Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

demiur

A gdzie Cwaniak 84? Czyżby odwiesili mu wyrok?

Polecane posty

Niepokojąca jest jego nieobecność, bo od sierpnia nie daje znaku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź wy/pier/dalaj katozyebie. Ani nie jestem żadnym z powyższych, ani ci z powyższych nie są jedną osobą, downie. Tyle lat na forum i dureń nie widzi, ze to są dwie różne osoby. Nie ma dla ciebie ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kato napisał:

Kiedy zablokujecie tego stalkera? 

Oficjalnie informuje, że zgłaszam ten post na policję. 

 

Szczerze mówiąc to do mnie też się czepiał ten użytkownik. Uparcie sugerował  ze jestem osobą z innego konta i zakładam o kimś obraźliwe tematy, a ja w życiu tu zadnego tematu nie zakładałem. Tylko komentuje. Wmawial  mi  chorobę psychiczna i bronił babki, która tutaj popełniała czyny karalne. Generalnie jednak ewidentnie brał mnie za kogoś innego.  O co z nim chodzi? 🤔 Na koncie ma wiele rozsądnych wypowiedzi wiec nie wiem co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manonthemoon
30 minut temu, Fotelik napisał:

Szczerze mówiąc to do mnie też się czepiał ten użytkownik. Uparcie sugerował  ze jestem osobą z innego konta i zakładam o kimś obraźliwe tematy, a ja w życiu tu zadnego tematu nie zakładałem. Tylko komentuje. Wmawial  mi  chorobę psychiczna i bronił babki, która tutaj popełniała czyny karalne. Generalnie jednak ewidentnie brał mnie za kogoś innego.  O co z nim chodzi? 🤔 Na koncie ma wiele rozsądnych wypowiedzi wiec nie wiem co jest grane...

Pato XD Jesteś jesteś głupszy niż sądziłem. 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, manonthemoon napisał:

Pato XD Jesteś jesteś głupszy niż sądziłem. 😅

Ssij mi fiuta latrerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×