Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Liwka

Witam wszystkie starające ! 
Pierwszy raz mam taka sytuacje, ze zaglądam na takie fora i szukam info 🙂 W 20dc byłam u gin, tak czysto formalnie, by się przebadać (jak co roku). Oznajmiła, ze widzi wyraźnie grube endometrium i ciałko żółte. Ze nie chce straszyć, ani nastawiać, ale mam się oszczędzać, dbać o siebie, bo to może być wczesna ciąża. Do okresu zostały mi 4 dni... świruje rzecz jasna i chciałabym wiedzieć, czy u którejś z Was takie wczesne info od gin się potwierdziło. Planowaliśmy powiększenie rodziny, za jakiś czas... ale teraz, mówiąc szczerze, cieszyłabym się gdyby TO było już 🙂 

Pozdrawiam Was serdecznie 🙂 

Liwka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Bezsil- jak sie czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2019 o 14:36, Gość Dyśka napisał:

Bezsil- jak sie czujesz? 

Dyska ja juz po drugiej wizycie jestem. Weszlam wlasnie w 8 tydz serduszko bije. Zobaczymy co dalej. Bardzo sie boje. Mam malo objawow czasem mnie tylko mdli 

A jak u Ciebie juz chyba niedlugo rozwiazanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Objawami nie ma sie co tak sugerować.  Każda z nas inaczej znosi ciążę. Jeśli nie wymiotujesz to sie ciesz. 😁 mam nadzieję,  ze będzie ok. Jeszcze trzeba mieć dystans , ale w sumie tak jest cała ciążę.  Albo ja tak mam ☺ zawsze jest strach. Ja teraz też panikuje i sprawdzam ruchy maniakalnie. Tak juz trochę to macierzysntwo wygląda.  14 mam cc zaplanowane. Ale boje sie jak cholera prawdę mówiąc.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezSil

Mam jeszcze dystans do 12.tyg wszystko moze sie zdarzyc.a potem w sumie też pewnie tak bedzie.  Lekarka mnie troche uspokoila bo powiedziala ,ze wyniki mojego partnera sa jak najbardziej w porządku. Nie widzi zadnych odchylen. 

To juz prawie final 🙂 a fizycznie jak sie czujesz?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

To śmieszne co napisze , ale powiem Ci ze teraz czuje sie lepiej niz w 1 trzymestrze. Wcale sie nie dziwie ze niektóre kobiety od 6 tygodnia siedza na l4. Wymioty, mdłości,  ciągle jakies problemy gastryczne, sennosc, wieczne nerwy i ciagly strach jak tylko cos zaboli. A teraz to juz tocze sie po malu.  Wszystko jest ok. Kazdy dzien to blizej konca i lepiej wyksztalcone dziecko . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2019 o 16:35, Gość Innka napisał:

Hej, ja odwiedzam 🙂

Ruda gratulacje, znacie płeć? 

U nas będzie córeczka, zaczynam 20tc jej ale zleciało. 

Co u reszty słychać? 

Dziekuje. Bedzie chlopiec 😊 zaraz zaczne 23 tydzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Hej, czy zagląda tu ktoś ze starających się? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Bezsil- co u Ciebie? Jak sie czujesz?  Zagladasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Dyska:) ostatnio nawet myslalam o Tobie 🙂 jak sie czujesz? Jak maluszek? U mnie jak narazie wszystko jest ok w czwartek bedzie 15.0 tydz 

Rosne 😊

Ale ciezkie chwile za mna musialam zmierzyć sie ze smiercia taty. Czekal na wnuka ,ale sie nie doczekal. 

Ja zagladam tu czas3m ,ale na inny temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Przyjmij moje wyrazy współczucia.  To bardzo przykra informacja. Niech spoczywa w pokoju. 

Cieszy mnie jednak fakt,  ze dobrnelas juz do 15 tyg. Jak sie czujesz? Pisz wszystko.😉  Jakies zachcianki masz ? Nudnosci😉 Znasz juz pleć?  Ja czuje sie jak na froncie.  Robert okazał sie trudny w obyciu. Moj pierwszy syn to aniol w porównaniu do drugiego. Jestem bardzo zmeczona. Na razie mysle o tym zeby przetrwac okres kolkowy i oby do wiosny. Żebym nie musiała 45 minut szykowac do wyjscia dwojki małych dzieci😂 przysiegam ze musze wczesniej wypić melise . 

Ogolnie drugi porod mialam trudniejszy. Marze , zeby chociaz 4 kiko zrzucic. Minął miesiąc , a waga stoi w miejscu,  a przybralam dużo 😔 trochę nie umiem sie z tym pogodzić,  ale poki karmie to nie mam wielu opcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama

Wow Dyska Ty już po porodzie? 🙈 ja jeszcze się staram ale jestem krok do przodu bo wiem co jest przyczyna ze się nie udaje . Mam macice jednorozna , jeden jajowod niedrożny , zrosty i chyba endometriozę . Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Przyszła mama-Ja juz po🙈🙉🙊 . Sama nie wiem kiedy to zleciało. 14 grudnia urodziłam. 

To masz juz ogromny krok w przód. Teraz przynajmiej wiesz jak działać. Przykra sprawa, ze dopiero po takim czasie. Trzymam kciuki nieustannie , bo sama wiem jak to jest " chcieć ". 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyska dasz rade 🙂 juz niedlugo wiosna 🙂 z miesiaca na miesiac bedzie coraz lepiej. A co do wagi to spokojnie daj sobie troche czasu.

Mi juz wszystkie zachcianki odeszly. Juz normalnie jem, chociaz miesa za bardzo nie jem. Na poczatku jadlam tylko kanapki z pasztetem i serek bieluch 😉

Teraz czasem brzuch mnie pobolewa ,nie wiem czy tak ma byc czy to z innego powodu boli.  Bede u lekarza to sie zapytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Mi spóźnia się okres 6 dni. Mam bardzo nabrzmiałe piersi i bardzo mnie bolą. Ogólnie czuje się inaczej. Ale zrobiłam dziś test i niestety 1 kreska, tym razem znowu nic 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Bezsil wyrazy współczucia 😥

Gratuluję rozpakowanej mamie, ja też bym już chciała. A dopiero wchodzę w 31tc, mala waży już 1700 i jest mi ciężko czasami. 

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Wiki może zrób test z krwi? Tyle dni spóźnienia... Coś musi być na rzeczy 😉 chyba że była chora? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Inka 

U Ciebie tez juz niedlugo. Bliżej niz dalej.

Nie wiem czy ktoras z was ma jakis sposob na bol glowy?   Bardzo czesto glowa mnie boli 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Innka chyba faktycznie wybiorę się w poniedziałek 🙂 oby coś faktycznie było, chociaż kolejne negatywne testy już ostudziły moje emocje 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Właśnie nie byłam chora, jedyne co mi towarzyszy to ból piersi i odrzuca mnie od jedzenia, ale te testy... chyba już wariuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiki a ktory masz dzien cyklu? Najlepsza bedzie beta jezeli do pon nie dostaniesz okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Bezsil dzisiaj mam 39 dzień cyklu, wczoraj robiłam test i negatywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Dodam tez ze co jakiś czas miałam bóle podbrzusza takie jak na okres i już pare razy myślałam, ze to to. Ale dalej brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss

ja dopiero jestem przed testowaniem, na razie stracone 4 cykle, jakoś nam nie wychodzi to staranie bo trudno spotkać się w sypialni, myślę nad kontrolą owulacji, któraś coś poleca? widziałam wpisy na temat komputera myway?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Doriss my stosowaliśmy kalendarzyk z testami ovu, mierzeniem temp oraz obserwacji szyjki i śluzu. Byłam bardzo zadowolona. W 3cs się udało. Robiłaś jakieś badania? Ja przed zajściem w ciążę morfologię i tsh. 

Trzymam kciuki za wasze II kreski 🙂

 

Bezsil masz rację, czas mi tak szybko już leci, najpierw odliczanie każdego tygodnia a teraz czasami nie wiem już w którym jestem 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam taki problem.. Biorę Ovarin od stycznia. 15 stycznia dokładnie mialam ostania @ trwająca 3 dni. Dziś mija 72 dc i niestety nie czuję się nawet jakbym miała ja dostać... Nigdy się nie zabezpieczalismy ale robiłam test na początku marca i 1 kreseczka. Ale dziwi mnie to że cykl jest tak długi gdzie maxymalnie trwał u mnie 54 dni.. I to miesiąc po tym jak straciłam swoje 1 maleństwo. A tak trwa normalnie około 38 dni. Poradźcie mi coś. Jestem w totalnej rozsypce i zaczynam się bać że przez to staranie się o dziecko uroilam sobie ciąże i dlatego spóźnia się... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć wszystkim. Mam taki problem.. Biorę Ovarin od stycznia. 15 stycznia dokładnie mialam ostania @ trwająca 3 dni. Dziś mija 72 dc i niestety nie czuję się nawet jakbym miała ja dostać... Nigdy się nie zabezpieczalismy ale robiłam test na początku marca i 1 kreseczka. Ale dziwi mnie to że cykl jest tak długi gdzie maxymalnie trwał u mnie 54 dni.. I to miesiąc po tym jak straciłam swoje 1 maleństwo. A tak trwa normalnie około 38 dni. Poradźcie mi coś. Jestem w totalnej rozsypce i zaczynam się bać że przez to staranie się o dziecko uroilam sobie ciąże i dlatego spóźnia się... 

odezwij się do dziewczyn na ovufriend, one są ogarniete w takich tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×