Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama

Ja właśnie zjadłam na obiad łososia z sałata i ryżem a zaraz zagryzłam kilogramem czereśni i żelkami . Zaraz pęknę , brzuch mam jak w 9 miesiącu ciąży 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny u mnie katastrofa i czarne myśli... Bo odwaliliśmy niezły numer, znaczy nie dokońva z naszej winy, ale nie wiem co teraz, a więc tak: 

Normalnie podobno po poronieniu nie ma owulacji dopiero po pierwszej@. A u mnie dziś w 18 dniu po poronieniu ewidentne owulacja potwierdzona paskami i bólem owulacyjny.. A myśmy sobie używali w najlepsze, myśląc, że śmiało możemy😲😲😲

I co teraz wizyta w przyszłą środę, oszaleje do tego czasu 😤😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Na luzie ... pamiętaj ze co ma wisieć nie utonie . 

Dziewczyny nie wiem czy to kwestia pogody czy co ale normalnie boli mnie tak głowa i jest mi niedobrze ... chyba zaszkodziły mi czeresnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lasunia ja biorę duphaston i nie tyle co tyje,  ale bardziej jeść mi się chce.

Inka ja nie testuje czekam do okresu który ma być w czwartek 

Madzikin możliwe ,że przez te temperatury tak Ci się zrobilo. Ale z tego co pamiętam masz czasem plamienia między miesiaczkowe. Może do lekarza idź? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martyna po poronieniu może być od razu owu. Czytałam na necie, że niektóre dziewczyny nie doczekały do pierwszej @ i zaszly w ciaze. Nie panikuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil bylam właśnie u lekarza z tymi plamieniami i to jest wina tych torbielek co mi sie towrza po owulacji, i one czasem szybciej pękają a czasem podczas okresu. Tak jak zaobserwowalam to co 3-4 cykl powstają bo i okres mam jakby bolesniejszy. 😉 ale to nie jest grozna ani nie utrudnia zajascia jak to powiedziała gin " najlepszy dowód ze owulacje mam " 🙂

 

a co do owu po poronieniu to tak jak bezsil mówi, duzo kobiet sie nie doczekalo okresu a juz ciąża 😉

 

 

Przyszla mama mnie pol dni mdlilo i bolala glowa 😉 walnelam drzemke po poludniu i przeszlo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin to dobrze ,że jest znaleziona przyczyna i że to nie jest nic złego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Cześć, mogę się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Witaj Anka pewnie, zapraszamy 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Martyna moja bratowa zaszła od razu po poronieniu w 8 tc zanim dostała okres, teraz jest już w połowie zdrowej ciąży 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Hej można dołączyć ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
11 godzin temu, Bezsil napisał:

Lasunia ja biorę duphaston i nie tyle co tyje,  ale bardziej jeść mi się chce.

Mi sie właśnie niespecjalnie chce jeść, zwłaszcza, że jestem na diecie i po prostu nie mogę. Ale waga mi stanęła i stoi już 4 dzień, może to dlatego, że jestem przed okresem? Dostałam też jakiejś alergii pokarmowej, wydaje mi się, że to od migdałów. Zawsze coś 😕

Witamy nowe dziewczyny! Jesteście w dobrym towarzystwie 🙂 Ale może lepiej, żebyście się zalogowały na stałe, miałyśmy tu ostatnio mały problem z trollami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak jest ,że na diecie waga w pewnym momencie staje. Chociaż to rak naprawdę może być wszystko, zbliżający się okres A nawet ten upal:( A masz jakieś skutki uboczne ? Ja mam po nim straszne mdłości przy końcu brania:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Co tam dziewczynki? Właśnie jestem po treningu i powiem Wam ze czuje dziś ból taki po lewej stronie ale tez trochę na środku. Prawie jak na owulacje ! A przecież okres mam mieć w poniedziałek . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
30 minut temu, Bezsil napisał:

Czasem tak jest ,że na diecie waga w pewnym momencie staje. Chociaż to rak naprawdę może być wszystko, zbliżający się okres A nawet ten upal:( A masz jakieś skutki uboczne ? Ja mam po nim straszne mdłości przy końcu brania:( 

Oprócz niewyjaśnionych zaparć (dużo błonnika, wody, nieprzetworzonego jedzenia) i zatrzymania wagi nic. Ale ja ogólnie świetnie reaguję na leki i rzadko mam jakiekolwiek skutki uboczne. Pewnie dlatego, że bardzo wierzę w farmakoterapię 😄

A czy któraś z Was miała stymulację owulacji?

Edytowano przez Lasunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Właśnie widzę, że znalazłam się w odpowiednim miejscu z fajnymi dziewczynami :)

staram się o dzidzie od stycznia jak na razie tylko za dużo nadziei za każdym razem i nic nie wychodziło...

w tym miesiącu jakoś nie koniecznie przykładałam się do starań, po okresie były pieszczoty, w płodne mąż wyjechał w trasę, ale w ostatni dzień płodnych się załapał jeszcze :) dziś mam 23 dc i od 2 dni odczuwam ból prawego jajnika czasem promieniuje na całe podbrzusze, a podczas przytulanek to już wgl odczuwam ból tego jajnika, wyczytałam ze to może być ból owulacyjny ale nie wiem mam mieszane uczucia do okresu jeszcze tydzień 🙈a od 16 dc przytulamy się codziennie, jakoś mamy potrzebę zbliżenia się ostatnio wiec to nie jest przymusowe. Nie chce sobie robić nadziei bo się naczytałam ze niektóre miały takie objawy przed ciąża 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Wiki 🙂

no tu same fajne laski sa 😄 czasem pojawi sie trol posmeci ale szybko ucieka 😄

 

Ja jak tylko zaczelam starania to od razu sie zaczely dziwne objawy , zaczelam czuc owu itp a wczesniej nie zwracalam uwagi na to hahah 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lasunia zazdroszczę:) 

Przyszła mama może coś zaskoczyło? 

Wiki witamy:) ja też staram się od stycznia. Każdego miesiąca już myślałam że się udalo bo miałam różne objawy A tu nic. Także teraz spokojnie czekam. Starajcie się o pierwsze dziecko? 

Mnie dzisiaj koleżanka z pracy pyta jak jajnik? Ja do niej o co chodzi? A ona no przecież z tydz temu bolal Cie strasznir. miałam straszny bol lewego jajnika (Niby przy ciazy tak jest). Jednak czuje ,że okres nadchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Wiki a wiesz, że od przytulania nie będzie dzieci? Potrzebny jest do tego seks 😉

Sorry za złośliwość, ale to chyba na wizażu zapanowała moda na mówienie "fasolka" zamiast "dziecko/ciąża", tż zamiast maz/partner i właśnie przytulanie zamiast seks. Nie wiem czemu ale strasznie mnie to irytuje, jakby kobiety w XXI wieku nie mogły swobodnie rozmawiać o seksie, miesiączkach i zapłodnieniu. Taka feministka ze mnie wyłazi wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
2 godziny temu, Bezsil napisał:

Witaj Anna zapraszamy:) długo się strasz? 

W takim razie dzień dobry. Nie, nie staram się długo, właściwie dopiero zamierzam. Założyłam już wcześniej topik z pytaniem jak się przygotować, bo jestem zielona w temacie, to byłoby moje 1 dziecko, a moja Mama nie żyje 😞 więc nie mam kogo się poradzić.

Nie wiem czy mi się uda, bo jestem już dość wiekowa i mam problemy hormonalne, ale postanowiliśmy, ze spróbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
2 minuty temu, Gość Anna napisał:

W takim razie dzień dobry. Nie, nie staram się długo, właściwie dopiero zamierzam. Założyłam już wcześniej topik z pytaniem jak się przygotować, bo jestem zielona w temacie, to byłoby moje 1 dziecko, a moja Mama nie żyje 😞 więc nie mam kogo się poradzić.

Nie wiem czy mi się uda, bo jestem już dość wiekowa i mam problemy hormonalne, ale postanowiliśmy, ze spróbujemy.

A co mówi lekarz? Ile masz lat? 

Dobrze trafiłaś, tu kilka z nas ma problemy hormonalne, a kilka ma lat ciut więcej niż 25 😉

Ja mam 32, Hashimoto, cukrzycę i początek pcos. Nie poddaję się i walczę, chociaż cukrzycę wykryli mi prawie dwa tygodnie temu dopiero. 

Zawsze warto poradzić się lekarza, bo każda z nas jest jednak wyjątkowym przypadkiem 🙂

ps. Też jestem Ania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Tak staramy się o pierwsze dziecko, w sumie masz racje w tych czasach powinno używać się słowa seks, to normalne. Jakoś tak czytając fora wszędzie było słowo ,przytulanie/pieszczoty’ itd wiec stad moja wypowiedz sory jeśli Ci to uraziło ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
7 minut temu, Gość Wiki napisał:

Tak staramy się o pierwsze dziecko, w sumie masz racje w tych czasach powinno używać się słowa seks, to normalne. Jakoś tak czytając fora wszędzie było słowo ,przytulanie/pieszczoty’ itd wiec stad moja wypowiedz sory jeśli Ci to uraziło 😉

Hehehe, nie coś Ty, nie uraziło, po prostu tyle lat walczyłyśmy o nasze prawo do bycia sobą i udanego życia intymnego, że takie owijanie w bawełnę mnie męczy 🙂 Wszyscy wiedzą, że potrzeba seksu, by mieć dzieci, a niektóre panie na forach udają, jakby go nie uprawiały 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ania i Wiki

Świetnie, że dąłączyłyście w kupie raźniej, a dziewczyny mają mega wiedzę, i statystycznie przynajmniej jedną z nas w mc na wątku tutaj cieszy się II kreskami.. 

Dziękuję Wam za pocieszenie.... 

Od rana wyluzowałam, co będzie to będzie. 

Bezsil, Lasunia i Przyszłamama ja tu czuje ciąże... Niech no Madzikin dołączy i będzie komplet, my Innka przyszły cykl😋😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
15 minut temu, Martyna84 napisał:

Cześć Ania i Wiki

Świetnie, że dąłączyłyście w kupie raźniej, a dziewczyny mają mega wiedzę, i statystycznie przynajmniej jedną z nas w mc na wątku tutaj cieszy się II kreskami.. 

Dziękuję Wam za pocieszenie.... 

Od rana wyluzowałam, co będzie to będzie. 

Bezsil, Lasunia i Przyszłamama ja tu czuje ciąże... Niech no Madzikin dołączy i będzie komplet, my Innka przyszły cykl😋😋

Hahahahahaha, ja dopiero czekam na okres po duphastonie i zaczynam przygody z letrozolem 😄 10.08 mam ślub, chcę chociaż do tego dnia nie być w ciąży 😂 Ale od dłuższego czasu mam wrażenie, że entliczek-pentliczek wskaże nam na dniach kolejną mamusię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz sama nie wiem czy mnie boli czy nie 😂 nie ma co , czekam bo przecież nie wyczaruje tego dzieciaka z domyślen. 

Tez jestem za tym i w ... mnie irytuje jak ktoś mówi fasolka , przytulanki itp . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dzis właśnie moge smialo powiedzieć, ze okres mi sie skończył hahah 🙂 mozna dzialac ale .... Jeszcze ten cykl odpuszczam co będzie to bedzie, sex tylko jak mamy ochotę plus nie wyliczam dni ani nic 😄 w sumie mialam nawet na forum nie wchodZić ale lubie tu z wami pogadać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Tyle co się pochwaliłam, że nie mam żadnych rewelacji, a tak mnie zemdliło, że musiałam się położyć. Tragedia, aż mi się w głowie kręciło 😕

Madzik, zostań z nami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin jest 💪

Ja mojemu zawsze mówię, że trzeba używać póki można 😉 bo jak pojawi się ciaza to już tak nie pofolgujemy. 

Lasunia kiedy Ty masz termin okresu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×