Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zezowate  szczęście

Candy w natarciu

Polecane posty

Gość Ewa
17 minut temu, Gość gość napisał:

matko jaki nudny ten live

Kolejna nieudana próba wybicia się  na tragediach i kolezankach. 

Może niech opowie jak to Fabiana zniszczyła,  że jest o taaaki malutki jak mówi   w tym live(to pewnie w ramach nie siania nienawisci😂)

Gość Ewa
17 minut temu, Gość gość napisał:

matko jaki nudny ten live

Kolejna nieudana próba wybicia się  na tragediach i kolezankach. 

Może niech opowie jak to Fabiana zniszczyła,  że jest o taaaki malutki jak mówi   w tym live(to pewnie w ramach nie siania nienawisci😂)

Gość Gość

I jeszcze jedno. Karolinie zazucilas, ze kupuje sobie subskrypcje. Nie wiesz to nie mowi, jezeli nie masz dowodow. Ahh tak cenisz sobie szczerosc. Obrażałas ile razy tych swoich byłych facetow ich rodzicow ich byle dziewczyny i Ty teraz jestes przeciwko hejtowi, ktory sama pokazujesz na swoich kanale. Jestem w szoku co Ty opowiadasz. Wroc na ziemie bo latasz w chmurach. 

Gość Iza

Ona ma poczucie swoje wartości, jak mówi . Może niszczyć  wszystkich wokół  byle by nikt jej nie odmowil tego czego chce. Szczęśliwie  się już skończyła na yt.

Gość Filemonka

Ja tam ją lubię, może te stylizacje i makijaże nie są w moim guscie ale przynajmniej jest prawdziwa a nie tak jak reszta wszystko dla hajsu i paczuszki z darmowymi kosmetykami

Gość Gość

Dla drogich paczuszek to ona sie trzymala z bylym mezem. Niestety do szczerosci jej daleko, a hipokrytka z niej niezla. Szczera i uczciwa osoba oddaje drogie perfumy, które sprzedawca przez swoja nieuwage dodaje do innych perfum. Ta cala uczciwa Candy co mowi " jej strata" wiedzac, ze kobieta sie pomylila i powinna to zwrocic. Ahhh szkoda slow na ta kobieta. I te "lajfy " pod wpływem alko. Szok. 

Gość Graza
20 minut temu, Gość Filemonka napisał:

Ja tam ją lubię, może te stylizacje i makijaże nie są w moim guscie ale przynajmniej jest prawdziwa a nie tak jak reszta wszystko dla hajsu i paczuszki z darmowymi kosmetykami

Obejrzyj uważnie  z 50 jej  produkcji to zmienisz zdanie 

Gość Ser
4 godziny temu, Gość Filemonka napisał:

Ale ona jest taka sama jak cala reszta i paczuszki i prezenciki tylko mało, bo mało kto z nia chce wchodzic we współpracę i to wszystko

Gość Gość

Jedyny kto z nią współpracuje to jakieś chińskie shit

ona chiała  wybić się na Karolinie Myśliwiec teraz wzięła się za Karoline Stylizacje krytykując jej dziennik

coś też zagadywała o Kitulca ale sorry Kendy Alkomacie nie dorastasz jej do pięt

Gość gosc

Kendi mówi że jest podobna do Dody. Nawet się zgodzę. Tak samo jak Doda szmaciła Steczkowską w tańcu na lodzie, tak Kendi robiła to samo publicznie z Karoliną, a teraz i ona i Doda udają dobre duszyczki. Obie hipokrytki i właściwie tylko to je łączy. O przepraszam, jeszcze to, że obydwie starają się reanimować swoją upadłą karierę takimi sposobami.  W ogóle ten tekst że nie miałaby nic przeciwko żeby spotkać się z Karoliną w PL i pogadać, a chwilę przed tym mówi że podtrzymuje że Karolina jest dwulicowa. Ile trzeba wypić żeby gadać takie ...izmy?

Gość gosc

Biedna Aguś. Wszyscy normalni uciekli od niej do Myśliwcowej, więc wyciąga rękę, żeby może ktoś do niej wrócił. 😄 Nie ma takiej opcji Kendozo. Pogrzebałaś się aferą z Karolą na amen. "Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada"!!  Teraz już wiesz.

Gość gosc

Mieli i mieli ten temat Karoliny, widać nie uwolniła swojej głowy od niej do tej pory. Karolina już pewnie dawno zapomniała że jakaś Kendi kiedyś z nią pisała, a ta biedulka wraca ciągle do tych chwil. Kanał sięgnął dna, to już zapomniała jak mówiła na livach, że temat Karoliny dla niej nie istnieje i proszę nie zadawać więcej pytań z nią związanych, a teraz sama snuje opowieści o niej.

Gość gosc

Cytat z Pudelka, z którym się w pełni zgadzam: "Nic sie nie zmieni dopoki na celebrytow beda promowani hejterzy jak Rabczewska. To domaganie sie wspolnego koncertu przez nia z osobami ktore regularnie ponizala i sie nad nimi pastwila na oczach calej Polski  i stawianie tych osob (ktorych nawet nie przeprosila) pod sciana, to czysta manipulacja opinia publiczna. Jak sie nie zgodza to bedzie miala „argument” ze odmowily szlachetnej idei a tak naprawde odmowily prostakowi i awanturnicy. " 👏

Gość Gosc

Ona się nie wstydzi po tym co zrobiła plesc takie historie? Naczelna pani która bez cienia wstydu jechala po bliskich i kolezance z you tuba. 😱

Gość Ser
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ona się nie wstydzi po tym co zrobiła plesc takie historie? Naczelna pani która bez cienia wstydu jechala po bliskich i kolezance z you tuba. 😱

Ona niema wstydu, ma wielkie mniemanie o sobie, we lbie szambo i tyle co ma

Gość gosc

Być  może czegoś nie zrozumiałam, ale czy ona bredzi że zamierza wprowadzić na you tube nowe zasady, w postaci banowania i kasowania niepasujących jej (czytaj wg. niej hejtujących) wypowiedzi? Przecież ona nic innego do tej pory nie robiła! O co jej chodzi?

Gość Gość

Zobaczcie roznicę w tresci filmiku na temat "Stop nienawisci" u Candy, a np. u Sylwii na kanale "Na chemii". Tam dziewczyna logicznie przedstawia problem takiego prawdziwego hejtu ( nie konstruktywnej krytyki), a co robi Cicha, mowi o Karolinie wlasciwie nie wiadomo po co. Wywala od nowa te brudy, ze Karola jest dwulicowa itd. U niej na kanale kwas i żółć do innych musi sie wylewac nawet w filmiku o temacie "Stop nienawisci". Żenada. 

Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Zobaczcie roznicę w tresci filmiku na temat "Stop nienawisci" u Candy, a np. u Sylwii na kanale "Na chemii". Tam dziewczyna logicznie przedstawia problem takiego prawdziwego hejtu ( nie konstruktywnej krytyki), a co robi Cicha, mowi o Karolinie wlasciwie nie wiadomo po co. Wywala od nowa te brudy, ze Karola jest dwulicowa itd. U niej na kanale kwas i żółć do innych musi sie wylewac nawet w filmiku o temacie "Stop nienawisci". Żenada. 

Dokladnie. Powtarza ze Karolina taka i owaka, za chwile przypomina sobie że tytuł filmu to "stop nienawiści" i mówi że nie widzi problemu się z nią spotkac. Psycha poryta. O Fabianie nie nadmieniajac jego imienia mówi że jest malutki bo z nia zadzieral. O innych vlogerkach że wie jakie sa, jak na siebie nadaja, ze srają na nia... Powinna zmienić tytuł filmu na "moje zale".

Gość Gość

Live-artyści przeciw nienawiści 😄 Czy tej osobie wydaje się że jest Dodą? A może jak mała dziewczynka próbuje naśladować idolkę? I gdzie Ci artyści w tym filmie?

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Live-artyści przeciw nienawiści 😄 Czy tej osobie wydaje się że jest Dodą? A może jak mała dziewczynka próbuje naśladować idolkę? I gdzie Ci artyści w tym filmie?

🤣 Z tego co się orientuję to wiem że Doda imponuje 10-15 latkom, ale ta kobieta ma jakieś ok. 40 lat (podobno).

Gość Uuu

Teraz wszyscy beda robić filmiki typu stop nienawiści...podszyte pasywną agresją. A artyści zawsze znajdą sposobność do zarobienia.

Gość gosc
2 minuty temu, Gość Uuu napisał:

Teraz wszyscy beda robić filmiki typu stop nienawiści...podszyte pasywną agresją. A artyści zawsze znajdą sposobność do zarobienia.

Dokładnie, dla nich to dodatkowy dochód, dla Dody dobry PR, a Srendi myśli że zyska widzów. Ta babka jest tak pełna sprzeczności że masakra. Tu na pytanie czy żałuje czegoś, mówi że żałuje tej dramy publicznej z Karoliną, za chwilę mówi że nie, nie żałuje tego, bo to była prawda, do dziś nie zmienia zdania że KM jest dwulicowa, ale nie widzi problemu żeby z nią się spotkać, bo jest przepełniona taką dobrocią, że przebacza Karolinie że sama rozpętała z nią gównoburzę 😄Mówi że nie ma jej za co przepraszać, więc pytam co niby zmieniła do tej pory w tym temacie, że znowu go odgrzewa i to jeszcze pod hasłem stop hejtowi. STOP HEJTOWI który to znowu nakręca w tym filmie. Ona by chciała, żeby wszystkie you tuberki podały sobie ręce, choć nie muszą się lubić. Tak więc pytam po co w takim razie? Po co udawać? Ona ma taki cel że chce zyskać przez to więcej widzów, ale inni nie muszą robić z siebie głupa i hipokryty żeby wyciągać rękę do kogoś, kto ich obraził, czy kogo nadzwyczajniej w świecie nie lubią za choćby poglądy i sposób życia. Mówi: wstrzymujmy się z oceną jeśli chcemy napisać coś obraźliwego, a chwilę wcześniej mówi: każdy ocenia po swojemu czyjeś filmiki, ja mogę ocenić Karoliny filmy w ten sposób że udaje kogoś kim nie jest. Aha, czyli według niej to nie jest obraza, bo obrazić można tylko wulgaryzmem. Tu niby wyciąga do niej rękę, a w kółko nawija że nie ma jej za co przepraszać, że podtrzymuje że KM jest dwulicowa i w filmikach udaje kogoś kim nie jest. Ta kobieta albo siebie nie słyszy, albo myśli że wszyscy ludzie są ...ami.

Gość gosc

Doda nawołuje artystów żeby się zjednoczyli i zapomnieli o tym co złe, a samozwańcza CanDoda nawołuje you tuberki do zjednoczenia się przeciwko hejtowi.

Kendi - one nie muszą tego robić, bo ich kanały mają się świetnie, a ty i tak nie zyskasz przez swój śmieszny pomysł widzów. Przestań robić szopkę.

Gość Bea

Ta leniwa baba nie jest w stanie wykonać porządnie 10% "pracy" jaka wkłada  Karolina w jakość  życia swojej  rodziny.   Wylewa te gorzkie żale, bo to pułap  nieosiagalny. 

Gość gosc

Biedna kendi, tylko ta Karolina i Karolina. Ona tak ciągle ją zaczepia jak Doda Rozenkową. Także mają coś ze sobą wspólnego 🙂

Gość gosc

hehe, a jak fajnie mówi: Karolina jest dwulicowa, bo to prawda, ale ja nie oceniam, nie mówię że jest złą matką, kobietą. 😄No faktycznie, jak osoba dwulicowa może być dobrym człowiekiem, to ja nie mam pytań. Zagubiona baba. Rozumiałabym ten filmik gdyby jasno powiedziała. To dobry czas na wyrzucenie z siebie tego, co nas dręczyło. Przepraszam Karolinę za tą cała historię. Zapomnijmy o tym i nie żyw do mnie urazy. Żałuję że tak zrobiłam, nie powinnam, ale każdy popełnia błędy. A ona niby z tym zamysłem nakręciła filmik, ale jest tak zakompleksiona, że musiała kontynuować jeżdżenie po Karolinie. Taki typ.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.