Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zezowate  szczęście

Candy w natarciu

Polecane posty

Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Jak Ci ludzie wytrzymuja z nią w pracy?masakrito kendozo

Pytanie jak faceci z nią dawali radę wytrzymać 🙄 baba prawie 4dychy a kasa jej się trzyma tyle ile trwa podróż z wypłata do tk maxxa i primarka. Znowu zostanie bez kasy to będzie płacz, zero pomyslunku o kasie na czarną godzinę ani nic z tych rzeczy. Chyba zjechana młodość sobie odbija. I przy tym jej odbija.

Gość gość
9 godzin temu, Gość Gra napisał:

Skąd ona bierze  kasę na ten szajs który kupuje 3 razy w tygodniu?

Obstawiam zasiłki, które na bank pobiera. Wszystko tylko zalezy od jej dochodow i oplat za mieszkanie. Być może z wypłaty sporo idzie, pouzywa coś a potem w kat i ewentualnie zrobi wyprzedaż swoich badziewnych rzeczy dla swoich głupich i zaślepionych widzek. I tak się koło kręci.

Gość gosc

Które za chwilę znowu rzuci w kat. Ile już tych ustrojstw na zmarchy kupowała? A ile jej pomogło na tą szczurza gębę? 😀

Gość Late
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Które za chwilę znowu rzuci w kat. Ile już tych ustrojstw na zmarchy kupowała? A ile jej pomogło na tą szczurza gębę? 😀

Solarka jej pomogła szczurzopyszczur ma wiecej zmarch ale psycha dziala ze przynajmniej opalona. A prawda jest taka ze solarium juz jej tak nie opala, bo jak ktos przegina i wydobyl sie pigment to bardziej juz ciemna nie będzie, chyba ze w glowie

Gość Gość

Stop pato-jutuberom.Stop. Stop hejtowania ludzi na wizji. Stop. Przykleja sobie te teksciki na insta co do hejtu, a sama nie jest lepsza. Popatrz na siebie.

Gość Oaza cccc

Kot na szafę skacze, ok taka natura, a tam mięsko, mogła by miseczką przykryć żywność. I znowu same zakupy, kiedy ona to wszystko zużyje. 

Gość gość

Kocham swojego psa, ale robiąc jedzenie myje ręce po dotykaniu jej sierści 😷🤒🤢 mam wrażenie, że jest taka kucharka jak ogólnie kobietą, niechlujną 🤢

Gość Karo

Już fraca wraca do formy.    Ma pretensje do Fabiana , że co tydzień (chyba )nie odwiedza dziecka. Ja tam pamiętam,  że  tak manipulowala  chłopcem  żeby nie chciał  ojca znać.  Wywiozlła dzieci do Szkocji. .teraz  wiedząc , że to jednak odległość  mówi , że  dziecko mało widzi  ojca. 

Kurffa  sama bym jej przełożyła  w ten wielokolorowy mop. 

Drugi moment wart  obejrzęnia jak  Candy dostała niepohamowanej furii  na zwykłe  pytanie o   pracę  konkretnie o ilość  h w tygodnu

Live  dzisiejszy " Moja nowa pielęgnacja. .. nudny , długi  ale te dwa momenty pozwoliły  mi na nowo poczuć do tej baby  odrazę

Gość Anka
11 godzin temu, Gość Karo napisał:

Już fraca wraca do formy.    Ma pretensje do Fabiana , że co tydzień (chyba )nie odwiedza dziecka. Ja tam pamiętam,  że  tak manipulowala  chłopcem  żeby nie chciał  ojca znać.  Wywiozlła dzieci do Szkocji. .teraz  wiedząc , że to jednak odległość  mówi , że  dziecko mało widzi  ojca. 

Drugi moment wart  obejrzęnia jak  Candy dostała niepohamowanej furii  na zwykłe  pytanie o   pracę  konkretnie o ilość  h w tygodnu

Live  dzisiejszy " Moja nowa pielęgnacja. .. nudny , długi  ale te dwa momenty pozwoliły  mi na nowo poczuć do tej baby  odrazę

Czyli  żmija w swoim zywiole. A tak pisały,  że się  zmienla 

Gość gty

Jak znajdzie jakiegoś wujka, to bardziej obnaży swoje prawdziwe oblicze. Tylko czekać. Zajmie to więcej czasu, bo teraz autentycznie pracuje, więc już nie siedzi 24 na dobę na portalach randkowych.

Gość gość

Ale ona jest walnięta. Jakie oburzenie po pytaniu ile godzin pracuje 😂😂 babo wstrętna gorsze rzeczy mówiłaś a o pracę pytanie to za dużo 😂😂 chora wariatka!!! Pewnie max to pracuje 30h tygodniowo i więcej niż minimalna na godzinę raczej nie dostaje. Po raz kolejny oczernia Fabiana, wyjechała uj wie gdzie i fuka, że tatuś tak rzadko bywa. No może dlatego, że wyje**las setki km od Fabiana!

Gość Anka
23 godziny temu, Gość Karo napisał:

Ona się trzesla ze złości  jak zaczęła się  rozmowa o F, bo pewnie jej sprawę założył  o spotkania z synem. Gracek zadowolony, że tata przyjechał  a jej nerwy puściły. Potem ktoś zapytał o te godziny pracy i nowa afera.Ona się boi,  bo znowu kręci lody.Alimenty, benki,  praca.Coś u niej ostatnio na bogato .

Gość Domi
15 godzin temu, Gość Anka napisał:

Ona się trzesla ze złości  jak zaczęła się  rozmowa o F, bo pewnie jej sprawę założył  o spotkania z synem. Gracek zadowolony, że tata przyjechał  a jej nerwy puściły. Potem ktoś zapytał o te godziny pracy i nowa afera.Ona się boi,  bo znowu kręci lody.Alimenty, benki,  praca.Coś u niej ostatnio na bogato .

Złapała  podstarzalego  przyjaciela i szpanuje po wsi. Wyżej nie po poskoczy. Yt  nie chcą mieć nic wspólnego. Wiele  mieszkających w okolicy  unika z nią kontaktu. Nikt nie chce być kojarzony z tą wulgarne baba. 

Gość Gość

Tak samo bylo w Stoke. Tam tez praktycznie wszyscy sie od niej odwrócili. Złapala jakiś trzy pseudo fanko- koleżanki i ciągaly z nią jej  torbę na kółkach. Cendusia jest tam gdzie sa korzysci. Teraz jest przyjaciel, ktory wozi ją tu i tam. Powoli i tam te koleżaneczki będą miały jej dosyć. 

Gość Gość

Oj kendoza, chciałaś pewnie ograniczyc Fabianowi prawa rodzicielskie albo je zabrać. Na twoje nieszczęście parszywo zmijo w UK jest to niemożliwe podczas zwykłych przepychanek rodziców. Głupia byłaś, jesteś i będziesz. Tylko smarowidła i ciuchy na ten obwisły tyłek ci zostały. Obstawiam, że pracujesz max 30h, dwa dni ma wolnw czyli pracujesz 5dni, chippy są otwarte do 23 max przy dobrym wietrze plus godzina na ogarnięcie czyli max 6h pracy. I więcej niż £8 pewnie nie zarabiasz. Benefity dostajesz, a i tak kasę wydajesz na bzdety, teraz idziesz w pielęgnację. Moze ...ko zacznij od zaniechania smażenia szczurzej gęby na solarce, inaczej żadna pielęgnacja i zabiegi ci nie pomogą. Zresztą... Tobie nic nie pomoże. Drugiego takiego bankomatu nie znajdziesz, za stara i brzydka jesteś na to🤗

Gość Waga

Póki co to ona wygląda szczupło  ale za chwilę zacznie obwisać. Zero sportu, zero nawadniania. (Kawa, herbata, napoje energetyczne, to jest zero nawadniania organizmu). Stolarka- smażenie suchej skóry  na patelni bez tłuszczu☺

Gość John
1 godzinę temu, Gość Waga napisał:

Póki co to ona wygląda szczupło  ale za chwilę zacznie obwisać. Zero sportu, zero nawadniania. (Kawa, herbata, napoje energetyczne, to jest zero nawadniania organizmu). Stolarka- smażenie suchej skóry  na patelni bez tłuszczu☺

Yes

Gość Marta

Tak jadowitych występów jak na ostatnim live,  dawno nie miała. Jechała po F.a dziecko stało  pod drzwiami  i tego słuchało. Brak słów  na określenie obrzydzenia  jakie ona wzbudza . Żal chłopca,  który z dzieciństwa  zapamięta tylko, że  nie kocha taty ...mamusia się o to postarala.  Pusta, próżna, bezmyslna, sypiąca się  lalka , kochajaca  siebie i kasę. Zgrywajaca bylą, przyzwoita , skrzywdzona żonę ..tak naprawdę zachowująca się  jak pospolita .... .

Ps. Obejrzałam,  bo chciałam się  pośmiać  a lakier  na paznokciach u nóg długo sechł. Kilkakrotnie wyłączyłam ze wstrętu. 

Gość Danka
3 godziny temu, Gość Marta napisał:

Tak jadowitych występów jak na ostatnim live,  dawno nie miała. Jechała po F.a dziecko stało  pod drzwiami  i tego słuchało. Brak słów  na określenie obrzydzenia  jakie ona wzbudza . Żal chłopca,  który z dzieciństwa  zapamięta tylko, że  nie kocha taty ...mamusia się o to postarala.  Pusta, próżna, bezmyslna, sypiąca się  lalka , kochajaca  siebie i kasę. Zgrywajaca bylą, przyzwoita , skrzywdzona żonę ..tak naprawdę zachowująca się  jak pospolita .... .

Ps. Obejrzałam,  bo chciałam się  pośmiać  a lakier  na paznokciach u nóg długo sechł. Kilkakrotnie wyłączyłam ze wstrętu. 

Też  widziałam,  dno. Te dziewczyny co jej przytakuja, to albo młode albo głupie. Jakie ona tam mądrości serwowala.To się nie da opisać 

Gość Oj Candy...

Jechala po Fabianie jak za dawnych czasow. Szkoda, ze zapomniala, kto ja przygarnal do domu jak ja z jej winy i glupoty zalalo :)

Gość Gość

I to nie jest publiczny hejt na drugiej osobie? Publicznie jak zawsze wyciaga "brudy rodzinne" żeby upodlic drugiego człowieka. Ona jest strasznie tosyczna osoba. Okropne babsko z ktorego sie wiecznie jakas żółć wylewa. Może kiedyś wkoncu wezma sie za tych pato-jutuberow 😕

Gość Gość

A Ty nie zapychalas "dziury" kolejnym wujkiem co miesiac? Jedzie po bylym mezu, a jestes taka sama. Popatrz najpierw na siebie zapchajdziuro! 

Gość Abc

No tak, bo ona mogla sobie sprowadzac nowych kolesi do domu, a jak Fabek sobie znajdowal nowe babki to zaraz „dziunie“, „zapchajdziury“ i jeszcze sie szczyci, ze Fabian z nia spal, jak mial nowa laske. No frajersko z jego strony, ale ona wiedzac ze jej ex ma nowa idzie z nim do lozka? Dla mnie definicja takiego zachowania to kürestfo.

Gość Ren
16 minut temu, Gość Abc napisał:

No tak, bo ona mogla sobie sprowadzac nowych kolesi do domu, a jak Fabek sobie znajdowal nowe babki to zaraz „dziunie“, „zapchajdziury“ i jeszcze sie szczyci, ze Fabian z nia spal, jak mial nowa laske. No frajersko z jego strony, ale ona wiedzac ze jej ex ma nowa idzie z nim do lozka? Dla mnie definicja takiego zachowania to kürestfo.

Pewnie go do tego wyra zaciagnela. W tym samym czasie miała z 5 wujków  których pokazywała na yt i z którymi" układała sobie zycie", robiła zamęt  dzieciom w głowach. Nie wiemy co było u F.  w tym czasie. Wiemy, że ona zachowywała się jak zwykła,  pospolita prostytutka.

Gość Ren
16 minut temu, Gość Abc napisał:

Pewnie go do tego wyra zaciagnela. W tym samym czasie miała z 5 wujków  których pokazywała na yt i z którymi" układała sobie zycie", robiła zamęt  dzieciom w głowach. Nie wiemy co było u F.  w tym czasie. Wiemy, że ona zachowywała się jak zwykła,  pospolita prostytutka.

Gość Gość

Candy jak Ty "inteligentko szpagatowa" powiadasz, ze zmienilas swoje życie o 360 stopni to ja Ci gratuluje i w pelni się z Tobą zgadzam bo nie zmieniłaś NIC  buhaha ale jak dla Ciebie barka to katamaran, a nerka noszona w pasie to norka, to ja nie mam wiecej pytań 😄

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.