Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Bezsil, doskonale znam tą niecierpliwość, ja np. jedyny pozytywny wynik testu ciążowego miałam dopiero w dniu spodziewanej @, więc nie trać jeszcze nadziei. 

Ja nie robiłam jeszcze testu ciążowego, czekam do jutra, ale wydaje mi się, że okres dostanę, bo dziś spadła mi temperatura do 36,9. W cyklu ciążowym miałam przed terminem miesiączki 37,5. Nie mam też żadnych objawów. Już wczoraj czułam, że nic z tego, popłakałam sobie, jak miesiąc temu. 😞 Wczoraj robiłam za to znowu test owu i znowu pozytywny, tzn testowa kreska ciemniejsza od kontrolnej, mam chyba totalnie rozwaloną gospodarkę hormonalną 😕 

Edytowano przez mama Natalii
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej to skoro test owy wyszedł pozytywny to może jednak się udało. Jeszcze jest nadzieja. A objawy jak na okres masz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saszka

Staram się z mężem od 7 cykli, od 3 cykli monitoruje jajeczkowanie za pomocą komputera cyklu myway- kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama Natalii A robiłaś test owu np 4 dni przed okresem i też wychodził pozytywny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil, robiłam w poniedziałek owulacyjny i też pozytyw, czyli kreska testowa grubsza od kontrolnej. Za to teraz zmierzyłam temp i 37,3. Mąż chce, żebym jutro znowu zrobiła sikańca. To pewnie znowu będzie powtórka z wtorku 😕 

Zrobiłam też test dzień przed terminem owu wyliczonej przez apke FF, to był 11dc i wtedy też był pozytyw. Potem już nie testowałam aż do ostatniego poniedziałku, bo miałam skok temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia

Hej,

cykle mam regularne co 28 dni. Ostatni okres miałam 4 lutego. Dziś jest 3 dzień bez okresu, wiec zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Co dziwnego zauważyłam mam prace fizyczna i od 2 dni strasznie się pocę i szybko się mecze  od wczoraj mam podwyższona temperaturę 37 stopni, mam co chwile zgagę i boli mnie brzuch niby tak jak na okres ale jednak trochę i inaczej. Dziś tez zauważyłam ze mam taki budyniowy kremowy śluz co o tym wszystkim myślicie. Zapisałam się do lekarza ale dopiero na 29 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93

Hej. Czytam Was od jakiegoś czasu i postanowiłam się odezwać. 

To nasz 7 cykl starań i z każdym kolejne rozczarowanie. Jestem z tych, które myślały, ze uda się za pierwszym razem... szybko mnie życie sprowadziło do pionu. :) 

Gratuluje Wam wszystkim, którym się udało! ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia

Myślałam o becie ale może wstrzymam się to przyszłego tygodnia i powtórzę test, wiecie w zeszłym miesiącu świrowałam z testami a okazało się ze @przyszla o czasie także nie chce się jakoś nastawiać specjalnie chociaż już 3 dni się spóźnia i takie dziwne te objawy 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od trzech dni zasypiam już o 21, czuję że chyba bierze mnie jakaś grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia

No mnie dopada zmęczenie i odczuwam ból w dole pleców jeszcze. Ale w pracy tak się pocę i ta temperatura to tez rozważam przeziębienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama Natalii A ja myślę że jutro pewnie zobaczysz 2 kreski 🙂 3 mam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Gość Lena93 napisał:

Hej. Czytam Was od jakiegoś czasu i postanowiłam się odezwać. 

To nasz 7 cykl starań i z każdym kolejne rozczarowanie. Jestem z tych, które myślały, ze uda się za pierwszym razem... szybko mnie życie sprowadziło do pionu. 🙂

Gratuluje Wam wszystkim, którym się udało! ❤

Witaj w gronie staraczek! 🙂 chyba kazda tak myślała. Ale nie jest to takie proste 🙂

Milcia ja bym juz kilka testow miala za sobą 🙂 ale życzę ci tych 2 kresek 🙂 daj znac jak będziesz robic test 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny powiecie mi coś więcej o co dokładnie chodzi z tymi testami owulacyjnymi i kreskami z możliwością ciazy ? 

Smeiszny filmik o macierzyństwie 😂https://youtu.be/a1kGi-X2_C8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil, kochana dziekuje. Niestety z rana zobaczylam na papierze krew, wiec nawet testu nie wyciagalam. Za to mocno trzymam kciuki za Twoje testowanie i 2 tluste krechy 🙂

Ja szykuje dzis Schweppsa na lepsze skurcze i oczyszczenie plus szalwie. Najgorsze, ze we wtorek wpisano mnie na posiew, bede musiala przelozyc, a nie wiem, czy skierowanie bedzie jeszcze wazne. Znowu ... z tylu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama Natalii szkoda 😞 U mnie też nic z tego temp spadła także szykuje się na okres. Myślę że skierowanie jest ważne 3 miesiące. Najlepiej zadzwonić i s8e zapytać. 

Przyszła mama ponoć testy owu wtmychodza również jak kobieta jest w ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93

Z tymi testami to podobno tak jest, moja znajoma miała taki przypadek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane w dniu naszego święta życzę Wam i sobie aby spełniły sie wszystkie marzenia ❤

 

Dzisiaj mam wizyte u gina, a od wczoraj boli mnie brzuch jak na okres tylko trochę lzej.. 😞 do okresu 9 dni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Madzikk trzymam kciuki za wizytę i czekam na same pozytywne wieści😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93

Dziękuje ❤.

Madzikkin wróć z pozytywnymi wiadomościami! 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam, dam znac 🙂 mam nadziej, ze wdrąży jakieś badania.. Cokolwiek albo poleci jakies witaminy czy cos 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia

Ja dziś kupiłam test bo to już 4 dni po okresie, ale zrobię rano żeby stężenie było pewniejsze 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Milcia napisał:

Ja dziś kupiłam test bo to już 4 dni po okresie, ale zrobię rano żeby stężenie było pewniejsze 😊

Daj koniecznie od razu znać co i jak. Trzymam kciuki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny A o jakiej czułości stosujecue testy 10 czy 25? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Ja uzywalam najróżniejsze: 10, 20 i 25. Ten o czułości 20 był normalny firmy jakiejś przypadkowej z apteki, do testowania w dniu @ wg opakowania.

Na tych o czułości 10 i 25 pisało ze działają do 5 dni przed okresem, a na dwa dni przed już dawały skuteczność 90%...

Wiec chyba nie ma większej różnicy między nimi, tylko opis.

Testy owulacyjne które u mnie działały świetnie miały czułość 10.

Nie wiem na ile sie mnie posłuchacie, ale testujcie jak najpóźniej. Im wcześniej potwierdzicie ciąże tym dłuzej trzeba czekać do pierwszego badania, ja chyba będę chora z nerwow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malina racja niby im później tym lepiej.  Ja nawet nie wiedziałam że 2 dni daja już 90 % skutecznosci. 

A Ty jak się czujesz? 

Edytowano przez Bezsil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareiia

Hej dziewczyny.

Trzymam kciuki, żeby Wasze kreseczki sie potwierdziły. U nas narazie przerwa, do czasu wizyty u endokrynologa i podjęcia leczenia.. Pojechalam wczoraj ze skierowaniem pilnym i mam termin na 01.07, więc maluch musi poczekać  Może przez ten czas 'cisnienie' zejdzie i zostaniemy z dwójka - w sumie juz odchowane i kumate są, więc moze bez sensu znów pchac sie w pieluchy. 
Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja juz po wizycie 😉 owulacja u mnie występuje, wyniki mam super. Jedynie co to mam torbiela ale to jest torbiel poowulacyjny wiec nic złego ani strasznego a daje 100% pewności ze mam owulacje w kazdym cyklu 🙂

 

Moj musi przebadać nasienie 🙂 bedziemy sie umawiać do kliniki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×