Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Przypisują kobietom starający się. U mnie wygląda to tak , że pracuje mi tylko jeden jajnik. I po drugim poronieniu przez ponad miesiąc co jakiś czas miałam plamienia, dlatego mam przepisane. 

Madzia A ja razem z Tobą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłam trzecią betę. Jak będzie rosła tak jak powinna to będę już trochę spokojniejsza. 😋 Cały czas biorę luteinę . Lekarz kazał przyjść w czwartek, więc (nie) cierpliwie czekam 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku lekarz przepisał z powodu nieregularnych @ przy PCO i głównie ma pomóc w uregulowaniu cyklu a tym samym w zajściu w ciąże 🙂 ale wam powiem, że jakoś tak jak już wszystko tak na poważnie i te starania i badania itp to jakaś taka wystraszona jestem co ja zrobię, jak to będzie i rozmyślam.. nie wiem co mnie naszło.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku lekarz przepisał z powodu nieregularnych @ przy PCO i głównie ma pomóc w uregulowaniu cyklu a tym samym w zajściu w ciąże 🙂 ale wam powiem, że jakoś tak jak już wszystko tak na poważnie i te starania i badania itp to jakaś taka wystraszona jestem co ja zrobię, jak to będzie i rozmyślam.. nie wiem co mnie naszło.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa to nie dla mnie 😉 bo jak narazie okresy mam okey rowno w miare przychodzą 🙂 +/-  dni. 🙂

 

Moja kolezanka dwa lata sie starala a jak zasza to dwa dni plakala i to z przerażenia co to bedzie 😉 taakie emocje niby chcemy czekamy na te 2 kreski a roznie na nie reagujemy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałam lek infolic combi. I teraz naprawdę czuje że jest owu. Tylko w sobotę myślałam że już pękł pecherzyk bo już mnie nie bolało. A dzisiaj znowu bol.  Już nawet nie wiem co mam myśleć.  później zrobię test owu. Ale już wiem że przez ostatnie 3 miesiące owu raczej u mnie nie występowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytałam gdzieś, że jeśli owu występuje wcześniej niż 10dc albo później niż 20dc to raczej nie mam szans na ciaze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam dziewczyny ktore zaszly w ciaze od razu po okresie lub przed samym okresem 😄 wiex chyba to wszystko zalezy od organizmu plus od szczęścia 🙂

bo powiem wam, ze u mnie to musi byc szczescie bo obydwoje jestesmy "w najlepszej mozliwej formie " a nic od 9 miesięcy.. 😞 wiec próbowałam co dwa dni sex, co 3 dni, po dwa razy w okresie plodny, wstrzymac sie w w okresie plodnym próbować. Nawet na dwa cykle "zapomnialam o dniach plodnych " i kochalismy sie na spontanie kiedy mielismy ochote ( w dni plodne np nie bo bylismy zmeczeni) niic nie dziala juz. ;( 

 

moj bierze teraz witaminy w sumie 1 cykl zobaczymy e następnym 🙂bo cos mnie brzuch cmi lekko a do okresu 5 dni. ( ale zrobie test dzisiaj ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszka co u Ciebie? 😉 Znalazłaś jakiś wątek styczniowki 2020? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie koleżanki które w 9dc kochaly się i mają dziecko teraz. Ale plemniki może przeżyć nawet do 5 dni. Także owu mogła być np 12dc. Ale obie nie chciały ciazy. Więc coś w Tym musi być.  Madzia ja trzymam mocno kciuki za Ciebie. Daj znać jak test 

Gusiak A kiedy wyniki bety? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 14. Pierwsza beta 217, druga beta 564, a teraz czekam na trzecią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Guusiak napisał:

Maszka co u Ciebie? 😉 Znalazłaś jakiś wątek styczniowki 2020? 

Ja czekam na wyniki bety z soboty, myślałam, że będą jakoś przed południem, ale chyba dopiero się pojawią po 17 w systemie 😕 jeśli będzie wzrost ok to jutro idę na trzecią. Chciałam nawet znaleźć jakiś termin do lekarza na ten tydzień, ale nie ma żadnych. Muszę więc czekać do tej przyszlej środy, tak jak się zapisałam. Szczerze mówiąc nie chcę się na razie nakręcać. Boję się np., że bedzie puste jajo plodowe bez zarodka albo coś...a wtedy hcg wychodzi normalnie i rośnie. Jeśli po usg wszystko będzie ok, zacznę się cieszyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawaj koniecznie znać. Ja się już chyba pytałam, ale powiedz jeszcze raz brałaś jakieś tabletki w tym cyklu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jak najbardziej chciałabym żeby wszystko było ok. U mnie wie tylko mąż. Jeszcze nikomu nic nie mówiliśmy, nawet rodzicom. Czekamy na wizytę u lekarza i dobre wiadomości 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzia wszystko będzie dobrze. Chociaż jak samej mi się uda , to czuje że zacznę się cieszyć dopiero jak usłyszę serduszko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie cieszyc sie zaczne okolo 9 tyg jak bedzie pewność ze jest ok wszystko 😉 po wcześniejszych przeżyciach jakos wiem, ze większy stres teraz by byl jakbym zobaczyla dwie kreski 😞

 

trzymam kciki mocno za was i za siebie ❤ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin trzymam kciuki abyś jak najszybciej zobaczyła upragnione dwie kreseczki 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maszka napisał:

Mam wynik! Pierwsza beta 282, druga 734 🙂

Maszka suuper ❤ ciesze sie bardzo ze rośnie ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. 😁 Ja mam wynik trzeciej bety, 1718. Niby rośnie ale chciałabym żeby była jeszcze wyższa 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam test i tak jak myslalam nie udalo sie 😞 myslalam ze zniose to gorzej.. Moze dlatego ze mam plany na week i jedziemy na pare dni ze znajomymi na dzialke nad jeziorem 😄 chyba sobie wmawiam, ze plus jest taki ze sie napije o bede szaleć 😄 ale to zawsze szukanie dobrej strony w chu..jowej sytuacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
7 godzin temu, Bezsil napisał:

Ja mam dwie koleżanki które w 9dc kochaly się i mają dziecko teraz. Ale plemniki może przeżyć nawet do 5 dni. Także owu mogła być np 12dc. Ale obie nie chciały ciazy. Więc coś w Tym musi być.  Madzia ja trzymam mocno kciuki za Ciebie. Daj znać jak test 

Gusiak A kiedy wyniki bety? 

 

To zależy też od długości cyklu...Jeżeli koleżanka miała cykl bardzo krótki np 22 dniowy to wtedy owulacja mogła przypaść 11dc. Ja np w przwd pierwsza ciąża miałam bardzo nieregularne cykle w związku z tym nie wiedziałam kiedy mam owulację. Między terminami porodu z om i USG miałam 24 dni różnicy... Takze gdybym nie zaszła wtedy w ciążę to pewnie miałabym cykl ponad 40dniowy... Nigdy nie zapomnę jak lekarzw się dziwili skąd taka różnica a ja im tłumaczyłam skąd. Oni są tak zapatrzeni w te 28sniowe cykle że nie wiem ( przynajmniej ja wtedy na takich trafiłam). Nie przyjmowali do wiadomości że przy tak długim cyklu owulacja nie wystąpiła 14dc tylko duO później i dlatego ciąża jest dużo młodsza 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny! Mnie złapał katar i chrypka ale mam nadzieję że będzie ok. Cały dzień miałam ochotę na zupę ogórkowa i ugotowałam na kolację :D nie smakują mi ryby i mięso ogólnie nie muszę jeść obiadu no chyba że zupa lub kanapka z serem. Jak u was już jakieś smaki? Lub wymioty? Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic, tylko nabrzmiałe i obolałe piersi i takie lekkie uczucie chwilami w podbrzuszu, ale nie ból 🙂 Mdłości brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny, jutro mam rano wizytę u ginekologa . Chciałabym zapytać czy wypada dziś się kochać ? Według aplikacji moja owu powinna być wczoraj/ dziś . Czuje ze lekko kłuje mnie brzuch i śluz jest przezroczysty. Czy wypada dziś się kochać i jutro iść do lekarza ? Kurde mam dylemat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Dziewczyny, jutro mam rano wizytę u ginekologa . Chciałabym zapytać czy wypada dziś się kochać ? Według aplikacji moja owu powinna być wczoraj/ dziś . Czuje ze lekko kłuje mnie brzuch i śluz jest przezroczysty. Czy wypada dziś się kochać i jutro iść do lekarza ? Kurde mam dylemat ...

No a czemu by nie 😉 moze pare godzin przed wizyta to moze nie 🙂 ale jak cala noc przed toba 😄 to az grzech odmawiać sobie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Powiem jej chyba ze teraz wypada ten czas i ze to robiliśmy i tyle . Wie ze się staramy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja nie mam jakiś zachcianek na coś konkretnego. Ale odrzuciło mnie od mięsa. Dzisiaj byłam w laboratorium. Na tych pierwszych badaniach...150zl 😮 Dobrze, że potem co miesiąc tylko krew i mocz... Podejrzewam, że wyjdzie mi anemia, bo bardzo mało jadłam przez ostatnie tygodnie przez mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin Ale u Ciebie chyba troszkę za wcześnie na test 😉 za ile masz termin ? 

Przyszła mama daj znać co Ci lekarz powiedział.

Gusiak dobrze że umieścisz się w normie. Zbyt duży i szybki przyrost bety to też nie za dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×