Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kato

Ale dziś pustki na ogólnej 🙂

Polecane posty

Pięknie się z wami rozprawili admini. 

Skonczylo się wasze stalkowanie hejterzy! 

Owacje na stojąco dla moderacji👏👏👏👏👍

no dla Ciebie kotarba to raczej powód do smutku niż radości, bo ty nie masz życia poza kafeterią i jak tu nikogo nie będzie to i ciebie nie będzie, bo nie będziesz miał komu dowalać na kim wyładowywać swoich frustracji, widać że już nawet sam do siebie piszesz i zakładasz tematy, a tak to tylko postowałeś i pisałeś w innych tematach, widać już jak ci to doskwiera, nie dość że samotny w życiu to i nawet na kafe cie to dopadło, to sprawiedliwość Boża za twoje wszystkie hejty i plucie jadem, dla ciebie i tobie podobnych te nowe zmiany na kafe są właśnie najbardziej bolesne, oczywiście wiem że nie przyznasz mi racji, ale taka jest prawda, pozdrawiam ;)

• Thanks 1

9 minut temu, smakosz91 napisał:

no dla Ciebie kotarba to raczej powód do smutku niż radości, bo ty nie masz życia poza kafeterią i jak tu nikogo nie będzie to i ciebie nie będzie, bo nie będziesz miał komu dowalać na kim wyładowywać swoich frustracji, widać że już nawet sam do siebie piszesz i zakładasz tematy, a tak to tylko postowałeś i pisałeś w innych tematach, widać już jak ci to doskwiera, nie dość że samotny w życiu to i nawet na kafe cie to dopadło, to sprawiedliwość Boża za twoje wszystkie hejty i plucie jadem, dla ciebie i tobie podobnych te nowe zmiany na kafe są właśnie najbardziej bolesne, oczywiście wiem że nie przyznasz mi racji, ale taka jest prawda, pozdrawiam 😉

Twojego posta nie doczytałem, bo ciężko mi czytać te brednie, które nijak mają się do rzeczywistości i są totalnym bzdurami. 

6 minut temu, TajemniczyDragon napisał:

Dupe liże moderacji, a w rzeczywistości to najbardziej aktywny hejter na forum, psychiczny kaleka 😄

Skończ falszowac rzeczywistość stalkerze. 

Ja jestem kulturalną osoba na poziomie i moje posty są rzeczowe oraz merytoryczne, natomiast ty mnie ciągle stalkujesz i hejtujesz  tym samym sam sobie wyrzadzasz krzywdę, gdyż moderacja zbanuje ci kolejne konto i mam nadzieję również zablokuje IP. 

9 godzin temu, smakosz91 napisał:

no dla Ciebie kotarba to raczej powód do smutku niż radości, bo ty nie masz życia poza kafeterią i jak tu nikogo nie będzie to i ciebie nie będzie, bo nie będziesz miał komu dowalać na kim wyładowywać swoich frustracji, widać że już nawet sam do siebie piszesz i zakładasz tematy, a tak to tylko postowałeś i pisałeś w innych tematach, widać już jak ci to doskwiera, nie dość że samotny w życiu to i nawet na kafe cie to dopadło, to sprawiedliwość Boża za twoje wszystkie hejty i plucie jadem, dla ciebie i tobie podobnych te nowe zmiany na kafe są właśnie najbardziej bolesne, oczywiście wiem że nie przyznasz mi racji, ale taka jest prawda, pozdrawiam ;)

Taka prawda. Bardzo celnie wypunktowałeś tego śmiecia, milordzie. 

9 godzin temu, Kato napisał:

Skończ falszowac rzeczywistość stalkerze. 

Ja jestem kulturalną osoba na poziomie i moje posty są rzeczowe oraz merytoryczne, natomiast ty mnie ciągle stalkujesz i hejtujesz  tym samym sam sobie wyrzadzasz krzywdę, gdyż moderacja zbanuje ci kolejne konto i mam nadzieję również zablokuje IP. 

Nie warto tego komentować. 🤣

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować