Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

No wlasnie zero stresów ostatnio, dieta ciage te sama 😞 czyli zdrowa ( tak mi sie wydaje ) . najgorsze ze tak sie cieszyłam ze wszystko oki okresy jak w zegarku.. Nic czekam bo co innego moge zrobic 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Madzik A testy różnych firm robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, mialam dwa takie same 😉 moze kurde racja.. Jutro jak nie dostane zrobie z jakiejs innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Warto robić z różnych firm sama wiem po sobie że na jednych wychodziły mocne kreski na innej firmie bledsze😀A w każdej ciazy dla pewności robiłam 3-4 testy i każdy innej firmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepiej kup pare testów różnych firm zrób kilka jak wszystkie będą negatywne to raczej w ciazy nie jesteś.Trzymam kciuki😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja z tego co pamiętam to najlepiej u mnie wychodził bobo test a najsłabiej Pink test 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Emila napisał:

Niestety straciłam ciążę. Byłam na USG i nie było już serduszka, cud się nie zdarzy. Mam czekać na poronienie, a jeśli nie przyjdzie mam udać się na czyszczenie. Nie wiem co mam zrobić, nie dociera do mnie to wszystko.

Emila 😞 Tak mi przykro 😪 

Przytulam wirtualnie i życzę dużo siły w tym trudnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. W sobotę mój partner jedzie na badanie nasienia. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i że będziemy leczyć tylko mój brak owulacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Madzik idz na betę , bez sensu kupować kolejne testy . Beta kosztuje 30 zł i można robić o każdej porze dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz za późno dostalam okres znaczy sie cos sie tam rozkręca 🙂 i wiecie, ze sie ucieszylam?.. 😉

Bo wiedzilam ze to nie ciaza ( choc jakas nadzieja byla) i juz sie balam ze cos sie dzieje zlego. 😉 teraz ciekawe czy owulacja bedzie normalnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Madzikkin ja mam w sumie 3 dzień okresu.  Nie wiem jak dlugie masz cykle, ja 29 dni , ale w przyszlym miesiącu możemy testować razem😎👍 ja musze teraz umówić sie przed owulacja do lekarza.  Musze zobaczyć co tam sie dzieje , bo czuje sie jakos dziwnie. Niby dzisiaj 3 dzień miesiaczki , a ja czuje sie jak przy pierwszym. Dopiero dostalam konkretnego krwawienia. A brzuch bolał mnie od tygodnia i to mocno . Zreszta podobnie jak Ciebie Madzikkin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
3 godziny temu, Guusiak napisał:

Hej dziewczyny. W sobotę mój partner jedzie na badanie nasienia. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i że będziemy leczyć tylko mój brak owulacji. 

A kiedy będziecie miec wyniki tych badań?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyska tez mam 29 dni 😉 to  testujemy razem 🙂

 

Wlansie tez mnie to ciekawi ile sie czeka na to? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka

Hej   dziewczyny   jestem tu nowa  od  jakiegoś czasu    czyli od jakiegoś 1.5 tyg dziwnie się czuję  myślałam że mam problemy  z żoladkiem często mi było niedobrze... Ból u dołu brzucha zawroty głowy.. dziś mam 25 dc zrobiłam test  i wyszła  jasno blada  2 kreska...   Zrobiłam test   bo ostatnio zwymiotowalam.  Moje    cykle są 27 dniowe    martwi mnie to że tak  dziwnie się czuję. Bo w żadnej Ciąży nie  miałam takiej sytuacji.  dodam że mam już 3 w domu...    W sobotę chce potwierdzić jeszcze jeden test  ...   I będę się zapisywać do lekarza  znając życie na  za miesiąc...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Dziewczyny. Ta ostatnio.pisalam ze na tescie nic nie pokazało, odebralam wyniki z bety. Jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Gratuluje! Życzę dużo zdrowia😃 a Wam dziewczyny życzę żebyśmy temat " starania" zamknęły jak najszybciej i wybierały wózki już.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Madzik a jakby Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
4 minuty temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Madzik a jakby Ciebie?

A jak u Ciebie?:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To gartaulacje ciazy! 🙂

 

Nam tez sie kiedyd uda 😄

 

a u mnie okres juz na dobre sie rozkręcić z bolami takim ze myslalam ze umre 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ooo No to kiepsko , ale za to kolejny miesiąc starań przed Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Madzikkin a Ty nie masz niedoboru. progesteronu?   Nierówny cykl, bóle miesiaczkowe mocne to takie troszke objawy, ale nic nie wyrokuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bylam u gina 2 tyg temu mam ksiazkowe wyniki 😉 wiec nie tu problem 😉 ale czytalam na necie ze jak raz miesiączka sie spóźni w roku to jest normalne 😉 zobaczymy jak bedzie w następnym cyklu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze miałam nieregularne miesiączki (od 28 do 40 dni cykl) i bardzo bolesne (tylko tabletki na receptę mnie ratowały). Nigdy jakoś  nic sobie z tego nie robiłam aż teraz przy staraniach o dziecko wyszło że mam niski progesteron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tak od niepamiętnych czasów zrobilo ze 5 dni okres sie spóźnił 😉

A mocno bolesne mam co jakis czas ale to podobno przez ta torbielke poowulacyjna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja mam mieć okres za tydzien . Ciekawe, ja już czuje ze się nie udało . Poprostu takie przeczucie . Dziś jeszcze chyba obtarły mi się sutki od stanika bo tak mnie bola ze muszę nago chodzić po domu bo tylko coś mnie ociera to poprostu aż się lamie w pol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Ja mam mieć okres za tydzien . Ciekawe, ja już czuje ze się nie udało . Poprostu takie przeczucie . Dziś jeszcze chyba obtarły mi się sutki od stanika bo tak mnie bola ze muszę nago chodzić po domu bo tylko coś mnie ociera to poprostu aż się lamie w pol 

Przy początkach ciąży sutki są bardzo wrażliwe. Ja miałam takie samo uczucie.... powodzenia kobietki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xxx, gratki 🙂 Spokojnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania.

U mnie dziś temperatura 37,3, więc owulka chyba była. Czy się wstrzeliliśmy z mężem w odpowiedni moment - czas pokaże.Teraz czekam na 4 kwietnia- termin @ i wtedy zatestuję. Na razie bez objawów nie licząć lekkiego pobolewania piersi. Zobaczymy, co będzie 10dpo. Od dziś pokrzywa 😄 

Ja myślę, że jak raz, dwa razy w roku okres się spóźni, to nie ma co panikować. Jak miałam 20+, często właśnie 2 razy w roku, na wiosnę i i późną jesienią okres mi się przestawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×