAMI

Gość 123
Dnia 19.04.2019 o 19:14, Gość BRANDY napisał:

hahaha DOKŁADNIE!!! dziwie się że nikt w komentarzach nie zwrocil na to uwagi.... żenada, na od...jeb się wszystko aby grosz wpadł na botox... taka jest SZCZERA i tak się liczy Z WICKAMI

No właśnie wpadłam do niej na kanał zerknąć, czy nadal odwala taką amatorkę i się nie zawiodłam. Tyle lat siedzi na tym YT i żadnej poprawy. A potem się dziwi, że nikt nie ogląda. Wystarczy popatrzeć na taką Karolę Myśliwiec - też jeszcze idealnie nie jest, ale widać, że się stara i montaż coraz lepiej idzie. A kendi to by chciała się nie narobić i być gwiazdą YT.

Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Fabian wrocil haha

Gdzie?

Gość gosc gość

Na instastory byl u kendi. Podobno przyjechal do młodego, przecież musi jeździć ze Stoke pod Edynburg żeby się widzieć z synem, został pewnie, bo dzisiaj wiele osób ma wolne i mógł więcej czasu z nim spędzić. Nie ma co szukać drugiego dna.

Gość Xyz
48 minut temu, Gość gosc gość napisał:

Na instastory byl u kendi. Podobno przyjechal do młodego, przecież musi jeździć ze Stoke pod Edynburg żeby się widzieć z synem, został pewnie, bo dzisiaj wiele osób ma wolne i mógł więcej czasu z nim spędzić. Nie ma co szukać drugiego dna.

Tak, przyjechał do syna ale czekał na niego sam z Kendi. Poza tym był u niej na instastory. Wiec to już trochę zaskakujące jest

Gość 😈😈😈

Kasy nie starcza na coraz nowsze  kosmetysie, w pracy nie pozwalają  malować  pazurów. ..to może  i do F. chcę wrócić 

Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Xyz napisał:

Tak, przyjechał do syna ale czekał na niego sam z Kendi. Poza tym był u niej na instastory. Wiec to już trochę zaskakujące jest

Kendi potrzebuje ruchu na kanale, to Fabian jako wedka sie przyda. Chociaż na insta go nagra żeby było o czym pisac.

Gość Gość

Otttt i cały kabarecik "panstwa cisz...skich 😄 patologia. Wyzywa, obraza jego osobe, a zaraz beda "menzem i zonooo". Ona specjalnie pokazuje wielce "szczesliwa" rodzinke, a wiadomo jaki jest w tym zamysl, zeby wkur.... terazniejsza partnerke Faba (jezeli jeszcze z nim jest). Jeszcze pare tygodni temu "tatus byl beeeee". Zaraz beda komentarze jakze szczerych widzek "ohh Agus, co za super rodzinka. Pasujecie do siebie. Buhahaaa dno. 

Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Kendi potrzebuje ruchu na kanale, to Fabian jako wedka sie przyda. Chociaż na insta go nagra żeby było o czym pisac.

No wątpię, ze o to chodzi. Ostatni raz go tam widziałam jak jeszcze byli razem. Od kad zerwali nigdy go nie nagrywala. Czyli już z półtora roku

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.