Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Dziewczyny podbija temat :)chcchce któraś dołączyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Hej czy ktoś tu jeszcze jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2019 o 21:50, Gość Karola napisał:

Hej czy ktoś tu jeszcze jest? 

Hej. Raczej nie, dziewczyny utworzyły grupę na fb. Poczytaj wcześniej to znajdziesz nazwę grupy. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety nie:( chociaż test wyszedł pozytywny A za 2 dni dostałam okres:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Hej, mi się udało zajść w ciążę, ostatnia beta 718, jestem dobrej myśli. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwana

Też się dołączam. Jutro podejście numer 1 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Bezsil- musisz znaleźć dobrego specjalistę.  Z tego co pamiętam to chyba przeszlas juz poronienie i 2 razy mialas pozytywny test , a zakonczylo sie to okresem. Trzeba byłoby znaleźć tego przyczynę.  Nie chce tutaj robić za ciocie dobra rada , ale zwyczajnie uważam,  że coś musi być na rzeczy.  Jak dobrze pamiętam to nie mieszkasz w Polsce, więc musialabys tu przyjechać i coś poweszyc. Moze robilas juz jakies badania? Może czas pomyśleć o jakiejs klinice? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Pl i leki która lekarz mi przepisał nie działają:( jestem umówiona 28 sierpnia w nl do lekarza , zobaczę co tu mi powiedzą. Szczerze mam już dość idę bo już jestem umówiona. 

A Ty jak się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwana
1 godzinę temu, Bezsil napisał:

Gość, ale zaczynacie starania? 

Tak, po raz 1y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Dziękuję dziewczyny ❤️

Bezsil to był 3cs, z testami owulacyjnymi i mierzeniem temp ale tak na luzie - urlop i wyjazd 8 dniowy miałam. Jestem w 5 tyg ciąży więc dam początek, test pozytywny wyszedł mi 10dpo i beta wtedy wyszła 32. 

Życzę wszystkim widoku II kresek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Innka na kiedy masz termin? Super że ci się udało! Widzisz może pomogło te nasze trzymanie kciuków:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mom of one

Cześć dziewczyny, 

Też staram się o dziecko. Tylko drugie. Mam roczna córeczkę. Już od kilku miesięcy się staramy ale nie mamy szczęścia. Cykle mam totalnie rozjechaną, raz 30 dni, raz 24 dni. Po połogu brałam przez 3 miesiące tabletki anty, bo miałam straszne bóle menstruacyjne. Po odstawieniu próbujemy i nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję inka. To długo się nie staraliscie :) 

MOM od one A byłaś u lekarza? Robiłaś Jakieś badania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Dzięki dziewczyny ❤️

Pomogło chyba wyluzowanie, nie mialam czasu na siedzenie w internecie bo codziennie wracaliśmy bardzo późno do domu, poza tym głowa mega wypoczela od pracy i tego stresu. 

Termin początek kwietnia, za 2vtyg wizyta u gin to się dowiem i napiszę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwaaaa

My dzisiaj zaczynamy, ale szczerze mowiac to w temacie jestem zielona i w sumie nie wiem ile tak naprawde mam dni plodnych. Cyckle mam regularne 28 dni, 5 dni okresu ( 5y dzien to juz prawie nie ma okresu). Nigdy nie bralam tabletek antykoncepcyjnych. 

Wychodzi mi owulacja 9/10/ sierpnia ale postanowilismy ze od dzisiaj codziennie bedziemy sie kochac i zobaczymy jak pojdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwaaaa
3 godziny temu, Gość Innka napisał:

Dzięki dziewczyny ❤️

Pomogło chyba wyluzowanie, nie mialam czasu na siedzenie w internecie bo codziennie wracaliśmy bardzo późno do domu, poza tym głowa mega wypoczela od pracy i tego stresu. 

Termin początek kwietnia, za 2vtyg wizyta u gin to się dowiem i napiszę 😘

Gratuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwaaaa
13 godzin temu, Gość Mom of one napisał:

Cześć dziewczyny, 

Też staram się o dziecko. Tylko drugie. Mam roczna córeczkę. Już od kilku miesięcy się staramy ale nie mamy szczęścia. Cykle mam totalnie rozjechaną, raz 30 dni, raz 24 dni. Po połogu brałam przez 3 miesiące tabletki anty, bo miałam straszne bóle menstruacyjne. Po odstawieniu próbujemy i nic. 

Z ciekawosci, po jakim okresi czasu od urodzenia mozna sie starac o drugie? Pytam bo mam 32 lata i planujemy dwojke jedno po drugim 🙂

 

Gratuluje coreczki, na pewno " uda sie " juz niedlugo drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inka jestes tu jeszcze? Dziewczyny podbijam temat czy ktos chce dolaczyc do nas na grupe na fb ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Bezsil jestem, pozdrawiam ze szpitala 😣 leżę sobie z powodu plamień, z dzieckiem wszystko ok, może jutro wyjdę a co u Was? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inka mam nadzieje ,se wszystko bedzie dobrze:) moze wrocisz do nas na grupe? Ktory to tydzien u Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
5 minut temu, Gość Innka napisał:

Bezsil jestem, pozdrawiam ze szpitala 😣 leżę sobie z powodu plamień, z dzieckiem wszystko ok, może jutro wyjdę a co u Was? 🙂

Inka wracaj na grupę :). Będziemy Cię wspierać i cieszyć się razem z Tobą ❤️

U nas ogólnie dobrze , staramy się ale chyba już wszystkie staramy się odpuścić wiec gadamy o głupotach i ewentualnie raz na jakiś czas o dziecku testach itp . 

Ja miałam mieć HSG w sierpniu ale jedno badanie mi złe wyszło wiec w poniedziałek jadę zrobić je ponownie , brałam leki i zobaczymy czy we wrześniu będę mogła zrobić zabieg . Zaczęłam się leczyć w klinice niepłodności Novum . Mam nadzieje ze po zabiegu się uda , słyszałam ze jeśli niedrożne jajowody są powodem to w ciągu 3 miesięcy po zabiegu jest duża szansa na ciaze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Dzięki dzirwcdyjyv🥰 ja na grupie mało co pisałam no praca, dom i ciągle zmęczona chodziłam. Dziś też mam gorszy dzień, upał chyba 40 stopni w szpitalu i jest mi ciągle słabo, tylko leżę. U mnie to 8 tydz ciąży. Jestem umówiona już na prenatalne. Którejś udało się jeszcze zająć? 

 

PrzyszłaMama trzymam kciuki za droznosc, niech tak przeczyszcza że zaraz ujrzysz II kreski 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Inka trzymam kciuki, i oby skończyło się to dobrze. Dużo zdrówka i spójnych najbliższych miesięcy. 

A my wszystkie dalej w boju.

Ja po poronieniu cykle mam totalnie rozwalone, brak owulacji i zauważyłam jakieś zaburzenia hormonalne. Lekarze twierdzą, że to norma więc nic tylko czekać, albo już odpuścić. Ale na decyzję przyjdzie czas. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×