Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

6 godzin temu, Gość Mila napisał:

Część. Moze mógłby mi ktoś doradzic, bo ja juz świruje i jak co miesiąc się załamuje. 😞

Otóż mam już 2,5 letniego synka i od 2 lat staramy się z mężem o drugie dziecko, ale jest bardzo ciężko, ponieważ jestem szczupła, a nawet chuda i wszyscy lekarze mówią że muszę pierw przybrać na wadze żeby zajść w ciążę. Miałam dużo, przeróżnych badań i wszystkie są ok. 

Miesiączki już nie mam od 3 miesięcy ale wiem że i tak owulacja się odbywa bo to czuję...

Mierze temp. w pochwie, rano itd. jak też powinno się mierzyć.

Zrobiłam kilka testów owu na próbę i od pierwszego mierzenia 24.08. do 02.09 na teście owu wyszła drga kreska blada, wec negatywne. Później nie miała już testów bo czekałam za przesyłka i następny test zrobiłam 08.09 i wyszły dwe takie kasę kreski. Na następny dzień (09.09) zrobiłam znów test i był już negatywny jak i kolejne dni też.

nie wiem dokładnie jak te testy działają czy po owu mogły pokazać jeszcze dwie kreski bo następny dzień już negat.  Sluzu było w tych dniach bardzo dużo, przezroczysty i rozciagliwy

Przytulanki z mężem były 07.09, 08.09, 12.09, 13.09, 14.09.

Temperature przed owu trzymała się 36,2-36,3.

Od 09.09 do 12.09 - 36,6

W 13.09 - 36,5 (biegunka)

Od 14.09 do 15.09 - 36,6 (biegunka)

W 16.09 - 37,1

W 17.09 - 36,7

Dzis 18.09 - 36,3

Po owu cały czas mam dużo gęstego białego/lekko kremowego nierozciągliwego sluzu.

15.09 czułam się okropnie, myślałam że grypę złapałam ale na drugi dzień nagle przeszło. Od owu. miałam do wczoraj kłucie w jajnikach, bol podbrzusza.

Chcialabym żeby ktoś przeczytał to i spojrzał na to oczami racjonalnie bo ja juz sama nie wiem. Tyle lat starań, kilka miesięcy próbowałam nie myśleć o tym ale i tak się nie udało. 

 

Hej. Niestety dziewczyny rzadko tu zaglądają. Jeśli poczytasz kilka stron wstecz to zobaczysz że utworzyły grupę na fb. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina 82

Zajrzałam z ciekawości jak u was. Lasunia gratulacje, wspaniała wiadomośc! Przyszlamama, Madzikkin co u was?

Ja rodzę za miesiąc strasznie szybko zleciało ! Za szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To super Malina. Masz rację czas szybko leci w ciazy. Ja urodziłam 23 września. Pozdrawiam  i powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny. Dawno mnie tu nie bylo. Pewnie nie wszystkie mnie kojarza, pisalam w pierwszym watku i tutaj tez chyba gdzies na poczatku. 2,5roku staran kilka (7)poronien i kiedy juz postanowilismy sie nie starac, zaczelam miec plany typu silownia,dieta itp i udalo mi sie znalesc prace 🙂 okazalo sie ze znowu jestem w ciazy 🙂 nie mialam zadnych nadzieji co do tego ze cos z tego bedzie , bylam pewna ze skonczy sie jak zawsze. A jednak cos sie stalo ze sie udalo, oczywiscie nie mowie hop bo to dopiero 10 tydzien ale czuje sie dobrze, malenstwo tez rozwija sie prawidlowo. Wiec skoro mi sie w koncu udalo to chyba kazdemu sie wreszcie uda. Nie wiem dlaczego tamte ciaze nie przetrwaly a tej sie udalo. Ale jestem mega szczesliwa.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2019 o 09:36, Ruda1984 napisał:

Czesc Dziewczyny. Dawno mnie tu nie bylo. Pewnie nie wszystkie mnie kojarza, pisalam w pierwszym watku i tutaj tez chyba gdzies na poczatku. 2,5roku staran kilka (7)poronien i kiedy juz postanowilismy sie nie starac, zaczelam miec plany typu silownia,dieta itp i udalo mi sie znalesc prace 🙂 okazalo sie ze znowu jestem w ciazy 🙂 nie mialam zadnych nadzieji co do tego ze cos z tego bedzie , bylam pewna ze skonczy sie jak zawsze. A jednak cos sie stalo ze sie udalo, oczywiscie nie mowie hop bo to dopiero 10 tydzien ale czuje sie dobrze, malenstwo tez rozwija sie prawidlowo. Wiec skoro mi sie w koncu udalo to chyba kazdemu sie wreszcie uda. Nie wiem dlaczego tamte ciaze nie przetrwaly a tej sie udalo. Ale jestem mega szczesliwa.

Pozdrawiam.

Ruda gratuluję z całego serduszka ❤❤❤❤ myśl pozytywnie, bo już tylko piękne chwile przed Wami. Trzymam kciuki, dbaj o siebie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Ja starania rozpoczęłam dwa cykle temu, pomagam sobie kontrolą owulacji za pomocą wielokrotnego testera ze śliny, teraz mam intensywny czas w pracy, ale mam nadzieje że już niedługo II się pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka

hej dziewczyny, chciałabym pocieszyć te z was które starają się dosyć długo.

My staraliśmy się od 2015 roku, w 2015 przeszłam pierwsze poronienie. Potem nie mogłam zajść w ciąże przez 3 lata, badaliśmy mnóstwo rzeczy, dbałam o siebie jak nigdy wcześniej, udało się dopiero na stymulacji clo i iui. Niestey w 16 tc okazało się, że są letalne wady genetyczne i...kolejne poronienie.
Potem znowu nie mogliśmy zaciążyć przez około rok, nawet stosując stymulację.

Udało się dopiero 2 miesiące temu, również po cloi ale decydująca okazała się inseminacja. Okazało się, że u mnie przyczyną niepłodności była obecność przeciwciał przeciw plemnikowych w śluzie, które blokowały plemniki.  Niestety nie da się tego leczyć czy jakoś wyeliminować. Dopiero inseminacja pominęła ten problem. Więc dziewczyny badajcie się i męczcie lekarzy pytaniami. Ja juz nie liczyłam na publicznych lekarzy, chodziłam tylko do prywatnych ale i oni byli oszczędni w informacjach. W końcu trafiłam na taką lekarkę, która zleciła mi mnóstwo badań prywatnych, no i wcelowaliśmy w problem. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina 82

Ruda gratulacje !!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina 82
Dnia 3.10.2019 o 21:32, GośćAnia napisał:

To super Malina. Masz rację czas szybko leci w ciazy. Ja urodziłam 23 września. Pozdrawiam  i powodzenia 

Powodzenia:) Życzę ci małego bezproblemowego śpiocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2019 o 21:51, Gość Malina 82 napisał:

Ruda gratulacje !!! 🙂

Dziekuje 🙂 to juz 16 tydzien 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Hej, ja odwiedzam 🙂

Ruda gratulacje, znacie płeć? 

U nas będzie córeczka, zaczynam 20tc jej ale zleciało. 

Co u reszty słychać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inka ciesze sie ,ze wszystko wporzadku 😘

Czas leci bardzo szybko, zycze Ci szczesliwego rozwiazania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Bezsil- jak sie czujesz? Co u Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strach w oczach wielki. Postanowilam ,ze czekam do 5 grudnia. Bo

2 minuty temu, Gość Dyśka napisał:

Bezsil- jak sie czujesz? Co u Ciebie? 

 i tak nie bedzie za bardzo nic widac. Co ma byc to bedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Do 5 to nie jest wiele czasu. Daj znać jak po wizycie. Na razie jest ok? Nie masz zadnych krwawień, ani nic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam napewno, narazie jest ok. Czasem lekko boli mnie brzuch i plecy  dzisiaj zaczely. Narazie ,zadnego plamienia ani krwawienia nie mam . W nocy snilo mi sie ,ze poronilam dlatego dzisiaj taka przestraszona chodze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Dzięki ❤️

Bezsil a co się u Ciebie dzieje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikkin

Bezsil świetna wiadomość, ze ci sie udalo! Pisz od razu co tam lekarz ci powie ;) kiedy mialas termin miesiączki? Czemu tak dlugo chcesz czekac z wizyta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzik termin okresu byl w srode. Zrobilam test we wtorek po poludnuu i juz byla mocna kreska. Nie chce isc wczesniej bo i tak usg nic za bardzo noe pokaze. Jestem niestety nastawiona lekko negatywnie. 

Inka za mna juz dwa poronienia w 7-8 tyg . Wyniki nasienia wyszly ze sa mali ruchliwe plemniki. 5 grudnia mamy isc do lekarza i mieli powiedzoec co dalej. A wyszlo ,ze jestem w ciazy. Mysle ,ze to tak samo sie skonczy.

Madzik a co u Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz pozytywnie myśleć 😉 wydaje mi sie ze tym bardziej powinnaś isc do lekarza szybciej aby cos przepisal zwłaszcza, ze byly juz u ciebie poronienia.. ,) 

U mnie dalej bez zmian. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Bezsil moje gratulacje, wierzę że wszystko będzie tym razem dobrze, w tym miesiącu po 2 poronieniach synka urodziła moja bratowa. Na pewno strach będzie i to normalne ale trzeba też wierzyć, robisz betę? Ja robiłam do 7tc kiedy poszłam na usg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzik, moze sprobuj jakis suplementow. Ja przeszlam pozniej na ovarin i po 3 miesiacach jest to co jest. I powiem ,ze on sprawil ,ze mialam owu z prawego jajnika, gdzie od ok 8 lat on byl nieaktywny. Biorę duphaston zapisany z od Pl lekarza. Jeste. W Nl a oni nic nie przepisuja na podtrzymanie. 

Inka nie idę na bete nie chce sie niepotrzenie nakrecac ani stresowac.  Tym bardziej ,ze mi pewnie bie zro bhia tu bety wiecej niz raz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
3 godziny temu, Bezsil napisał:

Madzik, moze sprobuj jakis suplementow. Ja przeszlam pozniej na ovarin i po 3 miesiacach jest to co jest. I powiem ,ze on sprawil ,ze mialam owu z prawego jajnika, gdzie od ok 8 lat on byl nieaktywny. Biorę duphaston zapisany z od Pl lekarza. Jeste. W Nl a oni nic nie przepisuja na podtrzymanie. 

Inka nie idę na bete nie chce sie niepotrzenie nakrecac ani stresowac.  Tym bardziej ,ze mi pewnie bie zro bhia tu bety wiecej niz raz 

Bezsil masz jeszcze fb ? Napisałam do Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Bezsil nie martw się? Ja po ciąży pozamacicznej myślałam że nigdy nie Zostanę mamą teraz boję się co kolwiek kupić dla małego Żeby nic się nie stało. Odliczam dni do porodu jestem kłębkiem nerwów.

Jestem pewna że uda ci się i niedługo będziemy pisać o nocach nieprzespany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszla mama nie mam ,zadnej wiadomosci od Ciebie.

Super zona dzieki za slowa wsparcia. Biore teraz leki na podtrzymanie. Raz mialam jedna pozamaciczna i sie boje 😞

wcale sie nie dziwie ,ze boisz sie cokolwiek kupowac. Nie dziwie sie, ale niedlugo bedzie porod i wszystko sie ulozy 🙂

Edytowano przez Bezsil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Super żona na kiedy masz termin? 

Bezsil którejś jeszcze się udało z tego forum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dziewczyny mam termin na 24.12 czyli został mi miesiąc. Tak bym chciała mieć to już za sobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

O jej to już ostatnia prosta ❤️ 

Już wszystko kupione/spakowane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Łóżeczko mam po córce ale stoi zakurzone w piwnicy, wózka nie kupię przed porodem. Mam spakowana torbę i w niej wszystko co potrzebne ale ponad normę nic nie kupuję. Body pajace dostałam to mam wyprane, rożki mam dwa kocyki też myślę że to co mam wystarczy. W środę mam lekarza i zobaczymy co ciekawego powie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×