Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zezowate  szczęście

Candy w natarciu

Polecane posty

Gość BRANDY
26 minut temu, Gość gosc napisał:

Jej życie jest tak puste, że musi kręcić co chwila live'y żeby poczuć czyjąś obecność. Nikt jej nie chce i nikt jej nie zachce na dłuższą chwilę, nie mówiąc nawet o reszcie życia. Każdy wie ile trwały jej związki. Z Fabianem przetrwało dłużej wyłącznie z uwagi na syna. On miał łatwy dostęp, czego nawet nie ukrywała po zakrapianych live'ach (cyt: "budzę się i dziwię, co on robi koło mnie"😩), a ona jakąkolwiek możliwość by poczuć się chcianą. I to tyle. Jak któraś jej pisze czy mówi że podziwia ją za to jak radzi sobie w życiu, to wiem z jakiego środowiska ta osoba musi się wywodzić. No comment.

👍👏 brawo na stojąco! DO KŁA DNIE 

Gość Gosc

Nie. Nie da się. To livy dla kolka wzajemnej adoracji. Babka klepie na nich bez ladu i składu. Nikt w realu widocznie nie może znieść jej gledzenia, to znalazła sobie taka rozrywke. 

Gość Gosc

Te lajwy to jest jakas porazka. „Hejo hejo kochani, przybywam do was z lajwem, Dajcie znac czy mnie widac czy mnie slychac, jak obraz jak dzwiek. Hej Ania, hej Gosia, hejo hejo, witam was serdecznie. A jak swiatlo? Widac mnie? Slychac mnie? Moze byc? Piszcie piszcie! Hej Patrycja, hejo Kamilka. No, jestem jestem, przybywam z lajvem i z kawcia/drinkiem/winkiem/energetykiem/desperadosem. Wam tez zycze smacznej kawci. Gracjaaaaan! Ciszej! Ja lajwa nagrywam! Cooo?! Ciszej! Hej Kasia, witam Cie Emilka, nooo to co? Zrobimy sobie makijaz. Na twarz naloze... (lista produktow), na oczy... (lista produktow), na usta... (lista produktow). Hejo Beatka. Czytanie komentarzy, jazda po Fabianie. Pokaze Wam co kupilam! Hejo Marta, hejo Grazynka. Pokazuje zakupy. Graaacjaaaan! Bo ci wylacze gre! Cisza! Zaraz przyjde, jak skoncze lajwa. Macanie wlosow, czytanie komentarzy, lyk kawy, hejka Ela, witaj Milenko. Nooo to ja spadam, bajoooo!“

Gość pdkv
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Te lajwy to jest jakas porazka. „Hejo hejo kochani, przybywam do was z lajwem, Dajcie znac czy mnie widac czy mnie slychac, jak obraz jak dzwiek. Hej Ania, hej Gosia, hejo hejo, witam was serdecznie. A jak swiatlo? Widac mnie? Slychac mnie? Moze byc? Piszcie piszcie! Hej Patrycja, hejo Kamilka. No, jestem jestem, przybywam z lajvem i z kawcia/drinkiem/winkiem/energetykiem/desperadosem. Wam tez zycze smacznej kawci. Gracjaaaaan! Ciszej! Ja lajwa nagrywam! Cooo?! Ciszej! Hej Kasia, witam Cie Emilka, nooo to co? Zrobimy sobie makijaz. Na twarz naloze... (lista produktow), na oczy... (lista produktow), na usta... (lista produktow). Hejo Beatka. Czytanie komentarzy, jazda po Fabianie. Pokaze Wam co kupilam! Hejo Marta, hejo Grazynka. Pokazuje zakupy. Graaacjaaaan! Bo ci wylacze gre! Cisza! Zaraz przyjde, jak skoncze lajwa. Macanie wlosow, czytanie komentarzy, lyk kawy, hejka Ela, witaj Milenko. Nooo to ja spadam, bajoooo!“

OMG. Przeczytałam to jej głosem 😂👍🏻

Gość Zuza

Czwartkowy live,  to pełny w...  u  Cukierka. Oglądałam  fragmet  ale tak jechała po wszystkich facetach, że aż mi się  śmiać  chciało. 

Znowu ktoś musiał jej środkowy palec pokazać  albo F. konsekwentnie rozmawia z nią  przez prawnika. Wg niej wszyscy  faceci są mściwi.  Ciekawe spostrzeżenie .

Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Idealne podsumowanie tych śmiesznych Kendiowych wypocin.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.