Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pępu

To był strzał w kolano Droga Kafeterio...

Polecane posty

11 minut temu, Pępu napisał:

Nie każdy będzie  miał ochotę zakładać konto.Mniej ludzi,mniej tematów,mniej rozmów a i jutuberkom oglądalność spadnie.

O oglądalność youtuberek bym się nie martwiła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AnneViolette napisał:

O oglądalność youtuberek bym się nie martwiła 🙂

A ja myślę, że wbrew pozorom spadnie. Dużo osób oglądało filmy ze względu na komentarze: a to było coś śmiesznego, a to żałosnego itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, czaarodziejka napisał:

A ja myślę, że wbrew pozorom spadnie. Dużo osób oglądało filmy ze względu na komentarze: a to było coś śmiesznego, a to żałosnego itp 

W sumie masz rację, ale nie zapominajmy o drugiej stronie medalu i stałych widzach. Mimo wszystko myślę, że po kilku dniach wszystko wróci do normy i znów będzie spory ruch 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu jest obowiazek rejestracji? Jakies zmiany w prawie o ktorym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłam tu konto tylko po to by powiedzieć co o tym wszystkim sądzę i ustalić gdzie się przenieść, gdzie jeszcze istnieje coś takiego jak prywatność i ochrona danych osobowych. Ja nie jestem celebrytką ani vlogerką, swojego życia na forum publiczne nie wystawiam ani nie zarabiam na ekshibicjoniźmie swoim i swojej rodziny, więc nie życzę sobie, by ktoś każdy mój wpis śledził i mnie stalkował !!! Szok co zrobiliście z tym forum!!! Dzisiaj jest pierwszy dzień końca tego portalu. Każdy może wejść na profil dowolnego użytkownika i dowiedzieć się jaki temat dana osoba aktualnie przegląda, jakie wątki czyta, co komentuje czym się interesuje. Gdzie jest ochrona danych osobowych??? Każdy może śledzić i stalkować każdego!!! To facebook przy tym forum jest aktualnie oazą prywatności, bo nikt poza administratorem FB nie wie kto co komentuje, lajkuje, a tu jednym kliknięciem na czyjś profil można sobie wszystko ustalić.

Jak Wy to sobie wyobrażacie?

Dajmy na to , że jakaś matka która na wątku dzieciowym się udziela, na innym wątku pisze o trudnej sytuacji w pracy,  na innym wątku pisze w odpowiedzi komuś, że kiedyś np. też była molestowana przez nauczyciela albo że podrywa ją szef, na innym o leczeniu konkretnego chorzenia polecając sobie konkretnych lekarzy w konkretnym mieście, na innym na kogo głosowała w wyborach czy świadczenia z MOPS pobiera , na innym jakiej antykoncepcji używa, jak często z mężem sypia i czy wpuszcza księdza na kolędę, a na jeszcze innym, że jakąś celebrytkę czy vlogerkę widziała w konkretnym sklepie i miała pryszcze na twarzy. I teraz to ma być wszystko jawne? A co to jest, Big Brother?

Czy Wy na głowę upadliście? Kto na tym forum jeszcze będzie pisał?  Gdy ktoś bedzie się wiele udzielał każda osoba z ulicy może po jej wpisach ją zidentyfikować i zebrać jej dane osobowe, wiek, miejsce zamieszkania, pracę, sytuację rodzinną, wykształcenie, szczególnie w małych miejscowościach. Na ten wątek głównie wpadam sobie poczytac i się pośmiać, czasem coś skomentuję, ale wchodzę też na inne, gdzie np. odpowiadałam komuś, kto miał problemy z rodzicami opowiadając mu swoją historię, czy komentowałam jakieś wątki polityczne czy wątki pracy w tej czy tamtej firmie. Co to kogo obchodzi w momencie, gdy komentuję zachowanie jakiejś celebrytki czy vlogerki?

Myślicie, że jakaś bita czy zadradzana kobieta żyjaca w toksycznym związku jeszcze się swoją historią podzieli, a inne będą jej radzić opowiadając swoje historie? Po co? Żeby za chwilę ktoś im wytknął "a pół roku temu pisałaś, że taki masz super związek"? Albo ktos coś o Ukraińcach napisze, a inny mu odpowie "zajmi się lepiej dziećmi, bo pisałaś, że ospę mają ". Tak się bedą kończyły dyskusje. Gdy braknie argumentów będzie mu się różne rzeczy z profilu wyciagać i wykorzystywać przeciwko tej osobie.

Po co te dane są ujawniane kto co gdzie skomentował? Chyba jedynie chodzi o zamknięcie ludziom ust i sprowadzenie tematów wyłącznie do gadki o pogodzie...  Bo o czym tu gadać, by za dużo o sobie nie powiedzieć? Będą odzywki 1 zdaniem które nic nie wnosą do jałowej dyskusji o niczym. Za to spamu na swoim mailu każdy bedzie miał mnóstwo. A może to o to chodzi, by ludziom, np. z wątków macierzyńskich podsyłać spam z reklamami produktów dziecięcych, a nieszczęsliwym w małżeństwie i poszukujacym miłości reklamy portali randkowych i hoteli.

Tak więc pytam gdzie się przenieść, bo to forum to już aktualnie dno, które na dniach padnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kokosowa napisał:

Trzeba sie przenieść na O2 tam mozna anonimowo pisac 

 Kokosowa piekny avatar 😄 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

AVOCADO. Dobrze napisane. Efekty widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bojkot zawsze skutecznym narzędziem. I tego się trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest bojkot tam jest. Na innych działach nie widzę żadnego bojkotu, ...e nadal tworzą chore tematy taśmowo. I obowiązek rejestracji im w tym nie przeszkodzil. Mam tylko nadzieję, że ktoś zacznie weryfikować ten stek bzdur o analach, czopkach I innych tematach zakładanych przez dewiantow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, papuga2 napisał:

Gdzie jest bojkot tam jest. Na innych działach nie widzę żadnego bojkotu, ...e nadal tworzą chore tematy taśmowo. I obowiązek rejestracji im w tym nie przeszkodzil. Mam tylko nadzieję, że ktoś zacznie weryfikować ten stek bzdur o analach, czopkach I innych tematach zakładanych przez dewiantow. 

No wlasnie - spamerow to i tak nie powstrzymalo i ten pozorny ruch na forum byl pewnie z kilku ip. Oni to widza w danych i wiedza, ze forum zamarlo, a tu reklamy wykupione, zaplacone na podstawie poprzednich analiz popularnosci strony, wiec jak popularnosc spadla o 90%. to zwrocik pinionszkow by sie szykowal, a i na przyszlosc nic dobrego to nie wrozylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sagittarian

Bardzo dobry pomysł. Teraz nie będzie hejtu, przyklaskiwania samemu sobie (jednak przelogowanie się moze być męczące) chcesz zapytac, wyrazic opinie to miej odwagę się podpisać! Nie widzę zadnego problemu bo założenie konta to kwestia kilku minut. Tylko ci co mają coś na sumieniu będą zawiedzeni blokada komentowania z "goscia" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Sagittarian napisał:

Bardzo dobry pomysł. Teraz nie będzie hejtu, przyklaskiwania samemu sobie (jednak przelogowanie się moze być męczące) chcesz zapytac, wyrazic opinie to miej odwagę się podpisać! Nie widzę zadnego problemu bo założenie konta to kwestia kilku minut. Tylko ci co mają coś na sumieniu będą zawiedzeni blokada komentowania z "goscia" 

A czytalas w ogole na co sie zgadzasz zakladajac konto czy jak typowa owca milenialna klikasz bez zastanowiena "zgadzam sie", bo chcesz byc taka bezproblemowa i pozytywna i tak sie lubisz dziwic "ah ah zupelnie nie rozumiem dlaczego masz z tym problem", "co za problem z..." " to zajmuje tylko minute i nie boli" Taka chcesz byc fajna i grzeczna, pokazac jak to chetnie sie podporzadkowujesz, dumna jestes wrecz z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Juz rura zmiękła i znów można być gościem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Można już  pisać  bez rejestracji 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sagittarian
58 minut temu, Gość gosc napisał:

A czytalas w ogole na co sie zgadzasz zakladajac konto czy jak typowa owca milenialna klikasz bez zastanowiena "zgadzam sie", bo chcesz byc taka bezproblemowa i pozytywna i tak sie lubisz dziwic "ah ah zupelnie nie rozumiem dlaczego masz z tym problem", "co za problem z..." " to zajmuje tylko minute i nie boli" Taka chcesz byc fajna i grzeczna, pokazac jak to chetnie sie podporzadkowujesz, dumna jestes wrecz z tego?

Słuchaj. Ty jesteś tylko gościem, kafeteria jest niczym gospodarz. Nie pasują ci reguły panujące w domu gospodarza, nikt płakał za tobą nie będzie. Tylko nie wiem dlaczego wciąż tu siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sagittarian
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

A czytalas w ogole na co sie zgadzasz zakladajac konto czy jak typowa owca milenialna klikasz bez zastanowiena "zgadzam sie", bo chcesz byc taka bezproblemowa i pozytywna i tak sie lubisz dziwic "ah ah zupelnie nie rozumiem dlaczego masz z tym problem", "co za problem z..." " to zajmuje tylko minute i nie boli" Taka chcesz byc fajna i grzeczna, pokazac jak to chetnie sie podporzadkowujesz, dumna jestes wrecz z tego?

Poza tym mądralo teraz WSZĘDZIE przy załatwianiu najprostszych rzeczy wymaga się podpisania całych elaboratow zgod. Chcesz być taki mądry to idź np w urzędzie cwaniakuj a nie tutaj gdzie rejesytacja jest dobrowolna. Mnie cieszy fakt, ze teraz będzie można poczytać dyskusje na poziomie a nie wzajemne obrażanie się i to w najbardziej perfidny sposób. Siedzi tu kilku nolifow i napędza fale hejtu bo w życiu realnym nie mają się gdzie podziac. Anonimowość w internecie to pozywka dla najwiekszych psycholi. Admini mądrze to ukrycili i chwała im za to. Nie dramatyzuj jakby założenie konta co najmniej przewyzszalo twoje zdolności poznawcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 11.01.2019 o 20:07, beka_z_kafeterii napisał:

E tam. Przymus rejestracji nam nie straszny. Raz dwa i po krzyku 😄 

Nie mam zamiaru sie tu logowac . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Bogusia napisał:

To narka.

Idziesz juz ? Ja moge pisac z goscia . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Bogusia napisał:

Ja też.

To o co co chodzi ? Jesli mam wybor login czy gosc wybieram gosc . Jesli mam wybor tylko login - spadam z forum . Wchodze tu tylko zeby sie przekonac czy przywracaja gosci , co jest nieuniknione , bo forum padnie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

przywrocili gosci ale tylko an tym dziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadzieja

Co to się porobiło.Masakra:classic_unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Wywalcie Chińczyka:classic_unsure: a nam dajcie pisać jako Gość 👦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosciowa napisał:

Wywalcie Chińczyka:classic_unsure: a nam dajcie pisać jako Gość 👦

Chinczyk troche syfu narobil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×