Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Też się zastanowiam nad jakimiś wit. Wcześniej brałam przed staraniami tylko kwas foliowy, w ciąży kwas, jod i D3 bo tak preferują lekarze, sama nie wiem co jest lepsze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny kurde nie wiem czy to kwestia seksu codziennego czy co ale czuje się tak opuchnięta tam jakbym miała cały czas w sobie normalnie Wacka mojego faceta . Nie czuje pieczenia , śluz mam biały taki grudkowy nawet trochę ale po owulacji może się taki pojawić . Niepokoi mnie to rozpulchnienie dziwne . Zero swędzenia , brzydkiego zapachu itp . Miałyście tak kiedyś ? Dziś robiłam badanie AMH I DHEA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka
55 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Dziewczyny kurde nie wiem czy to kwestia seksu codziennego czy co ale czuje się tak opuchnięta tam jakbym miała cały czas w sobie normalnie Wacka mojego faceta . Nie czuje pieczenia , śluz mam biały taki grudkowy nawet trochę ale po owulacji może się taki pojawić . Niepokoi mnie to rozpulchnienie dziwne . Zero swędzenia , brzydkiego zapachu itp . Miałyście tak kiedyś ? Dziś robiłam badanie AMH I DHEA 

A długo się starasz? Ja tak miałam po zajściu w ciąże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Js też tak miałam w ciąży.. Strasznie wrażliwa tam byłam nawet majtki mnie wkurzył 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Noooo to mamy chyba następną mamusię 🙂 PrzyszłaMama - szoruj po test i jak będziesz mogła to rób 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Powinnam mieć okres Za półtora tygodnia. Dlatego to jest trochę dziwne ale co prawda mój okres trwał dwa dni a dwa dni były lekkie i brązowy. Ogólnie ostatnio mam bardzo lekkie miesiączki. Kupiłam na w razie czego test ciążowy i iladian dopochwowy jakby to jednak miała być infekcja . Jeśli chodzi o moje piersi to od dziś rano zauważyłam że mam bardzo wrażliwe Sutki na dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. 🙂 Cały czas Was czytam i kibicuje. 🙂 U mnie 10tc, ogromna senność, nudności, zderzają się wymioty. I często boli mnie głowa. Niestety nigdzie nie znalazłam tak fajnego forum jak tu, więc ciągle jestem z Wami 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka
1 godzinę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Powinnam mieć okres Za półtora tygodnia. Dlatego to jest trochę dziwne ale co prawda mój okres trwał dwa dni a dwa dni były lekkie i brązowy. Ogólnie ostatnio mam bardzo lekkie miesiączki. Kupiłam na w razie czego test ciążowy i iladian dopochwowy jakby to jednak miała być infekcja . Jeśli chodzi o moje piersi to od dziś rano zauważyłam że mam bardzo wrażliwe Sutki na dotyk

Dwa dni? To chyba coś nie w porządku? Może bezowulacyjne? A może już jesteś w ciąży i miałaś po prostu krwawienie implantacyjne? U mnie trwało 3 dni i właśnie tez było brązowe, lekkie bóle brzucha i krzyża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Właśnie zrobiłam test i nic . Jedna kreska ... także to pewnie jakaś infekcja kurde :(  wzięłam iladian i zobaczymy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

A staraliśmy się tak mocno w ten weekend :( myślicie ze jeśli ten jeden plemnik był na tyle silny ze wleciał do macicy to ta globulka iladian mu nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka
10 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Właśnie zrobiłam test i nic . Jedna kreska ... także to pewnie jakaś infekcja kurde :(  wzięłam iladian i zobaczymy . 

Hmm...jeżeli takie miesiączki będą częstsze to ja na twoim miejscu poszłabym do lekarza, ale mam nadzieje, że wszystko u Ciebie ok. Czasami mogą się zdarzyć takie sytuacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
7 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

A staraliśmy się tak mocno w ten weekend 😞 myślicie ze jeśli ten jeden plemnik był na tyle silny ze wleciał do macicy to ta globulka iladian mu nie zaszkodzi?

Jeżeli staraliscie się w ten weekend i do okresu masz jeszcze ponad tydzień to moim zdaniem za wcześnie na test.. A masz jakieś pieczenie/swędzenie czy niepokojące upławy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka
4 minuty temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

A staraliśmy się tak mocno w ten weekend :( myślicie ze jeśli ten jeden plemnik był na tyle silny ze wleciał do macicy to ta globulka iladian mu nie zaszkodzi?

Nie przejmuj się, rzadko się zdaza za pierwszym razem, oczywiście życzę Co z całego serca ciąży 

moze przeczytaj na ulotce? Ale jeżeli chodzi o Iladian, to kiedyś właśnie miałam problem i nie mogłam iść do lekarza w przeciągu tygodnia i mówię do lekarza, ze brałam to mówił, ze to nie pomaga i, ze szkoda kasy na takie leki i najszybciej iść do lekarza chyba, że masz grzybicę to mozes spróbować clotrimazolum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Właśnie zero objawów infekcji. Tylko biały i grudkowate śluz i uczucie pełności w pochwie . Zero zapachu , zero uplawow. Dodatkowo ból sutków jak się dotyka . Jeśli chodzi o owulacje to ja mam bo jest to potwierdzone . Poprostu mam takie miesiączki i już . Wiem ze jeszcze za wcześnie na testowanie ale myślałam ze może z przed miesięcznych starań coś wyszło a nic nie czułam dlatego zrobiłam . Staram się o dziecko od listopada także to któryś z kolei cykl . Biorę witaminki, wzmacniam się . 15 lipca mam wizytę u bardzo dobrej ginekolog która pomogła zajść w ciąże mojej koleżance i z tego co czytałam , to innym babeczkom. Dziś zrobiłam amh i dhea . Wyniki maja być w piątek . Zobaczymy co tam się dzieje . Jeśli do jutra nie przejdzie to wezmę coltrimazolum w globulkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Właśnie zero objawów infekcji. Tylko biały i grudkowate śluz i uczucie pełności w pochwie . Zero zapachu , zero uplawow. Dodatkowo ból sutków jak się dotyka . Jeśli chodzi o owulacje to ja mam bo jest to potwierdzone . Poprostu mam takie miesiączki i już . Wiem ze jeszcze za wcześnie na testowanie ale myślałam ze może z przed miesięcznych starań coś wyszło a nic nie czułam dlatego zrobiłam . Staram się o dziecko od listopada także to któryś z kolei cykl . Biorę witaminki, wzmacniam się . 15 lipca mam wizytę u bardzo dobrej ginekolog która pomogła zajść w ciąże mojej koleżance i z tego co czytałam , to innym babeczkom. Dziś zrobiłam amh i dhea . Wyniki maja być w piątek . Zobaczymy co tam się dzieje . Jeśli do jutra nie przejdzie to wezmę coltrimazolum w globulkach 

...tak krótkie miesiączki (norma to minimum 3 dni) są niepokojące. Ale skoro badałas się i lekarz niczego nie znalazł (hormony, policystyczne jajniki, wczesna menopauza około 30 roku życia, cykle bezowulacyjne) No to może faktycznie taka „twoja uroda”. Nie poddawaj się :) spokojnie czekaj na wyniki a może nowy lekarz coś poradzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

To wyglada tak pierwszy dzień brązowe plamienie , drugi i trzeci krwawienie , poaty przerwa w krwawienie  i czasem tez nastepny dzień plamienie brązowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Możliwości może być dużo, jak zwykle pozostaje ta okropna rada - "musisz poczekać" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Jak nic Cię nie piecze itd to nie bierz żadnych iladianów..Lepiej pójść do lekarza jak Cię to niepokoi ale może to poprostu objawy, że coś jest na rzeczy w nie infekcji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

poczekam :) a Wy dziewczyny kiedy testujecie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Wiecie, tak wracając do tematu trolli i szeroko rozumianych dyskusji w necie. 

Zaczynam się bać wypowiadać swoje zdanie. 

Właśnie przed chwilą skomentowałam coś na instagramie, chwilę później odpisała mi jedna osoba, która trochę nie zrozumiała mojej wypowiedzi, ale to jeszcze mogę zrozumieć. Zaraz po niej wypowiedziało się kilka dodatkowych osób, które najwyraźniej w ogóle nie chciały zrozumieć tego co chciałam przekazać, może nawet w ogóle nie czytały mojego komentarza i od razu przeszło do ataku.

Co się dzieje z tymi ludźmi? To już nie tylko kafe, to chyba wszędzie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Najlepiej jest mieć w dupie zdanie innych :) najgorzej jak zaczniesz się tym przejmować . 

 

Odebralam dziś wynik DHEA i dziewczyny jak norma w moim wieku jest 98-340 to na mam 522:( 

za tydzień powtórzę badania ... zobaczymy czy Brdzie tak samo . Jeśli tak to jest szansa zezie mam jakiegoś guza albo zespół policystycznych jajników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Kochana nie martw się, to się da leczyć 😉 Powtórz badania, a jak wyjdzie to samo, to zabierz się za leczenie i będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dzięki Lasunia ❤️ Mam nadzieje ze następne wyjdą ok . A co do moich objawów to chyba jednak infekcja . Tak bardzo mi spada pH przed okresem ... lecę teraz na coltrimazolum w globulkach . Mam nadzieje ze przejdzie szybko . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Nie można się poddawać. Może i trzeba będzie coś podleczyć, ale absolutnie nie pozwalaj sobie na złe myśli. Będzie dobrze bo musi być dobrze i koniec! Ściskam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny mam wyniki AMH 2,77 ❤️❤️❤️ Mam bardzo duża rezerwę jajnikowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Dziewczyny mam wyniki AMH 2,77 ❤️❤️❤️ Mam bardzo duża rezerwę jajnikowa 

Ja chyba jakas nie ogarnięta jestem w tych sprawach? Co to znaczy po co się to bada ? 

 

Laaunia co do insta to mialam kiedys taka sytuacje zw odpisalam jakoej babce, ze mam inne zdanie na ten temat( duzo tych serduszek dostalam pod moim postem) a ona do mnie na priv pisala aby to usunela bo mam wiecej tych serduszek niz ona i ze psuje jej reputacje hahaha Czaicie to co za ludzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps. Dostalam okres wczoraj 😄 caly jeden dzien po terminie oh a liczylam ze sie przesunie jakos bardziej. 

i tak jak sie z niego cieszylam tak teraz mi smutno jednak mysle ze tez przez to ze kolezanka jest w ciazy po 3 latach starania.. 🙂 daje to nadzieje ze sie kiedys uda a z drugiej strony gdzies tam jej zazdroszczę. Tego że wiem ze mega się cieszy.. Tez bym chciala poznać to uczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Badanie AMH to skuteczny sposób na określenie płodności kobiety. Poziom AMH może pomóc w diagnozie przedwczesnego wygasania czynności jajników, a także zespołu policystycznych jajników.

Jest to jedno z pierwszych badań laboratoryjnych, które powinna wykonać kobieta w kierunku leczenia niepłodności.

Poziom AMH, który jest ściśle związany z płodnością kobiety, pozwala nie tylko ocenić jej szansę na poczęcie dziecka w naturalny sposób, ale także dobrać odpowiedni protokół stymulacji hormonalnej dla pacjentek korzystających z metody wspomaganego rozrodu jaką jest zabieg in vitro.

Wynik badania AMH pozwala ocenić możliwość wystąpienia zespołu hiperstymulacji jajników (Ovarian Hyperstimulation Syndrome, w skrócie OHSS). Wysoki poziom AMH istotnie wpływa na wyższy wskaźnik urodzeń, a także pozwala na określenie liczby oocytów, które można uzyskać podczas punkcji jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Oznaczenie poziomu AMH we krwi jest pierwszym krokiem, który powinna wykonać kobieta, która bezskutecznie stara się o dziecko. Badanie AMH jest także potrzebne w celu przystąpienia do miejskich programów dofinansowania leczenia niepłodności metodą in vitro w klinikach InviMed w Warszawie, Gdyni, Poznaniu, Częstochowie i Sosnowcu. Minimalny poziom AMH kwalifikujący do uzyskania dofinansowania do procedury in vitro wynosi 0,7 ng/ml.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×