Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Madzikkin dziwne że w dniu spodziewanej miesiaczki test wyszedł negatywnie. 3 mam kciuki za jutro 🙂 dadawaj koniecznie szybko znać:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ja w pierwszej ciąży tez mialam test pierwszy negatywny. Robiłam dzień przed spodziewaną miesiączką. Też mnie pobolewał brzuch jak na okres.  Trzymam kciuki,  zeby jednak sie udało.  Ja dzisiaj zgodnie z kalendarzem dostałam okres. Ale skoro już wczoraj wiedziałam, ze nie jestem w ciąży to przynajmniej walnęłam pierwszy raz od lata kilka druków z koleżanką. I było super! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja w pierwszej ciazy 3 dni po okresie miałam negatywny a za dwa dni już pozytywny😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Madzikkin mnie tez boli jak na okres codziennie! Teraz jak to pisze tez! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość8

Dziewczyny 8 msc sie staralismy a od 6 dni spóżnia mi się okres. Na teście nic nie widać konkretnego. Poczekam jeszcze 3 dni i wykonam kolejny test. Ciesze sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyska na i super, przynajmniej super czas spędziłaś :D. Ja dalej nic czekam na jutra grzecznie. 

gosc8 moze na bete idz skoro to juz 6 dni spóźnienia. 😉

Trzymajcie dziewczyny kciuki dam znac jak sie sytacja rozwija jutro. 😉

teraz lekka kąpiel herbatka i spac 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny zróbcie sobie betę bo te testy to można sobie w tylasek wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny zróbcie sobie betę bo te testy to można sobie w tylasek wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Madzik i jak robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin, trzymam kciuki. Czekamy na wieści.

Ja juz chyba po owulacji. Jakos nie czuje, zeby cos z tego bylo. Wczoraj sluz ok, dzis juz lepki, a temp jakos tak wooolno rosnie od 3 dni. No i wczoraj pozytywny test owu. 

Nic, teraz najgorsze - czekanie do terminu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Madzikkini i co? Wiadomo coś?

Mi dziś leci żelowy śluz ... Zawsze przed @ wyskakują mi jakieś " syfy" na buzi a tym razem nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To zrób betę będziesz 100% pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jutro nie dostane zrobie z rana jeszcze raz ale z rana bo dzisiaj robilam nie z pierwszego siku 🙂

 

I jak dalej bede sie czula jak nie na okres pojde na bete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93

Madzikkin trzymam kciuki!! Oby to było to :) ❤ 

Każda z nas się w końcu musi doczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze nie ro końca wierzylam w ta ciaze, ze sie udalo. Bo teraz to dopiero mam bole takie ze zaraz bedzie na 100%. Ach no trudno ale niepokoi mnie to ze az 4 dni i to ciagle z lekkimi bolami.. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To może przez ten torbiel takie opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To może przez ten torbiel takie opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja tez miałam kiedyś torbiel na jaj oki która powstała przez przetrwały pęcherzyk. Tez spoznial mi się okres chyba11 dni ale od tamtej pory to się nie powtórzyło. Jednak trzymam kciuki ze to będą soczyste 2 krechy na tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ta torbielka to sie co cykl tworzy i jakos nigdy tak nie bylo aby sie az tyle okres spóźnił 😉 częściej przychodzil dzien czy dwa szybciej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też miałam torbiel mega duży 10cm i szczerze powiem okresy miałam jak w zegarku nigdy się nie spóźnił dopiero jak w ciaze zaszlam to okres sie spoznial😀niestety w 8 tygodniu  ciazy musieli go usunąć wraz z jajnikiem i jajowodem😥także madzik trzymam mocno kciuki oby to była ciaza😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety straciłam ciążę. Byłam na USG i nie było już serduszka, cud się nie zdarzy. Mam czekać na poronienie, a jeśli nie przyjdzie mam udać się na czyszczenie. Nie wiem co mam zrobić, nie dociera do mnie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak mi przykro trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z lekarzem niech Ci poleci szpital. To bardzo przykre. My kobiety mamy przejeba.... Ja straciłam w listopadzie. Rozmawiałam dzisiaj z koleżanka która ostatnio stratę miała w 11 tygodniu !! Doznalam szokuuu.  Slyszalam że do 8 jest największe ryzyko. Ja zaczęłam 12 tydzień bez szczególnych objawów... trochę mdłości, bóle piersi i to że brzuszek rośnie.  Panikuje codziennie.... we wtorek usg. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z lekarzem niech Ci poleci szpital. To bardzo przykre. My kobiety mamy przejeba.... Ja straciłam w listopadzie. Rozmawiałam dzisiaj z koleżanka która ostatnio stratę miała w 11 tygodniu !! Doznalam szokuuu.  Slyszalam że do 8 jest największe ryzyko. Ja zaczęłam 12 tydzień bez szczególnych objawów... trochę mdłości, bóle piersi i to że brzuszek rośnie.  Panikuje codziennie.... we wtorek usg. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
29 minut temu, Emila napisał:

Niestety straciłam ciążę. Byłam na USG i nie było już serduszka, cud się nie zdarzy. Mam czekać na poronienie, a jeśli nie przyjdzie mam udać się na czyszczenie. Nie wiem co mam zrobić, nie dociera do mnie to wszystko.

Emila bardzo mi przykro. Musisz teraz swoje odcierpiec. Doswiadczylas ogromnej straty na pewno. Pamiętaj jednak, że ciąża, którą kobieta roni na tak wczesnym etapie, zwykle poprostu jest z nią coś nie tak. Najczęściej to wady genetyczne, immunologiczne. Wiem, ze to brzmi przerażająco. Ale sama mam przyjaciółke , która poroniła dwie ciążę na etapie 10 i 13 tygodnia , a mimo to jest matka trójki zdrowych dzieci. Czasem widocznie ta istota nie chce przychodzić na ten świat.  Odpoczywaj i pamiętaj,  ze jeszcze wiele przed Tobą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emilia tak mi przykro. Łącze sie z Toba w bolu.trzymaj sie kochana ❤jeszcze przyjda dobre dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, robilam test z samego rana ale nic.. Nawet cienia kreski drugiej. Pozostaje czekac a jak nie to ide do gina. Nigdy tak nie mialam to juz 5 dzien.. ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Madzikkini wiesz kiedyś miałam tak że spóźniał mi się okres 11dni! Lekarka stwierdziła stres zła dieta. I na tym się skończyło potem już wszystko wróciło do normy może podobnie będzie u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×