Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Może marcowa właśnie nie mam pojęcia od tygodnia do dwóch jeszcze...

Ciekawe jakie będe miała teraz cykle..

Dziś jest 24 dzień po poronieniu, a owulacje chyba miałam już w 18 dc. Mam wielki miszmasz w głowie i ciele 😋😋😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
2 godziny temu, Gość Super Żona napisał:

Dyska a czemu masz planowana cesarkę coś się stało? Ja mam termin na 24.12 i myślę że uda się tak jak z córką poród sn 1,5h 😉 no córka się cieszy że będzie miała brata. Ile lat ma twój syn? Moja córka ma 6 lat. A gdzie rodzisz tzn skąd jesteś bo ja z Gdańska i rodzić będę w uck:) powiem szczerze że trochę się boje ale myślę że będzie ok 

Zazdroszcze Ci 1.5h 😅 ja byłam już po terminie 4 dni. Rodziłam 19h naturalnie. W końcu lekarze stwierdzili brak postępu porodu i zrobili cc. Teraz mam wybór czy chce naturalnie próbować czy cc. I waham się,  ale raczej wybiore cc dlatego,  że jestem po operacji kręgosłupa i mam jedną przepukline jeszcze. A dwa , że pierwszy syn miał 60 cm i 4 kg. I boje się,  ze teraz znowu trwalo by to naście godzin i skończyło sie cc. A to jest koszmar. To jakbyś miała 2 porody. Najpierw kilkanaście godzin bólu i cierpienia. A później i tak operacja.😒 mój syn skończył 5 lat kilka dni temu 😊 ale ja jestem z drugiego końca Polski , bo z okolic Szklarskiej Poręby 🗻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Martyna84 napisał:

Może marcowa właśnie nie mam pojęcia od tygodnia do dwóch jeszcze...

Ciekawe jakie będe miała teraz cykle..

Dziś jest 24 dzień po poronieniu, a owulacje chyba miałam już w 18 dc. Mam wielki miszmasz w głowie i ciele 😋😋😋

Martyna to Ty wszystko na świeżo jak ja. 25 czerwca minął miesiąc. 

U mnie owulacja też wcześniej była niż zwykle, akurat byłam na kontroli u gina i powiedział że już po 🙂 Zobaczymy jak będzie w tym miesiącu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

O kurcze dyska to faktycznie nieciekawie. No ja mam nadzieję że u mnie pójdzie tak jak za pierwszym razem. Macie już imię wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Super zona to nie jest forum na takie tematy. Tu dziewczyny się starają i im ciężko. A ktoś wyskakuje z imieniem dla dziecka. Cieszymy się, że wam się udało, ale na litość boską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Też się starałam i ja i dyska poczytaj wątek od początku... Dziewczyny nas znają i nie mają do nas żalu tylko trzymają za nas kciuki i my tak samo za nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czytałam, na wiosnę wielu udało się zajść w ciaze. I forum też zmieniło się w forum dla wczesnych ciąż i wybieraniu imion . I też był komentarz ,żeby dziewczyny się przeniosły. Bo po prostu innym jest przykro. Nie napiszą tego w prost ,ale tak jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pluszowa napisał:

Martyna to Ty wszystko na świeżo jak ja. 25 czerwca minął miesiąc. 

U mnie owulacja też wcześniej była niż zwykle, akurat byłam na kontroli u gina i powiedział że już po 🙂 Zobaczymy jak będzie w tym miesiącu 🙂

No świeżo 😢

Współczuję Ci bardzo 😢😢

A nie wiem czemu byłam pewna, że najpierw musi przyjść @, a potem owulacja, mam wizyte w środę, zobaczę co mi powie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Jezu spieklam się na tym basenie jak świnka :D jak wasz weekend ? Ja jutro mam mieć okres , narazie nie czuje nic złego , byłam na masażu tajskim i nie wiem czy po nim nie czuje się gorzej bo wsYstko mnie boli 😂 kupiłam 2 testy ciążowe , jeden zrobiłam tak z marszu jak wróciłam i nic . 1 kreska . Czułość 10. Może jeszcze jest za wcześnie a może wcale nie pokaże się druga kreska i jutro będę zdychać na okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Hmm, w kwestii "ciężarówek" na forum to dość zawiła sprawa... Z jednej strony znamy się długo i lubimy no i cieszymy, że się innym udało, a z drugiej (mówię za siebie) trochę ściska za gardło, kiedy ktoś pisze o swojej ciąży, o trudnym porodzie i tak dalej. Nie powiem nikomu, żeby się stąd zabierał i szukał innego forum, ale to mimo wszystko jest wątek najbardziej dla tych, które jeszcze nie są w ciąży. 

Mam nadzieję, że nikt się nie obraził 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
12 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Jezu spieklam się na tym basenie jak świnka 😄 jak wasz weekend ? Ja jutro mam mieć okres , narazie nie czuje nic złego , byłam na masażu tajskim i nie wiem czy po nim nie czuje się gorzej bo wsYstko mnie boli 😂 kupiłam 2 testy ciążowe , jeden zrobiłam tak z marszu jak wróciłam i nic . 1 kreska . Czułość 10. Może jeszcze jest za wcześnie a może wcale nie pokaże się druga kreska i jutro będę zdychać na okres 

Słyszałam, że masaż tajski właśnie tak pobudza mięśnie, że potem bolą jak przy zakwasach 🙂 Fajnie, że zrobiłaś coś dla siebie! 

Poczekajmy tydzień i wykorzystaj ten drugi test w następną niedzielę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
Przed chwilą, Lasunia napisał:

Słyszałam, że masaż tajski właśnie tak pobudza mięśnie, że potem bolą jak przy zakwasach 🙂 Fajnie, że zrobiłaś coś dla siebie! 

Poczekajmy tydzień i wykorzystaj ten drugi test w następną niedzielę 😉

Tak zrobię 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
Przed chwilą, Gość PrzyszlaMama napisał:

Tak zrobię 😊😊

Ja z kolei jutro rano biorę ostatni duphaston i czekam. Ponoć do 10 dni powinien się pojawić okres, macie doświadczenia w tej kwestii?

O Jezu, jakżeż ja bym chciała mieć owulację... 🙄🙄🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Przyszlamama ja jutro chyba też test zrobię, będę 4 dni przed okresem, w poprzedniej ciąży wyszedł 4  przed terminem. Mi też nic nie dolega, nawet piesi nie bolą ani brzuch jak zawsze, tylko uwaga jeden sutek mnie boli przy dotyku 😋. Szyjka jeszcze zamknięta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lasunia napisał:

Ja z kolei jutro rano biorę ostatni duphaston i czekam. Ponoć do 10 dni powinien się pojawić okres, macie doświadczenia w tej kwestii?

O Jezu, jakżeż ja bym chciała mieć owulację... 🙄🙄🙄

Lasunia u mnie po odstawieniu 2 dni i na trzeci dzień dostaje plamien i okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Boże dziewczyny całe szczęście ze wróciłam do domu. Nie wiem co jest ale nagle dostałam takiej biegunki ze nie ogarniam ci się dzieje . Nic nie jadłam takiego . Rano jajecznicę a później pizzę z koleżanka a ona czuje się dobrze . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie "zwykły" test nic nie pokazał nawet w dniu spodziewanego okresu 🙂 dopiero dwa dni później zrobiłam "elektroniczny" z firmy clearblue i on dopiero potwierdził ciążę. Pokazuje czy jesteś czy nie i który tydzień 😄 fajny bajer ale nie na comiesięczne testowanie bo drogi trochę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jezu przyszła mama daj na luzzz , ile można? 

Wydaje mi się że chcesz na siłę takich komentarzy, że napewno jesteś w ciazy,nie tędy droga. A jak okaże się, że nie jesteś w ciazy to na co zgonisz te wszystkie objawy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa, zgadzam się fajny bajer:) Ale moim zdaniem te tanie testy również dobrze pokażą ciaze 🙂 ja jak kupowalam to zawsze najtansze. Chociaz jak bylam pierwszy raz w ciazy to tez drozsze bo myslalam ,ze lepsze 😉 jakby nie było wszystkie działają tak samo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Cześć... nadrobiłam Was i przepraszam, że się nie udzielam, ale chyba nie bardzo mam co powiedzieć. Miesiączki nadal nie mam, wczoraj bolał mnie brzuch jak przed nią. Na razie żadnych testów nie robię, bo miałam już tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil oczywiście, zgadzam się z Tobą 🙂 bardzo mnie kusiło jednak żeby wypróbować i zobaczyć jak to działa😄

Teraz będę testować te z aliexpress 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:)mam pytanie o paski owulacyjne..jedna kreska jest ciagle jasniejsza a wedlug appki powinnam miec owulacje wczoraj..moze to oznaczac ze nie bede miala oeulacji w tym miesiacu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
2 minuty temu, Namaahmi napisał:

Hej dziewczyny:)mam pytanie o paski owulacyjne..jedna kreska jest ciagle jasniejsza a wedlug appki powinnam miec owulacje wczoraj..moze to oznaczac ze nie bede miala oeulacji w tym miesiacu?:(

Z tego co wiem , to paski musza być takiej samej barwy żeby stwierdzić owulacje . Zrob tez jutro i za 2 dni . Obserwuj czy coś się zmienia . Może się przesunęła bo są mega upały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga kreska powinna być taka sama albo ciemniejsza. Na apke nie patrz ,może owu Ci się przesunie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
37 minut temu, Bezsil napisał:

Lasunia u mnie po odstawieniu 2 dni i na trzeci dzień dostaje plamien i okres

Miałam nadzieję, że mi odpiszesz 🙂 A długo go bierzesz? Czy tylko doraźnie? Ja się martwię, że znowu mi się okres będzie spóźniał i znowu będę musiała się prosić o wywołanie 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Bezsil dobrze pisze, mi apka pokazywała owulacje w czwartek a wtedy była blada kreska a w niedziele były dwie czerwone i mega ból, teraz jestem tydzień po owulacji. Chociaż ja np nigdy nie miałam testowej ciemniejszej od kontrolnej, testowa zawsze była ciut jaśniejsza. 

 

Przyszła mama może to od stresu? 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Zauważyłam że testy owu najlepiej robić późnym wieczorem wtedy stężenie jest największe na testach owu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Mi pani ginekolog powiedziała, że testy owu są dobre, żeby stwierdzić, że owulację się w ogóle ma, bo niezbyt precyzyjnie pokazują tę owulację. Także głowa do góry, wszystkie które wątpicie! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lasunia można powiedzieć, że od grudnia. Dostałam na uregulowanie okresu. Bo po poronieniu miałam strasznie plamienia . Myślałam ,że mi pomoże też przy zajęciu w ciaze ,ale co się okazało przez 4 miesiące nie miałam owulacji.Duphaston jest na uregulowanie. Od odstawieniu on właśnie utrzymuje się w organizmie do 72 godz. Ja to zawsze czuje bo w dniu dostania okresu wszystkie objawy mi ustępują.  I cykle mam jak w zegarku. 

Inka mi apka pokazywała owu w 15 dc kreska druga jasna. Dopiero 2 dni później kreska byla ciemna. Trzeba obserwowac troche cialo. Ja zawsze mialam bole owulacyjne. Moja kreska jak była jaśniejsza od testowanej to nie miałam owulacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×