Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Urynus

Urynoterapia- czy ktoś ją jeszcze stosuje?

Polecane posty

Gość Genusia
Do Nowej. Ja miałam to samo - po jakimś tygodniu od stosowania urynki nie tylko na twarzy, ale i całym ciele zaczęły wyskakiwać mi potężne wysypki i skórne rany.Nawet chciałam przestać stosować urynkę, bo myślałam ,że jest szkodliwa, ale dopiero później wyczytałam, że to normalny objaw oczyszczania się zainfekowanego organizmu. Obecnie dziennie wypijam dwie szklanki urynki (rano i na wieczór), mam idealną skórę i czuję się świetnie. A kto naopowiadał takich głupot, że można pić jedynie pół szklanki moczu dziennie? Ja o niczym takim nie słyszałam. Piję dwie i żyję, i tojak żyję! Dla mnie uryna to wspaniałe lekarstwo i polecam gorąco ten lek.

Gość nowa...
a przeczytałam to gdzieś w necie,na stronce chyba czasopisma "Wrózka"...Pewnie tak tylko napisali. Ponawiam pytanie co do diety.Czy w trakcie kuracji moczem są jakieś potrawy zakazane(nie chodzi mi o post)?? Wiem,że alkoholu nie mozna,ale w moim przypadku to nie problem,ale czy trzeba wykluczyc coś jeszcze z jadłospisu ? pozdrawiam i mam nadzieję,że topik odżyje 🌻

Gość zainteresowana bardzo
Amarulka, jak się czujesz po kuracji??? Ja na razie studiuje Małachowa. Czy ktoś aktualnie ma "Wodę życia" L. Armstronga?

Gość amarolka
Do Zainteresowanej bardzo ! Jest ok.! zwłaszcza , że dzisiaj jestem 4 dzień na kolejnej głodówce. Właściwie to byłam zmuszona ją zacząć bo wybiegłam z mokrą głową do pracy i niestety tak mi zaatakowało gardło ….No i nie wiem tak do końca czy to angina czy też ostre zapalenie gardła ponieważ nie byłam u lekarza. Ale chyba pójdę po głodówce żeby sprawdził czy wszystko dobrze się wyleczyło . Prze 3 tygodnie po poście nie brałam urynki do ust tak mi obrzydła brrrrr…! Ale teraz piję znowu i jest niezła. Napiszę co powiedział lekarza po badaniu Trzymaj się i czytaj Małachowa.

Gość amarolka
Po ropnym zapaleniu gardła nie ma śladu. Lekarz przepisał mi antybiotyk ale oczywiście nie zawracałam sobie nim głowy, recepta zawierajacają jeszcze kilka waznych w tych schorzeniach medykamentów wylądowal na dnie mojej torebki i pewnie ma się dobrze.... najwazniesze , że ja po 6 dniach głodówki jestem zdrowa, tryskam energią i nie zanieczyściłam swego kochanego ciałka żadną chemią !!!! Dodam tylko , że lekarz orzekl, ze schorzenie jest poważnie wyglada\adające i jesli ten antybiotyk nie zadziała to wypisze drugi. No proszę! Trzymajcie się Siuśkopijcy i gwiżdzcie na lekarzy nie sami truja się swoimi lekami. Policzyłam sobie dzisiaj , że w tym roku pościłam na urynce 52 dni . A jeszcze adwent przede mną . Będzie Latwiej pościć bo skończą się te imprezki, potańcówki, andrzejki a ja zabawić się lubię jak nikt.

Gość nowa...
amarolka pięknie się trzymasz kobietko! Ja pewnie bym jednak brała te antybiotyki :P A ja dalej brnę.Już 2 tygodnie.Najgorsze jest to ,ze teraz na biologi biore o moczu itp.I babka nam o tym gada jak o truciżnie i mam dylemat czy aby dobrze robię pijąc to.No juz nie wiem.Mocznik jest toksyczny,amoniak też.Więc czemu ludziom picie moczu pomaga? No nie wiem.Wysyp pryszczy u mnie trwa,ale jest już trochę lepiej.

Gość podcagam ale tylko topiki
ups

Witam wszystkich serdecznie i cieszę się, że wszyscy dalej stosują kurację urynową. Mam pytanie do wszystkich co cokolwiek wiedza na temat leczenia Cysty. Kilka lat temu wykryto u mnie cystę na jajniku była niewielka bo centymetrowa. Leczyłam się u jednego konowała, który stwierdził że cysta znikła. Dziś minęło od tamtej pory ponad pięć lat i po zmianie lekarza okazało się że cysta nadal jest lecz już nie taka malutka bo ma ponad cztery centymetry. Coś czuje, że ona nigdy nie zginęła niestety nie mogę być tego pewna bo tamten lekarz nigdy nie zrobił kontrolnego USG. Więc mam pytanie czy coś wiecie o metodach wyleczenia jej czy słyszeliście coś na temat przypadków wyleczenia cysty urynoterapią? Proszę was odpowiedzcie mi. Z góry dziękuje!!

Gość Naprawde powana
Witam Was kochani, mam troche niezreczne pytanie i prosze o zrozumienie - jak jest ze sperma? czytalam kiedys w jakiejs ksiazce o medycynie naturalnej, ze mleko w ktorym "kapala" sie Kleopatr bylo tak naprawde sperma.

Gość nie no bez jaj
no to ładnie musiała miec duzo tej spermy. Mogłaby w ciąże zajść ? :D

Gość Naprawde powazna
przeciez miala tysiáce niewolników, a te kápiele to bylo w przenosni, poprostu pokrywala tym cale cialo :(

Gość nowa...
hej🌻 no ja nie wiem...chyba zrezygnuję z tej kuracji... Stosuję urynoterapię już 18 dni.może to nie jest bardzo duzo,ale pryszcze jak są tak są.Nie mam siły już.Niektórzy pisali tutaj,ze już po tygodniu widzieli efekty (piekniejsza cera),a u mnie zero.:( Jejku może coś robię nie tak?? Pije poranną urynę ,najcześciej po śniadaniu,czasem na czczo.Ostatnio piję też wieczorną. Okładny stosuję z dwu dniowego moczu,wieczorem. :(

Gość odpowiedzialna
Super topik! Jestem pod wrazeniem - wreszcie cos niekomercyjnego :) Oj wiele mam ksiazeczek z zakresu glodówki i zdrowego odzywiania, wiéc czujé sie na silach aby podyskutowac z Wami. nowa--> wyglada na to, ze masz bardzo silny wirus który wywoluje te zmainy skórne, potrzebujesz wiéc wiecej czasu. Jesli chcesz sie pozbyc szybciej tego, pomoze Ci post. Nie ma potraw zabronionych, wydajé mi sie ze lepsza jest lampka wina niz owoc z Tesco. nowa---> bez przesady, mocz nie jest toksyczny, chyba za masz wyciéta wátrobe :D mocz nie rózni sie niczym od szczepionki, no moze tylko tym, ze jest wielofunkcyjny. konikh---> nigdy Ci sie nie uda post, jesli nie bédziesz sie przygotowywala. Tyle dni ile planujesz byc na plynach, tyle powinna przeznaczyc na przygotowanie, tj. wyeliminowac miéso, nabial, herbaté i kawe, wszystkie potrawy gotowe; powinnas tez stosowac lewatywy.

Gość nowa...
jejciu...Chyba jeszcze trochę to pociagnę ;) Szkoda tych 18 dni,a nuż coś zacznie się poprawiać.

do nowej - spróbuj robić okłady z odparowanego moczu - do 1/2 - 1/4 objetości. Wiem, że śmierdzi, ale ma chyba najlepsze działanie. Szkoda, że tak pusto. Odpowiedzialna - masz tyle wiadomości, pisz, wszyscy się tutaj uczymy. Niepoinformowana - nie wiem na tyle dużo, by powiedzieć, że na pewno zadziała na cystę, ale z kolei .... może pomóc, szczególnie w poł. z postem. W Małachowie jest masa różnych przykładów graniczących z cudem. Pozdrawiam wszystkich.

Gość AMAROLKA
CZEŚĆ! nIE ZRAŻJCIE SIĘ DO TEJ TERAPII TAK SZYBKO. POTRZEBA CZASU KOCHANI! OD JUTRA KOLEJNA GŁODÓWKA U MNIE I TAKIM SLIZGIEM WEJDĘ W GŁODÓWKĘ ADWENTOWĄ. OCZYWIŚCIE NAPISZĘ JAK SAMOPOCZUCIE. MOŻE KTOŚ SIĘ DOŁĄCZY ???? BĘDZIE RAXNIEJ!

Witaj Amarulko, widzę, że zaczynasz z rytmem księżyca. Chciałabym się dołączyć, ale dla mnie jeszcze za wcześnie, na razie próbuję 24 godz. czyli po śniadaniu. Kiedyś napiszę o efektach u mnie. Jednak są :)

Gość odpowiedzialna
Witajcie kochani! Ja jestem wlasnie na przygotowaniu do glodówki - od wtorku - chcialam zaczác pelen post urynowy w przyszly wtorek, ale strasznie mnie korci aby zaczac jutro. Jestem tak bardzo przygotowana psychicznie, wiem czego sie spodziewac... Wczesniej bez pelnego przygotowania nie zdobylabym sié od razu na glodówke, ale zaczynam sobie wmawiac, ze na urynie przygotowanie nie musi byc takie dlugie, jak myslicie? Urné stosuje wewnétrznie od wtorku i muszé przyznac ze juz widze zmiany - mialam wysypke na brodzie (od 2 miesiacy jestem za granicá i woda mi nie sluzy) zeszla w polowie od smarowania, a reszta od picia. Ale wczoraj wyskoczyly mi 3 na piersi i dwa na ramionach, czyli zaczyna sié oczyszczanie :) zainteresowana bardzo---> nie chodzilo mi o to, ze wiem tak duzo ze moge Was edukowac, ale ze wiem tylke aby prowadzic z Wami dialog ;) Amoralka----> postowalas wczesniej? wiesz moze jak wygloda przygotowanie do postu urynowego? Ja tu nie mam mozliwosci znalezienia ksiázek z zakresu urynoterapi, mam natomiast Malachowa lecznicza glodówka, bioenergié i biosyntezé i Tombaka Jak zyc dlugo i zdrowo, czy mozna zyc 150 lat? , uleczyc nieuleczalne. Ale o urynie sá w nich tylko wzmianki.

Odpowiedzialna, jasne, że dialog :), na rozpoczęcie postu wg. Małachowa doskonale nadaje sie właśnie 4 faza (podobnie jak 2) księżyca, czyli od 23.11. W miarę wolnego czasu spróbuję podać z w.w. inne wskazówki.

Gość odpowiedzialna
zaint----> dziekuje Ci bardzo, ale jak moja nazwa wskazuje, przeczytalam ten topik od deski do deski. Wátpie natomiast czy ty go przeczytales, poniewaz kazesz mi go czytac, a nie ma tu nic o wchodzeniu w post urynowy :)

Gość zaint.
Moim zdaniem przygotowanie do postu urynowego nie różni się od przygotowania do głodówki (zmiana sposobu odzywiania, oczyszczenie jelit etc.). Podałam ci adres do topiku o głodówkach, naprawdę jest dużo wiadomości. Natomiast ja czytam obydwa tematy równolegle, ale co to ma do rzeczy? :)

Gość odpowiedzialna
przepraszam zaint - nieporozumienie - myslalam, ze podales mi adres tego topiku ;)

Gość Maryy
Hej Ja od wczoraj przemywam twarz moczem.Czuję opory,ale problemy z cerą dały mi ostatnio w kość.,więc jestem gotowa na wszystko.Mam 17 lat ,próbowałam już wielu preparatów przeciwtrądzikowych dostępnych na rynku- bez rezultatu.Wierzę tym wszystkim ludziom,którzy tak pochlebnie wypowiadali się na temat tej metody.Ufam Wam i mam nadzieję,że się nie zawiodę!!! Mam pytanko:czy ,żeby mieć ładną cerę można tylko stosować terapię zewnętrznie(tj.przemywać)czy koniecznie wewnętrznie(tj.pić)?Proszę o odpowiedź,zależy mi .

Gość odpowiedzialna
zalezy w jakim stopniu masz zmiany skórne, jesli masz ogromny tradzik to wówczas powinnas wziasc sie od wew. za wirus, jesli delikatny i "raz kiedys" lub jesli chcesz tylko poprawic kondycje cery to wystarczy zew.

Urynoterapia to obrzydlistwo! Jak toksyny i odpady, których organizm chce się pozbyć, mogą pomóc?

Gość Kurtka - ty
nieuświadomiona ignorantko...........

Gość zaint.
Kurtka, rozumiem doskonale....też tak reagowałam, ale zaczęłam czytać, żeby dowiedzieć się prawdy. Fakty są zadziwiające. Polecam lektury.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się