Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Dyska

Przyszła mamo. Ja mam tak juz 2 miesiąc,  ze owulacje mam idealnie 14/15- wedlug tych testów i czuje mocny bol brzucha. A za tydzień caly czy 6 dni mam mocne bole jak na @. Dwa razy myslalam ze to jakis znak o implatacji. Ale w ciazy nie jestem. Lekarka powiedziała ze przy pco bole w polowie cyklu sa normalne. 😯 moze byc tez tak ze ta implatacja się nie udaje z jakiegos powodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Madzik, No tak niestety ja chce się wstrzymać bo ostatnio bardzo się kłócimy i ogólnie nie układa się . Teraz jest lepiej ale dwa lepsze dni w perspektywie 2 miesięcy to wiesz, nie będę się tym sugerować . Mamy chyba ostatnio duzo stresów w pracy, jesteśmy przemęczeni itp . Na szczęście nie mamy problemów finansowych . Będzie lepiej to zaczniemy się starać znów . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraźniejszym cykl.tez spisuje na straty. Okropnie boli mnie jajnik:(pewnie jakaś cysta mi się zrobiła:(  coś mi się porobiło z cyklem od tych tabletek. Lekarz dopiero po świętach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Bezsil- co bierzesz oprócz duphastonu? 

Ja odstawilam w piątek duphaston tj. 26 dzien. 

Dzisiaj mam śluz plodny jakby. Nie bola mnie, ani piersi ani brzuch. Nie wiem co sie dzieje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic, tylko duphaston brałam.

A robiłaś test? Może tak być ,że nic nie boli A w dniu kiedy dostaniesz @ będzie boboleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Robiłam w piątek.  Negatywny. Juz by coś wykazal. Chcialabym juz dostac ten okres i miec to z głowy,  serio😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja okres za 4 dni. Nic nie czuje cycki obwisle nic nie nabraly w pelnosci jak to przed okresem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyska dostałaś okres? 

Madzia to cz3kamy z niecierpliwością:) 

A ja nie wiem co się u mnie dzieje. Wczoraj w nocy niesamowity bol jajnika. Na owu raczej za wcześnie.  Chociaż po tych tabletkach coś mogło mi się poprzestawiac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ból piersi i brzucha 😣 ale to za sprawą duphastonu. Dziś 30 dc test negatywny, jutro idę do ginekologa żebym mogła odstawić te tabletki i czekać na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałam gin ze mam co jakis czas te bole jajknika to sprawdzila dokladnie je na usg i wtedy wyszlo ze mam ta torbielke poowulacujna i ona tak powoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jak pójdę to powiem wszystko. Chociaż już dzisiaj nic nie boli 

Zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyska

Nie dostalam😥😧 

Czuje sie jak gó w n o za przeproszeniem. Jestem jakas smutna i zdolowana i nabieram wody. Czuje sie jak balon. Okresu nie dostalam. Brzuch pobolewa mnie jak na @. Dzisiaj rano nawet mocno. Ale to poboli godzine i przestaje. 😒 chciałabym juz dostać,  zeby mi dni plodne nie wypadly w trakcie wyjazdu w maju , bo jade bez męża.  Moze ten duphaston nie potrzebnie odstawilam w tym 26 dniu? Może powinnam brac az do @? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka87

Cześć Dziewczyny. Tak Was podczytuje i w końcu odwazylam się napisać i ja. 

Mam już syna 10l. od niedawna ok. rok czasu z pełną świadomością nie zabezpieczamy się z mężem. I choć staramy się w dni płodne niestety sie nie udaje. Cykle mam 28-29dni, sprawdzam owulacje testami. Dziś głupia ja 5dni przed okresem zrobiłam test ciążowy, oczywiście negatywny i owulacyjny(chyba z nudów) raczej pozytywny też nie wyszedł. Przyjmuje kwas foliowy. Bardzo chciałabym być w ciąży. 😞😞Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyska nie martw się, ja po odstawieniu 3 dni i zostawiłam @. Pewnie u Ciebie też tak będzie. A jak nie to powtórz test. Jakbyś brała dłużej to myślę że dłużej by tego okresu nie było. 

Kulka witamy 🙂 każda z nas dokładnie przeżywa przed okresem to samo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam samo juz fiksuje a juz udalo sie zapomniec tylko apka mi dala powiadomienie ze okres sie zbliza.. Patrze a tu 4 dni hahah a tak bylo fajnie.. A teraz juz zaczynam sie zastanawiac czy nie stal sie jakis cud i sie udalo hahah 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę u mnie nawet połowy cyklu nie ma a śnią mi się pozytywne testy 2😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez sie tak mi czasem sni. Tez czesto mam sny bliźniakach 🙂 to by bylo jakby sie tak blizniaki trafiły 🙂 u nas w mieście to akurat pelno ciąż bliźniaczych. Ciekawe czym to spowodowanie az artykuł w gazecie lokalnej o tym był 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Mi sie snil biały jeleń 😂 

Brzuch mi nie daje spokoju z bolu, ale okresu ani ciut, ciut. Zaczyna mnie to martwić.  Nie chce przegapić dni płodnych😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Mi sie snil biały jeleń 😂 

Brzuch mi nie daje spokoju z bolu, ale okresu ani ciut, ciut. Zaczyna mnie to martwić.  Nie chce przegapić dni płodnych😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Mi sie snil biały jeleń 😂 

Brzuch mi nie daje spokoju z bolu, ale okresu ani ciut, ciut. Zaczyna mnie to martwić.  Nie chce przegapić dni płodnych😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyska to fajny sen 🙂 pewnie jutro rano przyjdzie. Co ciekawe ja jak brałam tabletki to zawsze zostawiłam okresu z rana jak wstałam z łóżka. Nigdy w ciągu dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Oj dziewczyny, a mnie wypryszczyło jak nastolatkę... Nawet mój J stwierdził, że dobrze, że mam narzeczonego, to mogę być "tymczasowo brzydka" 😂 Serio, wyglądam tragicznie... 

A moja malutka też ma sensacje ginekologiczne, byliśmy dzisiaj u weta i ma młodzieńcze zapalenie pochwy. No ale to nic groźnego, dostała dwa strzały i antybiotyki, więc niedługo będzie zdrowa. Babska dola, czy jesteś psem czy człowiekiem. Faceci mają łatwiej z każdej strony... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej lasunia 🙂 to prawda zwierzęta tak jak my maja rozne choroby 🙂 a najgorsze jest to ze nie powiedzą co je tak naprawde boli. 🙂 ale ciesze sie ze bedzie dobrze 😀

A mi piersi spuchly juz o caly rozmiar, ciezkie i wrażliwe okres za 3 dni a juz czuje takie lekkie pobolewanie na dole. 😉 czyli znowu nici 😉

A jak tam dziewczyny u was? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdal

Powiem wam szczerze że zazdroszczę tych starań, bo ja po cięciu cesarskim mam bardzo duży ubytek w macicy i lekarz kategorycznie zabronił starania o drugie dziecko ,powiedział że macica może mi pęknąć nawet w szóstym czy w siódmym miesiącu i po mnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Magdal napisał:

Powiem wam szczerze że zazdroszczę tych starań, bo ja po cięciu cesarskim mam bardzo duży ubytek w macicy i lekarz kategorycznie zabronił starania o drugie dziecko ,powiedział że macica może mi pęknąć nawet w szóstym czy w siódmym miesiącu i po mnie ;(

O kurde ale to straszne.. Nigdy nie mozesz zajsc w ciaze juz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Magdal - konsultowałas to z innym lekarzem? Bardzo mi przykro , przezywasz pewnie wiele cierpienia.

Ja Zrobilam dzisiaj 3 testy. Kazdy pozytywny i na kazdym blada kreska druga.  Dostałam tez plamienia i znowu boli mnie brzuch😒😯 nie wiem czy miec nadzieje czy tylko przeczekać ten zly czas. Jutro ide do lekarza.   Pocieszcie mnie dzisiaj. Mam jakies mieszane uczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyska gratuluję:) jak pojawily sie dwie kreski to bierz znowu duphaston 🙂

wiosna i każda po kolei zachodzi:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×