Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odbierane są tatuaże?

Polecane posty

Gość gość

"Jest zatem aktem rebelii przeciwko nadprzyrodzonemu porządkowi, gdyż tatuowanie symbolizuje człowieka trwającego w swoich prawach do czynienia cokolwiek mu się podoba, bez oddawania czci Swojemu Zbawicielowi[…]Symbolizuje odrzucenie świętości ciała człowieka. Jest symbolem najwyższej rozpaczy tak charakterystycznym dla współczesnego społeczeństwa mówiącego, że nasze życie cielesne jest końcem samym w sobie i nic już poza nim nie ma." ks. Peter R. Scott

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie będziecie jeść niczego z krwią. Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów. 27 Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów z boków brody. 28 Nie będziecie nacinać ciała na znak żałoby po zmarłym. Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan! 29 Nie wydawaj swej córki na hańbę, czyniąc ją nierządnicą, aby kraj nie uległ nierządowi i nie był pełen rozpusty. 30 Będziecie zachowywać moje szabaty i szanować mój święty przybytek. Ja jestem Pan! 31 Nie będziecie się zwracać do wywołujących duchy ani do wróżbitów. Nie będziecie zasięgać ich rady, aby nie splugawić się przez nich. Ja jestem Pan, Bóg wasz!

Kpł 19, 26-31

Jechowym dziękujemy. Nie będziesz pouczal bliźniego swego bo pycha smierdzisz kolego. Księga mądrości Gościa roz. 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajko Pisanka
6 minut temu, Piaskun napisał:

Oczywiście tutaj mój stosunek opiera się li tylko na doświadczeniu własnym i własnych preferencjach estetycznych:

1) Lubię czystą pachnącą kobiecą skórę. Tatuaże są nieestetyczne. Wolę klasycznie eleganckie i zadbane kobiety.

2) Wszystkie wydziargane zawsze twierdziły, że to podkreślenie ich indywidualności. Tymczasem jedyną ich cechą indywidualną było to, że każda była ...nięta na swój wielce nieprzyjemny sposób.




 

Jak ktoś kto lubi klasycznie eleganckie kobiety napotyka na taką ilość wytatuowanych i szurniętych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuaże

Są one charakterystyczne dla ludów pierwotnych i barbarzyńskich, że w Europie przez wieki tatuaże były charakterystyczne dla prymitywnych subkultur, świata przestępczego, marginesu społecznego. Fakt, że ostatnio moda je dopuściła, a nawet zalecała, niewiele tu zmienia, są bowiem nadal sprzeczne z elegancją, klasą, dobrym tonem. 

Tyle w temacie. Tatuowano przede wszystkim więźniów, niewolników...

A wy? Czyimi niewolnikami jesteście? I nie jestem żadną jehową, ty mundra/y!!

Dla was i tak, ktokolwiek śmie twierdzić inaczej, lub też żyć Żywym Słowem Bożym, śmierdzi pychą. Tak było i tak będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajko Pisanka

Najwaniejsze to nie być niewolnikiem swojego wymyślonego przyjaciela który mówi ci co wolno, a co nie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnica

Ja jestem niewolnicą swojego Boga, którego kocham. Ale tatuować się nie  będę, bo On mi powiedział, bym tego nie robiła. W Biblii znalazłam wszystkie odpowiedzi na wszystkie moje pytania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem niewolnicą Boga, Którego nie tylko kocham ale i słucham, i traktuję jak Przyjaciela człowieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Jajko Pisanka napisał:

Jak ktoś kto lubi klasycznie eleganckie kobiety napotyka na taką ilość wytatuowanych i szurniętych?

Kiedyś nie byłem tak pryncypialny. W końcu na czymś trzeba było zebrać złe doświadczenia i zawęzić grupę docelową nieprawdaż? 😛
A o niektórych tatuażach człowiek się dowiaduje dopiero jak kobietę rozbierze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziwię się tym wytatuowanym  ...om i traktuję ich jako dziwnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajko Pisanka
39 minut temu, Gość gość napisał:

Dziwię się tym wytatuowanym  ...om i traktuję ich jako dziwnych...

Który artysta nie jest dziwny? 😄 Tylko bycie dziwnym nie oznacza bycia ...om

 

41 minut temu, Piaskun napisał:

Kiedyś nie byłem tak pryncypialny. W końcu na czymś trzeba było zebrać złe doświadczenia i zawęzić grupę docelową nieprawdaż? 😛
A o niektórych tatuażach człowiek się dowiaduje dopiero jak kobietę rozbierze. 

Tak sobie myślę, że to też zależy od tego co wy uważasz za niefajny sposób "...nięcia". W życiu spotkałam wiele facetów którzy za niefajnie szutnięte uważali kobiety które nie wyznawały podziału ról jak z za PRL'u - czyli kobieta pracująca na 3 etaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Jajko Pisanka napisał:

Tak sobie myślę, że to też zależy od tego co wy uważasz za niefajny sposób "...nięcia". W życiu spotkałam wiele facetów którzy za niefajnie szutnięte uważali kobiety które nie wyznawały podziału ról jak z za PRL'u - czyli kobieta pracująca na 3 etaty

Jak pisałem mnie tam w sumie nie przeszkadza "wyzwolenie" kobiety jeśli płaci za siebie samą, odpowiada jej że każde gotuje dla siebie, po sobie sprząta, nie oczekuje ślubu i dzieci oraz radzi sobie ze swoimi problemami

To o czym piszesz to żadne ...nięcie.

Promiskuityzm, zazdrość, próby kontroli, niezrównoważone emocjonalne, ogólna toksyczność takie tam drobnostki. To właśnie miałem na myśli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piaskun napisał:

Jak pisałem mnie tam w sumie nie przeszkadza "wyzwolenie" kobiety jeśli płaci za siebie samą, odpowiada jej że każde gotuje dla siebie, po sobie sprząta, nie oczekuje ślubu i dzieci oraz radzi sobie ze swoimi problemami

To o czym piszesz to żadne ...nięcie.

Promiskuityzm, zazdrość, próby kontroli, niezrównoważone emocjonalne, ogólna toksyczność takie tam drobnostki. To właśnie miałem na myśli.

 

Ciekawe podejście Piaskun. Powiesz coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAggg
33 minuty temu, Piaskun napisał:

Jak pisałem mnie tam w sumie nie przeszkadza "wyzwolenie" kobiety jeśli płaci za siebie samą, odpowiada jej że każde gotuje dla siebie, po sobie sprząta, nie oczekuje ślubu i dzieci oraz radzi sobie ze swoimi problemami

To o czym piszesz to żadne ...nięcie.

Promiskuityzm, zazdrość, próby kontroli, niezrównoważone emocjonalne, ogólna toksyczność takie tam drobnostki. To właśnie miałem na myśli.

 

Prawda :) Piaskunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajko Pisanka
10 godzin temu, Piaskun napisał:

Jak pisałem mnie tam w sumie nie przeszkadza "wyzwolenie" kobiety jeśli płaci za siebie samą, odpowiada jej że każde gotuje dla siebie, po sobie sprząta, nie oczekuje ślubu i dzieci oraz radzi sobie ze swoimi problemami

To o czym piszesz to żadne ...nięcie.

Promiskuityzm, zazdrość, próby kontroli, niezrównoważone emocjonalne, ogólna toksyczność takie tam drobnostki. To właśnie miałem na myśli.

 

Współczuję, nie ma wiele rzeczy bardziej upierdliwych w życiu niż toksyczny partner. Aczkolwiek nie wiem czy wygląd jest tu wyznacznikiem - ile eleganckich panów w garniturach ma wszystkie z tych wymienionych cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajko Pisanka
15 godzin temu, Eolka napisał:

A mnie tatuaże nie przeszkadzają. Zresztą sama mam na wewnętrznych stronach palców. W pracy mojemy szefowi tez to  nie przeszkadza. A tak apropo tatuaży, to chciałam zauważyc, ze nie każdy dba o niego właściwie. Ja zaczęłam o niego dbać od pietwszych, ze tak ujme chwil. A używam Tattoo Butter Loveink. Przynajmniej to cos jest naturalne i nie ma niczzego sztucznego

Musiałaś mieć poprawiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×