Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Lena93

Macie racje, tez zapisałam się na fitness chodzę trzy razy w tygodniu, staram się nie myśleć.. bo przez pół roku bałam się ćwiczyć bo co jak jestem w ciąży itp.. powiedziałam koniec pora zacząć żyć i się nie zamartwiać. Chociaż raz mi to wychodzi a raz nie. Dzis dla przykładu mam straszny humor i zaczynam wątpić już we wszystko. :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny trzymam kciuki za nasze wiosenne odnowienie i sukcesy! 🙂 mnie na duchu paradoksalnie podniosła wizyta u ginekologa. Nie potwierdził jednoznacznie PCO. Mam zrobić AMH i jeszcze kilka badań. Będziemy teraz obserwować cykle.Być może wprowadzimy metforminę i mam trzymać dietę. Cieszę się, że nie czekałam, tylko po 7 cyklach starań zabrałam się za diagnostykę. Owszem, dużo kasy to kosztuje, ale wolę sobie odpuścić jakiś ciuch na wiosnę (szafa i tak pęka w szwach) i poświęcić przez najbliższy miesiąc-dwa na badania. Gin powiedział, że jestem jeszcze młoda (30 lat), mam się nie martwić i działać z mężem 🙂

Edytowano przez Maszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Mój wyskoczył z tym żeby jego syn bym z pod znaku barana tak jak on ... czyli będziemy się starać w czerwcu żeby wyszedł na marzec 😂 co Ci faceci maja w głowie to ja nie wiem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Trochę rozumiem. Twojego męża,  bo ja tez sie tak podjaralam w tym miesiącu,  bo zawsze marzylam o córce urodzonej listopad/ grudzień.  Jakaś taka miałam wizje. No ale co ma być to będzie. Dziwnie sie czuje,  ale tak niejednoznacznie.

Też uważam,  ze nie ma co swirowac. Lena 93 ja tez balam chodzic sie na basen no bo jeśli cos... Ale zastanowilam sie nad tym i chodziłam od zawsze dość często i nie zrezygnuje z tego. W tym miesiącu mialam wątpliwości,  żeby nie iść w czasie dni płodnych , bo sluz itp. Ale to byloby szaleństwo.  Moge nie pić,  nie palić i zdrowo sie odżywiać ale z takixh przyjemności nie zrezygnuje. Także dobrze robis Lena. Może nie szalej na tej siłowni,  ale dobrze robisz. 

Powiem Wam , ze im wiecej rzeczy odwraca Nasza uwaga tym lepiej dla nas. Te myśli sa takie dreczace. Człowiek chce żeby sie udało i ten czas po owulacji do miesiączki to taki kołowrotek myślowy.  

Maszka trzymam kciuki i mam nadzieję,  ze ta diagnostyka Wam pomoże.  

Niby zrobienie dziecka to taka prosta sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Hej dziewczyny, czytam was codziennie. Nie piszę, bo u mnie nic nowego na szczęście. Bóle miesiączkowe mam codziennie, na zmianę z bólami jajników. Niby to jest normalne w ciąży. Więc jak was boli jak na okres, to jeszcze nie jest pewne, że on przyjdzie. 

Polecam zapisać się na siłownię czy jakieś zajęcia sportowe! Ja to odwlekałam w czasie, bo może ciąża, a jak się zapisałam to zaszłam..:) W ciąży jest zabronione ćwiczenie mięśni brzucha, o czym nie wiedziałam, wiec teraz macie ostatnia możliwość, żeby go trochę wytrenować, bo jak już zajdziecie to koniec. Ja zostanę z moją fałdką tłuszczu nad biodrówkami chyba już na zawsze;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

powinna dostac okres dzisiaj ale nic sie nie zapowiada 🙂 czekam grzecznie bo wiem, ze bedzie na 100%. 

co tam u was? Któraś jutro testuje? Koniecznie daj znac. 🙂zobaczycie jakie jesteśmy mądre, wiemy ze nie powinnyśmy sie nakręcac, zająć sie czym innym aby nie myslec o tej ciąży ciągle i ciągle ale jednak doszukujemy sie objawów. Ogladam fajny kanal na yt "mama lama" i tam sa fajne filmiki np. Jak zajsc w ciaze itp itd ale nie tylko. Babki sa tak fajne ze nawet tematy o pogodzie  i innych sprawach u nich sa ciekawe 😄 polecam do kawki z rana 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin może okresu nie będzie. Lekarz raczej jak byłaś nie był w stanie jeszcze określić czy coś tam się zadziało. Dzięki za kanał napewno tam zajrzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malina 82 a bierzesz jakieś tabletki teraz czy nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robilam test bo mialam nadzieje, ze lekarz mogl jeszcze nie widziec. 🙂 dlatego jestem pewna na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak 🙂 dzisiaj tez, zrobiłam bo lezal w łazience 🙂 juz nie bede kupowac testów ( teraz mialam w gartisie do testow owu) bo jak leżą to musze zrobić.. 🙂

Edytowano przez Madzikkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekamy 🙂 to masz tak samo jak ja. Też już nie będę kupować i szybciej t3stowac. Niby staram się nie wkrecac A pozytywny test ciazowy mi się dzisiaj śnił. Więc może któraś tu z nas zobaczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nornalnie bym nie zrobila 🙂 ale skoro lezal hahah 😂 czekam na okres a w następnym cyklu na pewno nie kupie. 😉 bo czuje nie potrzebnie rozczarowanie, ze sie nie udalo choc wiedzialam o tym 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ja testuje jutro. Nie mam zadnych objawów w sumie swiadczacych o ciąży. W poprzedniej ciąży przed testem to już mialam mdłości,  bóle brzucha i senność. Teraz pobolewa mnie brzuch tylko, ale jednak. W poniedzialek powinnam dostac okres. 

Szkoda, że nikt jutro ze mna nie testuje ( oprocz meza) . Jak sie nie udalo to jestem umówiona juz z koleżanką na smutnego drineczka. Bo pewnie żal i tak będzie. Trzymajcie jutro kciuki dziewczyny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny nie tylko Wy tak macie z tymi testami 😂 ja dziś zrobiłam sobie owulacyjny i jiz był negatywny czyli testy działają :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Przyszła mamusiu - mam nadzieję ze solidnie wykorzystalas ten czas.  I ze ten ovarin zrobił swoje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Nie jestem w ciąży.  Wynik negatywny. Jutro mam dostac okres. Więc czekam.  😳 szczerze mówiąc nie wiem na co liczyłam, ale jestem zawiedziona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mialam dostac okres dalej nie ma ale boli mnie juz bardzo 😄 wiec pewnie dostanę w ciagu kilku godzin 🙂

 

no dyska wiem co czujesz.. Ale my silne kobiety jesteśmy, nie takie niepowodzenia przezyjemy. ❤

Przyszla mama teraz sie wyluzuj i czekamy na brak okresu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny dajcie znac co u Was. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej bez okresu. 😞 ale boli jak diabli, pewnie to ten torbiel hamuje i jak dostane to bede sie zwijać z bolu jutro w pracy.. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marelia

Cześć.

Podczytuje Was i nadal trzymam kciuki za pozytywne testy. My odpuścilismy temat, przegadaliśmy i wniosek taki, że 2 dzieci nam wystarczy. Teraz trzeba się zająć nimi, edukacją bla, bla, bla. A jak troszkę podrosną to sprawimy sobie nowego domownika ze schroniska.

Także powodzenia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Marelia w takim razie życzymy powodzenia 😊

Madzik trzymamy kciuki 😊dawaj znac nam zrobisz test albo coś . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Madzik i jak okres przyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny. My cały czas staramy się o rodzeństwo dla naszej córki przedwczoraj bolało mnie podbrzusze a wczoraj po siusianiu na papierze było troszkę krwi, ale to nie okres bo @ powinnam dostac 24.03 wiec czekamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej okresu dalej nie mam, boli ale nie az tak bardzo powiedzialabym ze tak cmi lekko na okres :).

jezeli jutro sie nie pojawi znowu zrobie test 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

No to dziewczyny trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziewczyny chyba juz sobie zaczęłam cos wkrecac.. Dalej okresu nie mam cmi mnie. A teraz jeszcze mnie mdli... Robiłam test w sobote i byl negatywny( dzien spodziewanej miesiączki). 

Jutro przed praca kupię test.. Zrobię w pracy o ile nie dostane okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×