Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

el loco

Od kiedy nie można pisać z gościa?

Polecane posty

Gość błękitnaa

Od kilku godzin. Świetna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa

Ma to swoje minusy. Ale dzięki temu będzie mniej hejtu. A te forum to 60% hejtu i spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było jedyne forum na jakie wchodziłem właśnie dzięki tej wolności jaka tu panowała, teraz będzie nuuuudno i zostanie jedynie 40% użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
6 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

To było jedyne forum na jakie wchodziłem właśnie dzięki tej wolności jaka tu panowała, teraz będzie nuuuudno i zostanie jedynie 40% użytkowników.

Aha! Wyszło szydło z worka, też hejtowałeś! Nieładnie Andrzejku, no nieładnie! Podszywie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie wchodzę praktycznie wcale, odkąd zmieniła się szata graficzna, weszło wpisywanie kodu capcha a likwidacja możliwości pisania z gościa całkowicie pogrąży to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa

Do tej nowej szaty graficznej dało się przyzwyczaić. Jak użytkownicy będą tak jęczeć to może jeszcze wróci opcja gościa, kto wie. Póki co dzięki temu jest spokój pod względem hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez tego trolla co zamieścił forum. Mogliby to chociaż usunąć.. Masakra tyle zabezpieczeń a i tak jakis bot ich zaatakował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Madzikkin napisał:

Pewnie przez tego trolla co zamieścił forum. Mogliby to chociaż usunąć.. Masakra tyle zabezpieczeń a i tak jakis bot ich zaatakował..

Ale teraz przynajmniej mozna go ignorowac i postow nie widac! Szach mat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa

Po co będą usuwać, utonie to w morzu nowych bądź podniesionych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Przed chwilą, GoscAmebka napisał:

Ale teraz przynajmniej mozna go ignorowac i postow nie widac! Szach mat

Postów nie widać, ale tematy w których coś napisze będą nadal dla Ciebie widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, błękitnaa napisał:

Postów nie widać, ale tematy w których coś napisze będą nadal dla Ciebie widoczne.

Tak, ale koniec z rozwalanie tematow wklejkami z wiki,albo durnym spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mogli by caly ten syf usunąć. Pelno tematów z dupy o niczym lub bezsensowne prowokacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Napoleon Bonaparte napisał:

Skończy się spamowanie i zakładanie setek ...ycznycj tematów. 

W końcu kafeteria  będzie poważnym forum. 

No to pokaż jaki poważny jesteś czekam na temat     niecierpliwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, błękitnaa napisał:

Ma to swoje minusy. Ale dzięki temu będzie mniej hejtu. A te forum to 60% hejtu i spamu.

Ale to nie wyelimuje tego w 100% założenie konta tutaj to 1 minuta, pewnie idzie zrobić bota do masowego zakładania kont na maile tymczasowe, jedyne zabezpieczenie to captcha ale to też idzie odejść. Rozwiązanie to po prostu zatrudnie moderatorów którzy by tutaj faktycznie siedzieli na zmianach, albo chociaż danie pozycji moda zaufanym aktywnym użytkownikom którzy by strzegli porządku, jak to jest na innych małych forach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
20 minut temu, Swięty ... napisał:

...a. To decyzja jakiegoś debia

Debia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No o to mi chodzi ze to gunwo a nie zabezpieczenie przed spamem

Są lepsze metody, wiem że i tak nikt z modow tego nie przeczyta, ale zablokować możliwość rejestracji z 10 minutowych maili wystarczy te domeny dodac do czarnej listy. Aktwyni modzi, ze jak ktoś zacznie spam jakimiś chinski znaczkami czy innymi temami o gownie to ban, zanim ktoś zrobi konto na inny mail to chwila minie na usuniecie tematów plus kolejny ban i tak w petli aż się śmieciarzowi znudzi robienie maili i kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogule to od kiedy to forum jest wolne, czy odrazu bylo wolne, bo jakos nie pamietam jak bylo z 5lat temu czy z 10. Wiem tylko ze jak pisalem na innych forach, to w 80% przypadków bylem wyśmiany przez moderacje/skasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
12 minut temu, Dash Rysiu napisał:

Ale to nie wyelimuje tego w 100% założenie konta tutaj to 1 minuta, pewnie idzie zrobić bota do masowego zakładania kont na maile tymczasowe, jedyne zabezpieczenie to captcha ale to też idzie odejść. Rozwiązanie to po prostu zatrudnie moderatorów którzy by tutaj faktycznie siedzieli na zmianach, albo chociaż danie pozycji moda zaufanym aktywnym użytkownikom którzy by strzegli porządku, jak to jest na innych małych forach. 

W tej chwili jest problem z założeniem konta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz nie dość że trzeba się logować to chyba nawet nie można własnych postów edytować, chyba tylko pare minut po napisaniu a potem już nie, a bat na troli to i tak nie jest bo tak jak pisze dash rysiu, ...e dalej będą zakładać konta i spamować, jak im zbanują to założą nowe i tak w kółko, więc czy to tak wiele pomoże, zresztą ten co spamował tymi chińskimi literkami też miał zarejestrowany nick, chyba z kilku nawet zarejestrowanych to robił więc te zmiany i tak tego nie ukrócą, trole dalej będą robić swoje, a po dupie dostał jak zwykle zwykły szary użytkownik forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manonthemoon
12 godzin temu, błękitnaa napisał:

W tej chwili jest problem z założeniem konta. 

Nie ma żadnego problemu. Lag z mailem weryfikacyjnym bierze się  stąd, że w chwili obecnej nowe konta zatwierdzane są ręcznie. 👌😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, manonthemoon napisał:

Nie ma żadnego problemu. Lag z mailem weryfikacyjnym bierze się  stąd, że w chwili obecnej nowe konta zatwierdzane są ręcznie. 👌😏

A, w pierwszej kolejności powinni banowac twoje kolejne konta cyber stalkerze!

Jeśli admin nie wie to ja mu przypomnę, że srun of the srun miał tu już usuwane kilka kont a, jedno ja osobiście mu skasowałem 😀🖐️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×