Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

5 godzin temu, Madzikkin napisał:

Termin za 2 dni 🙂 wiec cos powinno tam wyjść 🙂 za duzo mam tego sluzu kolo 18stej zrobie z ciekawości test owu.. Bo az mi nie pasuje to ze tyle sluzu typowo plodnego mam 🙂

To że dużo śluzu to dobrze wróży 😀  ja też miałam dużo i okazała się ciąża. 

Tak poza tym jestem po rozszerzonych badaniach tokso.... jestem załamana.... mam antybiotyki do dnia porodu. Wyszło, że w ciągu 2-3 mięs się zarazilam! Ale od kogo!?? Mialam kontakt tylko z siostry psem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość Gość 007 napisał:

Hej.  Staramy się z mężem o dzidziusia.  Ostatnia miesiączka była 13.03.

12.04. zrobiłam test ciążowy i wyszła druga blada kreseczka. W ten sam dziać zrobiłam badania bhcg i wyszło 34.

W nd powtórzyła test ciążowy i wyszła druga  kreseczka mocniejsza. 

15.04 zrobiłam betę wynosiła 182.

Ginekolog kazał mi przyjść za miesiąc bo powiedział że to bardzo wczesna ciąża i nic nie będzie widać. Jestem obecnie na l4.  Powiedzcie mi czy była którąś z was w podobnej sytuacji? Mam się czego obawiać?;(

To że lekarz tak powiedział to norma. Mi też tak powiedziała bo była to bardzo wczesna ciąża.... aż mi się przykro zrobiło, bo jakby nie dawała mi żadnych szans że "coś " będzie  ... Bądź spokojna. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, GośćAnia napisał:

To że dużo śluzu to dobrze wróży 😀  ja też miałam dużo i okazała się ciąża. 

Tak poza tym jestem po rozszerzonych badaniach tokso.... jestem załamana.... mam antybiotyki do dnia porodu. Wyszło, że w ciągu 2-3 mięs się zarazilam! Ale od kogo!?? Mialam kontakt tylko z siostry psem. 

Wystarczą zle umyte warzywa i owoce i juz mozna sie zarazić.. 🙂 ale nie martw sie wykryta i z lekami nie jest grozna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 007
1 godzinę temu, GośćAnia napisał:

To że lekarz tak powiedział to norma. Mi też tak powiedziała bo była to bardzo wczesna ciąża.... aż mi się przykro zrobiło, bo jakby nie dawała mi żadnych szans że "coś " będzie  ... Bądź spokojna. Powodzenia. 

Dziękuję Ci bardzo;) jutro idę powtorzyc bhcg czy rośnie. Podnioslas mnie na duchu:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Gość 007 napisał:

Dziękuję Ci bardzo;) jutro idę powtorzyc bhcg czy rośnie. Podnioslas mnie na duchu:) 

Lekarze mówią aby zgłosić się między 6-8 tyg od ostatniej @. Ja byłam wtedy 2 tygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Madzikkin napisał:

Wystarczą zle umyte warzywa i owoce i juz mozna sie zarazić.. 🙂 ale nie martw sie wykryta i z lekami nie jest grozna 😉

Dziękuję za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaA.

Cześć dziewczyny,

Chciałabym się przyłączyć do wątku, ponieważ też zaczęliśmy z mężem starania 🙂 W poprzednim cyklu się nie udało ale cały czas działamy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
41 minut temu, Gość AniaA. napisał:

Cześć dziewczyny,

Chciałabym się przyłączyć do wątku, ponieważ też zaczęliśmy z mężem starania 🙂 W poprzednim cyklu się nie udało ale cały czas działamy 🙂 

Czesc Ania :) zapraszamy . Napisz coś o sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin to że jest dużo śluzu to dobrze świadczy też tak kiedyś miałam:) 

Ania nawet przy surowym mięsie można się zarazić. Sushi. Ale umyte ręce przy przyzadzaniu mięsa. 

Ja wczoraj lekkie plamienie a dzisiaj już nic:( dobrze że lekarz za tydzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Hej dziewczyny!

Madzikin dopóki nie ma okresu jest nadzieja!

GoscAnia wcale nie jest tak łatwo zarazić się od zwierząt. Najczęstsze zarażenia są „z ziemi” czyli grzebanie w ogródku, warzywa słabo umyte, owoce. Później mięso surowe a na samym końcu koty i inne zwierzęta. Ale jak szybko wykryte i leczone to nie ma problemu!

Gość007 mi tez lekarz powiedział ze nic nie może dla mnie zrobić jak  poszłam zaraz po teście w 3+4 chyba. Powiedział, ze wcześniej niż za miesiąc mam się nie pojawiać, ale o dziwo założył mi kartę ciąży.

trzymam kciuki za wszystkie:)

mi już przeszły bóle okresowe brzucha ze dwa- trzy tygodnie temu, odetchnęłam z ulgą i dziś zaczynam 10 tydzień albo 11 sama nie wiem jak to się liczy na prawdę :) 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej malinka 🙂 super ze wszystko dobrze 🙂 niech rosnie mala fasolka 💜

A co do mojego okresu to ostatnio mi sie spóźnił 6 dni u tez nic nie bylo 🙂 ale to prawda nadzieja umiera ostatnia. Zaczelo mnie juz cmic w brzuchu, brak apetytu typowy stan przed okresowy u mnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra miala toxo, i bala sie ze to przez kota jej. A gin jej powiedzila ze musialaby jesc odchody od tego kota aby sie zarazić i ze to pewnie owoce, warzywa czy mięso 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja byłam wczoraj na USG i widać pęcherzyk ale bez zarodka...nie wiem czy to jeszcze za wcześnie czy coś nie tak... Kazała mi zrobić dwa razy betę w odstępie kilku dni....Dzisiaj zrobiłam i jutro wynik. Potem zrobię po świętach. W zeszłym tygodniu wynik 234 więc to chyba jeszcze wcześnie...Ale w poprzedniej ciąży widać było już 5tc...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaA.
2 godziny temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Czesc Ania 🙂 zapraszamy . Napisz coś o sobie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Czesc Ania 🙂 zapraszamy . Napisz coś o sobie 

To może zacznę od tego, że mam 22 lata, niedługo z mężem będziemy obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. Planujemy ciążę już od kilku miesięcy a w zasadzie to robiłam podstawowe badania jakieś tam leczenia zębów, kwas foliowy itp. Mam stwierdzony jeden policystyczny jajnik i troszkę się martwię jak to będzie z tą ciążą i kiedy nam się uda. Fajnie będzie wymienić się z wami doświadczeniami 🙂 super wątek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Emm933 napisał:

Ja byłam wczoraj na USG i widać pęcherzyk ale bez zarodka...nie wiem czy to jeszcze za wcześnie czy coś nie tak... Kazała mi zrobić dwa razy betę w odstępie kilku dni....Dzisiaj zrobiłam i jutro wynik. Potem zrobię po świętach. W zeszłym tygodniu wynik 234 więc to chyba jeszcze wcześnie...Ale w poprzedniej ciąży widać było już 5tc...:/

Betę robi się co 2 dni żeby zobaczyć czy dobrze przysrasta a nie raz w tygodniu. Więc w sobotę powinnaś zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AniaA. napisał:

To może zacznę od tego, że mam 22 lata, niedługo z mężem będziemy obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. Planujemy ciążę już od kilku miesięcy a w zasadzie to robiłam podstawowe badania jakieś tam leczenia zębów, kwas foliowy itp. Mam stwierdzony jeden policystyczny jajnik i troszkę się martwię jak to będzie z tą ciążą i kiedy nam się uda. Fajnie będzie wymienić się z wami doświadczeniami 🙂 super wątek 

Witaj 🙂 moja przyjaciolka ma tylko jeden jajnik i sie szybciutko im udalo 😉 wazne ze jeden jest w pelni sprawny.

Fajnie ze tak szybko zaczeliscie starania. Ja bardzo zaluje ze nie zabralam sie za to pare lat temu. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Malina82 napisał:

Hej dziewczyny!

Madzikin dopóki nie ma okresu jest nadzieja!

GoscAnia wcale nie jest tak łatwo zarazić się od zwierząt. Najczęstsze zarażenia są „z ziemi” czyli grzebanie w ogródku, warzywa słabo umyte, owoce. Później mięso surowe a na samym końcu koty i inne zwierzęta. Ale jak szybko wykryte i leczone to nie ma problemu!

Gość007 mi tez lekarz powiedział ze nic nie może dla mnie zrobić jak  poszłam zaraz po teście w 3+4 chyba. Powiedział, ze wcześniej niż za miesiąc mam się nie pojawiać, ale o dziwo założył mi kartę ciąży.

trzymam kciuki za wszystkie:)

mi już przeszły bóle okresowe brzucha ze dwa- trzy tygodnie temu, odetchnęłam z ulgą i dziś zaczynam 10 tydzień albo 11 sama nie wiem jak to się liczy na prawdę :) 

 

 

 

Hej. Dziękuję za wsparcie. To w takim razie może nie umyte owoce lub warzywa, mięso mielone jak robię to zawsze próbuje bo po prostu lubię. 

Tydzień ciąży liczą od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Dziwne, bo dni płodne i owulacja jest później. Zainstaluj sobie aplikacje ciąża+ 

Ja taka mam i pokazuje tydzień po tygodniu jak wygląda dzidziuś 😍😍 

Pozdrawiam cieplutko wszystkie kobiety tu na forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

ja też byłam wczoraj na usg i w ogóle nic nie było widać oprócz macicy. 

Lekarz kazal zrobic mi bete dzis i jest 219.9. Powiedział,  że to jeszcze jest wcześnie i że zobaczymy sie za tydzień.  Ide w środę na samo usg. Duohaston biorę,  miesiączki ani krwawień nie mam za to mrowia mnie piersi i kręci mi sie w glowie i jestem śpiąca.  Więc jestem po prostu dobrej myśli.  W pierwszej ciąży też zobaczylam coś dopiero w 7 tyg! Wcześniej nie było nic widać , a ja z nerwów chodzilam po ścianach.  Także Em bądźmy dobrej myśli.  Pisz jak u Ciebie z ta beta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny czy wy tez macie po tym wiesiołka taki biały spis jakbyście się posmarowała kremem nivea tam? Nie wiedziałam jak to opisać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
7 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Dziewczyny czy wy tez macie po tym wiesiołka taki biały spis jakbyście się posmarowała kremem nivea tam? Nie wiedziałam jak to opisać 😂

Totalnie! Biały i rozciągliwy naraz od połowy cyklu do kilku dni przed okresem. Biorę od początku lutego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja boje się ze mam jakieś mięśniaki bo normalnie cały czas boli mnie podbrzusze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

A jak Wy przyjmujecie te kapsułki? Nie wiem czy brać je codziennie czy od okresy do owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 007

Hej;)

Badania bhcg:

12.04.   34

15.04.    182

18.04.      587

Ostatnia miesiączka 13.03

Myślicie że przyrost jest ok ? Ginekolog dopiero za 4 tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja dzisiaj wynik beta hcg 5841.. Więc rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 007
1 godzinę temu, Gość Emm933 napisał:

Ja dzisiaj wynik beta hcg 5841.. Więc rośnie...

 No to gratuluje;) zobaczymy jak u mnie po świętach będzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
15 godzin temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

A jak Wy przyjmujecie te kapsułki? Nie wiem czy brać je codziennie czy od okresy do owulacji?

Wiesiolek od okresu do owulacji np ja mam cykle 28 dniowe to mialam brac do 15 dnia. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Ja wiesiołek biorę codziennie bo i tak owulacji nie miewam 🙂 jak zacznę mieć to też tylko do owulacji. 

Wesołych i spokojnych Świąt dziewczyny! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama

Wesołych Świat ❤️

 

Moja przyjaciolka spotyka się z taki facetem i on chce z nią być ale ona nie jest przekonana i słuchajcie , dzwoni do mnie dziś ze okres jej się spoznia 10 dni, zrobiła test i pozytywny . Ciesze się ale jakoś mi przykro ze Ci co nie chcą mieć to maja Ci co chcą to starają się i ... blada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja zacznę brać ten wiesiolek.  Madzikkin jak tam pojawił się okres? 

Przyszła mama tak zawsze jest jak nie chcesz to jest ciaza 😞 A my:(

ja dziewczyny naprawdę nie wiem co się że mną dzieje znowu plamienia dostałam do tego bil brzucha 😞 albo okres mi przyszedł prawie 2 tyg za wcześnie:(

wesołych świąt wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×