Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Plamienie mialam 2 dni, kiedy zaszlam, a 2 kreska z kazdym dniem stawala sie bardziej bordowa. Brzuch tez mnie bolal, to jest normalne. Badz dobrej mysli i tak jak Bezsil pisze wroc do duphastonu. Sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Dyśka, super info! Nie bój się i spokojnie czekaj na wizytę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja się nie staram - niniejszym odpowiadam na pytanie zadane w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Nie umiem się jeszcze odnalezc. Wiecie tak mnie ten test zaskoczył,  ze nawet nie zdazylam sie ucieszyc. Jeszcze te plamienia i brak objawów.  Jestem zdrowo w szoku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Gratulacje Dyśka!!!! No wkońcu ruszyło 😋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Gratulacje Dyśka!!!! No wkońcu ruszyło 😋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyska to świetna wiadomość:) A powiedz mi oprócz duphaston bralals coś jeszcze? Który to cykl starań? Miałaś śluz plodny w tym cyklu?

Ja kiedyś jak nie starałam się to zawsze widzialam.trn śluz. A jak zaczęłam starania to co nie widzę..  

Coś czuję że wszystkie znajdą w ciaze, a ja tu zostane sama 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Bezsil- ja sie boje cieszyc jeszcze. 😧 moze to glupie, ale nie chce sie nastawić bardzo a potem rozczarować. Ale juz Ci spiesze z odpowiedzią! W zasadzie nie zabezpieczamy sie od listopada. Z tym ze w sumie do stycznia to w ogole nie liczylam zadnych dni, no w ogole pelen chill. Ja bylam tez na przeciwbolowych bo mam problemy z kręgosłupem wiec tez rzadko sie kochalismy. W sumie od stycznia juz bardziej zaczelam sie interesować tymi cyklami. Bralam inozytol, w tym cyklu ovarin no i bralam ten olej z wiesiolka na poprawe sluzu. Uwazam ze efekt byl duzy. I fakt ze maltretowalam moje meza i kazalam mu współżyć 10, 12, 14 i 16 dnia 😜 sie chlop narobil ale efekt jest. Moj mąż tez z wlasnej inicjatywy bral jakis korzeń maca coś takiego.  Niby lekarz powiedział mu ze to pomoze jak jest oslabiony. Dam znac jutro wieczorem co po wizycie☺

23 godziny temu, Bezsil napisał:

 

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo

Dyśka, to żadne maltretowanie męża skoro sex co 2 dni. My normalnie w małżeństwie uprawiamy sex co 2 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Kolo - to zwykła ironia z tym maltretowaniem. Nie prowadze statystyk. Czasem nie kochamy sie tydzien, czasem codziennie duprawiamy seks. Ważne , ze chcemy tego obydwoje. W momencie,  kiedy nie do końca wiem, czy w ogóle będzie owulacja to staraliśmy sie jak najlepiej wykorzystać ten czas. 😂 gratuluje udanego pozycia Kolo! Oby tak dalej i pozdrawiam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Natalii

Dyśka, inozytol i ovarin bralas przez caly cykl? Ile mg mają Twoje tabsy samego inozytolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Od stycznia bralam sam inozytol. Po 2 tabletki przez caly cykl. W tym miesiacu ten inozytol sie skonczyl wiec kupilam ovarin. I bralam w sumie po 2 tabletki z tym ze zdazylo mi sie zapomniec kilka razy😜 pamietalam o wiesiolku za to 3 tabletki dziennie os 1 do 15 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Natalii

Dzięki za odpowiedz. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93

Dyśka! Super! Gratulacje ❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 007

Hej.  Staramy się z mężem o dzidziusia.  Ostatnia miesiączka była 13.03.

12.04. zrobiłam test ciążowy i wyszła druga blada kreseczka. W ten sam dziać zrobiłam badania bhcg i wyszło 34.

W nd powtórzyła test ciążowy i wyszła druga  kreseczka mocniejsza. 

15.04 zrobiłam betę wynosiła 182.

Ginekolog kazał mi przyjść za miesiąc bo powiedział że to bardzo wczesna ciąża i nic nie będzie widać. Jestem obecnie na l4.  Powiedzcie mi czy była którąś z was w podobnej sytuacji? Mam się czego obawiać?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Co do maltretowania to różnie z tym bywa w zależności od związku 🙂 U nas ma miejsce maltretowanie jeśli kochamy się co 3,4 dni. Mój narzeczony ma niskie libido, ale wielokrotne rozmowy uświadomiły mu, że a) nie zrobimy dziecka kochając się co tydzień b) ja mogłabym się kochać i dwa razy dziennie, więc trzeba wypracować kompromis. Więc zgadza się na ten "horror" jakim jest częsty seks. Mówię poważnie. Byłam teraz przeziębiona, wcześniej miałam okres i po niemal dwóch tygodniach to i tak ja zainicjowałam zbliżenie. Dla niego seks to jak wizyta w kinie, nie musi być regularnie i często. Kiedyś mnie to bolało, ale teraz go rozumiem i z drugiej strony widzę pozytywy. Na pewno nie będzie mnie gnębił po porodzie 😄

Co inozytolu, to ja piję miositogyn z nabożeństwem już od trzech miesięcy i jestem zachwycona. Jestem pewna, że to on przywrócił mi gospodarkę babskich hormonów i cykl coraz bardziej się skraca do normy. No i wiesiołek, faktycznie poprawia śluz, ale i jednemu i drugiemu trzeba dać kilka cykli na działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a gdzie kupujecie ten olej z wiesiolka? Dyska dalej masz te plamienia? 

Madzia robiłaś już może jakiś test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka87

Dyska, GRATULACJE!!! 

Ja dziś z nudów (znowu🤦‍♀️) zrobiłam test owu, a co, mam to sobie zrobie😜i co, wyszedł mi pozytywnie, drugi też. Okres powinnam dostać w piątek. Nie wiem co o tym myśleć, oczywiście poczytałem na necie że taki test może wykryć wczesną ciąże. Może niepotrzebnie się nakręcam...

Co o tym myślicie? Macie zdanie? Doświadczenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kulka ja też robiłam testy owu wychodziły pozytywne A ciazy nie było. 

Madzikkin mój cykl jest podobny do Twojego,  dostałam plamien w środku cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Nie mam dzisiaj ani plamien ani nic. Tylko zawroty głowy.  

Ja kupowalam oeparol , tak nazywa się preparat i tam jest olej z wiesiołka.  Ciekawa jestem czy tam coś będzie na tym usg już ☺ jakas taka kropka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaaaa

Cześć dziewczyny, w tym miesiącu mi się chyba nie udało 😕 wynik dzisiejszej bety 0,5mlU/ml. Nie pozostaje nic innego jak czekać na okres i można znowu się starać w następnym cyklu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

A ja po prostu idę do apteki i mówię "olej z wiesiołka" i tyle 🙂 W kapsułkach oczywiście. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja ja oczwyscie musialam zrobic test i niestety jedna kreska. 🙂 ( duzo sluzu mam jak w dni plodne normanie ) wiedzialam o tym ze ten cykl poszedl na straty, ale nadzieja byla jak zawsze. Teraz mi troche smutno ale przejdzie zaraz. 😄 czekam na okres i po okresie znowu ćwiczymy hahah 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bezsil napisał:

Kulka ja też robiłam testy owu wychodziły pozytywne A ciazy nie było. 

Madzikkin mój cykl jest podobny do Twojego,  dostałam plamien w środku cyklu.

Mnie te plamienia wykańcza 🙂 z pkt medycznego wszystko ok, a w kazdym cyklu wyakakuje cos innego. A to krwawienia, mocne bole w polowie cyklu albo inne cuda.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić ten olej, bo od czasu gdy przyjmuje ten duphaston nie mam tego śluzu. 

A może dziewczyny wy wiecie skoro mam plamienie można to podciągnąć pod plamienie owulacyjne. To kiedy najlepiej się starać? Dzisiaj czy kolejne dni czy już ten czas minął? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzia A kiedy masz termin? Może ciut za wcześnie ten test. Niestety ja też mój cykl spisuje raczej na straty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termin za 2 dni 🙂 wiec cos powinno tam wyjść 🙂 za duzo mam tego sluzu kolo 18stej zrobie z ciekawości test owu.. Bo az mi nie pasuje to ze tyle sluzu typowo plodnego mam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Hej dziewczyny:) 

Dyska gratulacje ❤️❤️❤️

 

Ja mam 11 dni do okresu i od 3 dni bardzo boli mnie podbrzusze , tak jakbym miała dostać miesiączkę , nam duzo śluzu i kręgosłup mnie tak ciągnie ze to jakiś koszmar .  Wczoraj aż założyłam wkładkę bo myślałam ze okres przyjdzie prawie 2 tygodnie wcześniej . Nie wiem co mi jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×