Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LoserVirgin

Jak myślicie ile netto trzeba by zarabiać w Polsce, żeby żyć godnie?

Polecane posty

Żeby nie musieć sobie niczego odmawiać, ale też nie szarżować, że np. muszę iść do SPA raz w msc. Tylko o godne, zadbane życie w Polsce bez cebulactwa, że rachunki, a potem jakoś to będzie. Pytam o większe miasta, pomijając Warszawę. Czyli takie miasta jak Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki Pracodawca w Niemczech   (na dzień dobry) oferuje polskiemu 'specjaliście' z polskimi uprawnieniami bez znajomości języka niemieckiego ok. 11 EURO za godzinę pracy oraz diety, dodatek na dzieci, socjal, kwaterunek (praca 8 godzin dziennie),

podobnie jest w Holandii, Francji 

w UK Pracodawca oferuje minimum 9 Funtów za godzinę pracy x 40 godzin pracy tygodniowo, czyli 360 Funtów x 4 = 1440 Funtów miesięcznie , gdy pomnożymy 1440 Funtów x 4,80 PLN = 6912 PLN 

6912 PLN  to jest spora kwota dla Polaka pracującego w Polsce, o takich zarobkach w Polsce  kilka milionów Polaków może tylko pomarzyć ,

przy zarobkach o połowę mniejszych w Polsce nie ma szansy na kupienie własnego MIESZKANIA nawet za 30 lat ,

przykre jest to, że polski 'specjalista' czyli: hydraulik, elektryk, elektronik, automatyk, murarz, cieśla szalunkowy, szklarz itd. 

nie zarabia w Polsce połowy tego co zarabia Niemiec, Anglik, Holender, Duńczyk itd. 

w krajach zachodnich polskich 'specjalistów' biorą natychmiast do pracy za przyzwoite pieniądze, 

w Polsce firmy niemieckie, francuskie, brytyjskie, amerykańskie itd. traktują polskiego 'specjalistę' jak niewolnika,

który powinien tyrać za miskę ryżu przez 10 godzin dziennie ,

gdzie tkwi błąd, o co tu chodzi ?

rozbieżności w zarobkach są ogromne !

3/4 (trzy czwarte)  powinniśmy zarabiać ile zarabia Niemiec, Francuz, Anglik, Duńczyk, Szwed itd. 

i należy się domagać podniesienia zarobków w Polsce !

Niemiec, Francuz, Anglik, Duńczyk, Szwed itd. , Oni się z Nas śmieją, że jesteśmy DZIADY a wytwarzamy i produkujemy dwa razy więcej niż Niemiec lub Anglik tyrając za miskę ryżu dziennie !

 

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Zresztą jak w Niemczech zarabiasz 3k euro miesięcznie, a w Polsce 3k złotych miesięcznie, to w Niemczech więcej kupisz za te 3k euro, niż w Polsce za 3k złotych i to jest dopiero śmiech na sali. Niemiec, który zarabia 3k euro miesięcznie, to tak jak Polak zarabiający 12k złotych miesięcznie. Ceny mają identyczne jak w Polsce, a zarobki wyższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TAJEMNICZY DRAGON D napisał:

Tak jak ty w dodatku on nie ma komornika na karku, a ty tak.. 

Grzesiu chyba coś ci sie ...ało znowu w bani od tego całodziennego samotnego chlania przed kompem stary pijaku 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dostojny_Prawiczek napisał:

Grzesiu chyba coś ci sie ...ało znowu w bani od tego całodziennego samotnego chlania przed kompem stary pijaku 😎

Wof wof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpiszesz mi co ty masz za jazdy chłopie, a może doswiieraja ci już manie przesladowcze od choroby alkoholowej?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Szczeniaczek napisał:

Odpiszesz mi co ty masz za jazdy chłopie, a może doswiieraja ci już manie przesladowcze od choroby alkoholowej?? 

Ja już dawno ograniczyłem picie, nie jestem alkoholikiem Piotruś kaleko. Opowiedz lepiej o sobie. Dalej jesteś prawik na bezrobociu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2019 o 18:54, EI Tigre napisał:

mi by starczyło 15 tys

Ja jakbym miał 4 tysiące netto miesięcznie, to bym był wniebowzięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manonthemoon

Mając mieszkanie 3 na rąsie wystarcza aż nadto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2019 o 00:31, manonthemoon napisał:

Mając mieszkanie 3 na rąsie wystarcza aż nadto. 

3, ale po opłaceniu już rachunków? To wiadomo, że wtedy będzie się fajnie żyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywajmy tego, to polscy politycy którzy przez ostatnie 20 lat 'pracowali' w Brukseli i PE doprowadzili Nas Polki i Polaków do nędzy i biedoty , w Polsce i w czasach PRL produkowaliśmy 'wszystko' co możliwe i byliśmy samowystarczalni , 

transporty towarów wyprodukowanych jechały na Wschód do ZSRR ,

w polskiej produkcji towarów i w przemyśle zabrakło NOWYCH TECHNOLOGII i pieniędzy na nowe technologie ,

po przystąpieniu do Unii Europejskiej BRUKSELA postanowiła zniszczyć Polskę gospodarczo i ekonomicznie

i nastąpił w Polsce efekt SPALONEJ GLEBY którą zalało TSUNAMI na wiele lat ,

P0srańce zamienili Polskę z kraju dobrobytu w kraj nędzy gospodarczej i emigracji !

wyjeżdżajcie, wszyscy wyjeżdżajcie z Polski - tak się wydzierał Prezydent Komorowski do Polek i Polaków w czasie wieców wyborczych ,

w Polsce pracy NIE MA i nie będzie !

- wielu specjalistów wysokiej jakości , poszukiwani w Europie nagle poczuło i odczuło, co to znaczy bieda i głód ,

brak pracy , jestem fachowcem i nie mam pracy , ponieważ firmy produkcyjne zlikwidowano , 

wiele osób z kredytami na karku poszło pod PENDOLINO na tory !

najwyższej jakości spawacz z uprawnieniami , elektryk , hydraulik , automatyk 

z powodu totalnej biedy szedł na tory pod pędzące PENDOLINO !

80 PROCENT Polek  i Polaków  rządy P0srańców doprowadziły do totalnej biedy a 20 procent to milionerzy i bardzo bogaci,

DRUGA BRAZYLIA i totalny wyzysk ,

Polacy NIE wyrabiają psychicznie, pomijam zachowanie Stefana W,  , który prawdopodobnie jest chory psychicznie 

i nie będzie siedział w pierdlu z powodu choroby psychicznej 

ale jak widać , pojawia się coraz więcej głosów,  są chętni aby zamordować Prezydenta Poznania, Wrocławia, Radomia 

a także zastrzelić Donalda ,

P0srańce jednak powinni się czuć zagrożeni , podobno 'bufetowa' Hanka już posiada potrójną ochronę i za wszystko płaci !

P0srańce, czy warto było kraść aby się teraz bać ?

Jarek NIE rozliczył P0srańców to teraz Polacy rozliczą P0srańców 1

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×