Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama

Właśnie czekam przed gabinetem :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj termin niby za 4 dni, ale mnie juz wczoraj brzuch bolal jak na okres. Dzisiaj juz nie boli jak narazie ale piersi zaczely mnie tak dziwnie bolec od boku jakby 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin to może akurat się udało. Czekamy na pozytywne wieści. A co do testów to sama wiesz jak z nimi jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem 😉 ale jakos tak czulam ze sie nie udalo plus wlasnie ten bol typowo okresowe i miękkie piersi ( przed samym okresem mi jakby flaczeja ) 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

ja w tym cyklu niestety muszę odpuścić bo wypadł mi pilny zabieg  w czerwcu no i niestety musimy się wstrzymać.. ale będę tutaj do was zaglądać na wątek i oczywiście trzymam mocno kciuki 🙂 🙂 

Edytowano przez AniaA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

laserowe usuwanie zmiany skórnej, nic wielkiego ale już dawno planowałam się umówić i właśnie mi się nadarzyła okazja będzie z głowy, no a jak wiadomo ciąża jest kategorycznie zabroniona więc wolimy nawet nie próbować, żeby nie ryzykować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę że w lipcu weźmiemy się za robotę, akurat będziemy mieć pierwszą rocznicę ślubu to może szczęście będzie nam sprzyjać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania moze akurat taki prezent wam sie trafi 😍

 

Jak tam przyszla mama po wizycie? Cos sie dowiedzilas ciekawego? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania powodzenia, nam podobno udało się w drugą rocznicę ślubu 🤩 więc jakaś magia jest. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo moja rocznica ślubu więc kto wie... 🙂

A tak na poważnie dziewczyny to mam jakieś dziwne objawy. Dzisiaj wypada 22dc a ja od kilku dni mam ciągle kłucie w prawym jajniku, czasami trochę pobolą mnie plecy na dole, czasami coś tam czuję w macicy. Wydaje mi się, że miałam owulację 15-16dc, stwierdzam to po typowym bólu owulacyjnym i śluzie, ale 100% pewności nie mam. Przytulanki były prawie cały cykl co 2 dni. Martwi mnie to ciągłe kłucie jajnika, może to jakaś torbiel się zrobiła? A na ciążę nie chcę się nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to jednak nie potrafię byc konsekwentna 😂😂 mialam nie kupowac juz testow owu ani ciazowych ale poszlam do rossmana patrze promka 😂 przy zakupie dwóch opakowań testów owu dwa ciążowe gratis 😂i jak tu sie nie skusic hahahha jak mi takie promki pod nos podają😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emila u mnie 20 dc będziemy testować w podobnym czasie. 

Kurczę szkoda,że już wyjechałem z Pl bo też bym z takiej promocji w rosmanie skorzystała:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil ty jestes w Holandii? W niemczech? Tam sa chyba te sklepy Dm czy jakos tak 😉 nie ma promek fajnych tam ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Holandii jestem. Szczerze mówiąc to jeszcze nie spotkałam się z taka promocja;) Ale będę obserwować promocje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam nawet nie patrzeć na ten dział 😂😂 no coz w następnym tyg po okresie dzialam. A cos ostatnio pisalyscie o jakis ziolach czy cos co polepsza owulacje ? 🙂 dziala to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam leki z inozytolem. Czy jakoś tak. To samo ma też ovarin. Jak u mnie muszę powiedzieć że zadziałało.tak naprawdę dopiero w tym cyklu zobaczyłam 2 krechy grube na teście owu.  Miałam ładna owu i od paru miesięcy wkoncu śluz plodny. Ale czy efekty będę zobaczę za ok tydzień czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Wiecie co dziewczyny właśnie sobie uświadomiłam że 30 maja będę robiła test . A właśnie rok temu 31 maja robiłam test i wyszły 2 kreski.  Ciekawe czy historia się powtórzy 😜

Edytowano przez Bezsil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil w takim razie czekamy z niecierpliwością na dobre wieści 😀

a co do testów też tak mam jak jestem w Rossmannie, myślę sobie a jak już jestem to przy okazji wezmę 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno historia kolem sie toczy, wiec kto wie 🙂 trzymam kciki oczywiście ❤

 

Ja sie zastanawiam czy nie pic jakis ziolek albo cos 😉 w sumie nie zaszkosza a moga pomoc 😉

 

Te promocje najgorsze.. 🙂 tyltyle sobie obiecuje, powtarzam ze bez sensu ale i tak musze kupic haha 😉 zwłaszcza jak promka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

A po wizycie w sumie ok , doktor przepisała mi badania których ostatnio nie zrobiłam aż w końcu się przeterminowany , pogadałam o infekcjach i okazało się ze to wszystko przez basen ale sytuacja opanowana . Potwierdziła owulacje także zobaczymy :) mam mieć okres 2 czerwca i może coś z tego będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja infekcje lapie zawsze na wakacjach.. Nie wiem czemu zmiana wody albo cos, wiec zasze biore te globulki na wkacje 😂😂 dziewczyny odkładam plany z ciaza.. Na dwa cykle bo... Beda w tym roku wkacje moich marzeń 😄 ❤ a pozniej jak naladuje baterie to lecimy z tym koksem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będąc w Pl miałam prawie cały czas infekcje. Jak wyjechała skończyło się. A jak przyjwzdzalam na wakacje to znowu miałam. Tyle że ja przez całe lato chodziłam w długich spodniach. Miałam zawsze dużo śluzu. Wszystko tam dosłownie kisilam 😛 to chyba dlatego zero przewiewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny sprawdźcie sobie w Google 

 Kalendarzyk  T-time Właśnie gadałam z koleżanką która starała się o dziecko razem z tym kalendarzykiem i zobacz jakie super wszystko opisane codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszla mama z ciekawości obczailam ta strone i pokazuje to samo co moja apka flo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Fajnie jest to wszystko opisane , kiedy te dni płodne , kiedy zapłodnienie może nastąpić , kiedy zagnieżdżenie . Oczywiście to jest napisane książkowo a każda kobieta jest inna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin testujesz w sobotę? Masz jakieś objawy na jedno albo na drugie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialam wam napisac wczoraj dostalam okres 🙂😄 i tak jakos powiem wam ze czulam ze idzie niby ale sie zaskoczylam ze to już 😄 z oobjawów okresowych lekko brzuch bolal 🙂 odbylo sie bez migreny, sukrczy, boli plecow 😂

 

I sie ucieszylam 🙂 za 2 miechy jade na wakacje wiec nie bardzo w ciazy bym pojechala na taki wypad za granice 🙂

pozniej bede próbować. Oczywiście bede do was wpadac i was czytac 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Madziula

Witam,czy mogłabym się przyłączyc do was starających?staram się o dzidzie od tego cyklu,mam nadzieje że się uda chociaż w moim wieku będzie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin to następne miesiące przed Toba 🙂 chociaż w duchu myślałam, że wam się uda ...

Madziula witamy 🙂 ile masz lat? Masz już dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×