Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fenix

kobiety piszą, że szukają partnerstwa w związku, ale okazuje się to być nieprawdą!

Polecane posty

Gość

Federico, i  co masz na myśli wypośrodkować niby? Może sami narzucacie sobię tę rycerską zbroję 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kobiety nie lubią pantolarzy - to na pewno.

Idealny scenariusz to taki, gdzie mężczyzna zarazem jest głową w związku, ale też uwzględnia potrzeby swojej partnerki.

Czyli nie ma takiego scenariusza, gdzie on wraca z pracy i leży z piwem na kanapie przed TV a ona po pracy musi wszystko ogarniać, ale nie ma też drugiego scenariusza, gdzie kobieta wchodzi facetowi na głowę, a on nie potrafi egzekwować swoich racji.

Zgodzę się z autorem z tym, że w związku nigdy nie ma idealnego partnerstwa - to utopia. Zawsze ktoś jest bardziej dominujący. Czasem on, czasem ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

 

ja bym raczej powiedziała, że wyłazi z ciebie twoja wulgarność i prymitywizm.

U pieskuna ci to nie przeszkadza 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

 

ja bym raczej powiedziała, że wyłazi z ciebie twoja wulgarność i prymitywizm.

U pieskuna ci to nie przeszkadza 😘 

PS. Męski pieskun olał cię podnosząc nogę zamiast docenić twą walkę o jego dobre imię. Mrr jaki on męski 😂 Pa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .. 🐈.. napisał:

U pieskuna ci to nie przeszkadza 😘 

PS. Męski pieskun olał cię podnosząc nogę zamiast docenić twą walkę o jego dobre imię. Mrr jaki on męski 😂 Pa

 

Nie widzę problemu. Żaba doskonale sobie radzi z punktowaniem pomiotu kolejnych reform polskiej edukacji tj twojej nieskromnej osoby.

Po prostu ludzie ograniczeni umysłowo nie zauważają że zostali skłuci sztychami rapiera. Im trzeba oberwać toporem lub maczuga przez łeb by zrozumieć ze polegli.
Żaba będąc kobietą wcale dowcipną po prostu nie ma zwyczaju, w przeciwieństwie do ciebie, traktować rozmowy jako kontestu przekrzykiwania się obelgami - kto więcej i głośniej ten wygrywa.

Uznajmy więc, że wygrałaś,  ok?
Możesz na szczycie tej kupie łajna, którą z siebie wyrzuciłaś, puszyć się, że okazałaś się w tej dyskusji bytem wyższym.
Właściwa kobieta na właściwym miejscu, było nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Piaskun napisał:

Nie widzę problemu. Żaba doskonale sobie radzi z punktowaniem pomiotu kolejnych reform polskiej edukacji tj twojej nieskromnej osoby.

Po prostu ludzie ograniczeni umysłowo nie zauważają że zostali skłuci sztychami rapiera. Im trzeba oberwać toporem lub maczuga przez łeb by zrozumieć ze polegli.
Żaba będąc kobietą wcale dowcipną po prostu nie ma zwyczaju, w przeciwieństwie do ciebie, traktować rozmowy jako kontestu przekrzykiwania się obelgami - kto więcej i głośniej ten wygrywa.

Uznajmy więc, że wygrałaś,  ok?
Możesz na szczycie tej kupie łajna, którą z siebie wyrzuciłaś, puszyć się, że okazałaś się w tej dyskusji bytem wyższym.
Właściwa kobieta na właściwym miejscu, było nie było.

Oh a jednak przybył rycerz kafeterii. Wygrana z tobą to jak pokonanie 5 latka z upośledzeniem umysłowym w stopniu znacznym więc marna pociecha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piaskun. Zanim wejdziesz w dyskusję z tym czymś wyżej (...yczny nick przedstawiający chyba kocicę w rui) weź pod uwagę, że dyskutujesz z osobą chorą psychicznie. Babsztyl ma na koncie prześladowanie na różnych forach kilku osób. Jedną dziewczynę z poprzedniego forum już próbowała pchnąć do samobójstwa i maksymalnie oczernić. Prześladowała ją dobre dwa lata i pisała pedofilskie fantazje ze swoją ofiarą w roli głównej. Innej użytkowniczce życzyła brutalnego gwałtu po którym nie mogłaby chodzić.  Ta druga ofiara ciągle tu bywa pod nickiem BrokenInside87. Każdemu radzę kontakt z tą osobą, zanim wejdzie w jakiekolwiek relacje z tym zaburzonym tworem znanym na innych forach jako Wieczorna. To jest chory człowiek. Internety pamiętają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JackStrong napisał:

Piaskun. Zanim wejdziesz w dyskusję z tym czymś wyżej (...yczny nick przedstawiający chyba kocicę w rui) weź pod uwagę, że dyskutujesz z osobą chorą psychicznie. Babsztyl ma na koncie prześladowanie na różnych forach kilku osób. Jedną dziewczynę z poprzedniego forum już próbowała pchnąć do samobójstwa i maksymalnie oczernić. Prześladowała ją dobre dwa lata i pisała pedofilskie fantazje ze swoją ofiarą w roli głównej. Innej użytkowniczce życzyła brutalnego gwałtu po którym nie mogłaby chodzić.  Ta druga ofiara ciągle tu bywa pod nickiem BrokenInside87. Każdemu radzę kontakt z tą osobą, zanim wejdzie w jakiekolwiek relacje z tym zaburzonym tworem znanym na innych forach jako Wieczorna. To jest chory człowiek. Internety pamiętają. 

Haha wiedziałam że w końcu przylecisz. Raczej ty masz ruje bo zawsze wciskasz te swoje konfabulacje. Najlepsza jest ta z samobójstwem 😂 kłamstwo powtarzane przez ciebie do usranej (zapomniałas dopisać że jestem koprofilem) nie stanie się prawda wedle pragnienia. Chociaż w niektórych przypadkach.... Cóż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .. 🐈.. napisał:

Haha wiedziałam że w końcu przylecisz. Raczej ty masz ruje bo zawsze wciskasz te swoje konfabulacje. Najlepsza jest ta z samobójstwem 😂 kłamstwo powtarzane przez ciebie do usranej (zapomniałas dopisać że jestem koprofilem) nie stanie się prawda wedle pragnienia. Chociaż w niektórych przypadkach.... Cóż. 

Nie ekscytuj się tak. Screeny tego co wyprawiałaś są dostępne na Kafeterii w wielu tematach, więc nie rób z siebie jeszcze bardziej ułomnej niż rzeczywiście jesteś. Dalej azymut Nimfa i Broken? Otoczenie nie widzi że coś z tobą nie halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JackStrong napisał:

Nie ekscytuj się tak. Screeny tego co wyprawiałaś są dostępne na Kafeterii w wielu tematach, więc nie rób z siebie jeszcze bardziej ułomnej niż rzeczywiście jesteś. Dalej azymut Nimfa i Broken? Otoczenie nie widzi że coś z tobą nie halo?

Miałam na myśli samo(bójstwo którym się tak podniecasz. Niech będą dostępne. Niczego się nie wypieram. Wręcz przeciwnie. Czasy gunwoburzy z deklami twojego pokroju już minęły więc zluzuj majty. Nie próbuj znowu udawać adwokata cudzego bo slabo ci wychodzi. Poza tym nie ciebie dotyczy dyskusja więc wypi(dalaj. Zegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, JackStrong napisał:

Jedną dziewczynę z poprzedniego forum już próbowała pchnąć do samobójstwa i maksymalnie oczernić. Prześladowała ją dobre dwa lata i pisała pedofilskie fantazje ze swoją ofiarą w roli głównej.

O kim piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, .. 🐈.. napisał:

Oh a jednak przybył rycerz kafeterii. Wygrana z tobą to jak pokonanie 5 latka z upośledzeniem umysłowym w stopniu znacznym więc marna pociecha. 

 

jesteś taka biegła w stopniach upośledzenia, czyżbyś sama miała orzeczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rycerz czy nie rycerz , zachowal sie bardzo ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZUZANNA napisał:

O kim piszesz ?

Zuzanno ta „kobieta”  jest znana już na kilku polskich forach jako wieczorna. Kto wchodził na kowbojki ten wie. Tutaj kozaczy a prawda jest taka, ze boi się nawet dac sobie tutaj normalny nick,  zeby jej ludzie nie rozpoznali. Nawet tutaj jak wpiszesz w wyszukiwarkę wieczorna to znajdziesz trochę informacji na jej temat. Dużo screenow jest w temacie BrokenInside87 „co robić kiedy osoba z rodziny poniża Cię”na ósmej stronie tematu.

Niestety te z zapodaj już wygasły, ale ciągle działają linki prowadzące do Imgura. Tam widać jak pisze obrzydliwe fantazje o molestowaniu i  jak życzy jednej użytkowniczce „pokrycia przez starszego pana” i śmieje się z czyjejś choroby jelit. Możesz się pytać użytkowników o logikach Leżaczek i BrokenInside87 o nią. Broken z nią swoje tez przeszła.  Oni tu wchodzą codziennie więc ci opowiedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, frog_in_the_fog napisał:

 

jesteś taka biegła w stopniach upośledzenia, czyżbyś sama miała orzeczenie?

Buhahaha 😂 Polecam zobaczyć screeny z jej działalności powyżej. Naprawde nie ma sensu pisać z tak zaburzonym człowiekiem. Ostrzegam przed wdawaniem się w dyskusje z nią...Nawet styl pisania i przekleństwa jej się nie zmieniły od tamtego czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Fotelik napisał:

Zuzanno ta „kobieta”  jest znana już na kilku polskich forach jako wieczorna.

Chodzilo mi o to kim jest ta pierwsza ofiara. Jak nie chcesz pisac tutaj to mozesz wyslac wiadomosc prywatnie. Bede jeszcze troche na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nicki chyba nie są tajemnicą. Ona różne osoby prześladowała. Na kowbojkach Nocnego Pana, Bumblebee i najbardziej właśnie  Nymphette/Nimfę/Nimfetkę (pod roznymi ksywkami była). Tutaj Broken głównie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty, co tak latasz za wieczorną - sama masz chory łeb bardziej od tej, za którą tak łazisz. I wcale jej nie bronię. Po prostu jesteś gorzej jepnięta od niej. Wieczorna kiedyś rzuciła jakimiś durnymi/ordynarnymi tekstami, a ty przeżywasz to tak jakby co najmniej ci kogoś z familii wybiła. 😄  Wpadłaś  już w jakąś manię i od kilku/kilkunastu miechów (podejrzewam, że od upadku kowbo) nieustannie wciąż o niej tworzysz tematy, wspominasz o niej w czyichś topach, robisz z niej z niej niemal przyszłą morderczynię, ostrzegasz przed nią jakieś obce osoby (roftl !!! ),  nazywając ją "lochorną".  Tylko pytanie - kto tu jest jednak psychiczny?  Ciągle na ogólnej widziałem te twoje wysr/ywy o "lochornej". Robisz ze zwykłej, znudzonej trollicy, kogoś na miarę niebezpiecznego psychopaty . 😄  Ja piertolę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, demiur napisał:

Ty, co tak latasz za wieczorną - sama masz chory łeb bardziej od tej, za którą tak łazisz. I wcale jej nie bronię. Po prostu jesteś gorzej jepnięta od niej. Wieczorna kiedyś rzuciła jakimiś durnymi/ordynarnymi tekstami, a ty przeżywasz to tak jakby co najmniej ci kogoś z familii wybiła. 😄 Wpadłaś  już w jakąś manię i od kilku/kilkunastu miechów (podejrzewam, że od upadku kowbo) nieustannie wciąż o niej tworzysz tematy, wspominasz o niej w czyichś topach, robisz z niej z niej niemal przyszłą morderczynię, ostrzegasz przed nią jakieś obce osoby (roftl !!! ),  nazywając ją "lochorną".  Tylko pytanie - kto tu jest jednak psychiczny? 😄 Ciągle na ogólnej widziałem te twoje wysr/ywy o "lochornej". Robisz ze zwykłej, znudzonej trollicy, kogoś na miarę niebezpiecznego psychopaty  😄  Ja piertolę.

Przyhamuj z oskarżeniami bo teraz ty robisz z siebie psychola...Bez urazy. Ja nie zakładałem o niej nigdy żadnego tematu. Wypowiedziałem się kilka razy z gościa na jej temat gdy ludzie z Kafe pytali, kto to jest. Bywałem na kowbo wiec wiem. Nie ja jeden w tym temacie rozpoznałem z kim mam do czynienia. 

 A osoba która stale życzy ludziom gwałtu czy choroby i pisze pedofilskie fantazje jest niebezpieczna. Nie wiadomo co się dzieje z tamta dziewczyna zreszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fotelik napisał:

 

 A osoba która stale życzy ludziom gwałtu czy choroby i pisze pedofilskie fantazje jest niebezpieczna. Nie wiadomo co się dzieje z tamta dziewczyna zreszta...

Buahaha, od dziś na tym forum jesteś czy jak? 😄 Tutaj to powszechność. Na ogólnej ciągle pojawiały tematy z groźbami różnych użytkowników - zwłaszcza forumowych pravików czy trolli - czy odpowiedzi z życzeniami śmierci. Serio nic nowego tutaj. I weź już nie udawaj faceta. Powtarzasz usilnie to samo, co ta co za nią lata. I oczywiście drugie popierające konto stworzone sprzed pół godziny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, demiur napisał:

Buahaha, od dziś na tym forum jesteś czy jak? 😄 Tutaj to powszechność. Na ogólnej ciągle pojawiały tematy z groźbami różnych użytkowników - zwłaszcza forumowych pravików czy trolli - czy odpowiedzi z życzeniami śmierci. Serio nic nowego tutaj. I weź już nie udawaj faceta. Powtarzasz usilnie to samo, co ta co za nią lata. I oczywiście drugie popierające konto stworzone sprzed pół godziny 😄

Trzeba było tak od razu 😂 Kogo jeszcze we mnie widzisz?😂  Kolezanka wieczorna we własnej osobie czy inny psychol? 🤔 

Moje konto jest stworzone pół godziny temu i co z tego? Nie wypieram się tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie czaję takiego zaabsorbowania jej osobą... 100 razy gorsze i o wiele obrzydliwsze trole tu bywają (albo z kolei ciekawsze, z większym polotem) Chyba mało widziałaś. Po prostu pamiętam te ciągłe wysypy tematów o lochornej i irytujące, maniakalne piertolenie o tym samym. Jakby co najmniej w realu ci jakąś krzywdę wyrządziła. A cała ta afera jedynie o kilka wulgarnych tekstów czy aluzji jakiejś trollicy. Ja p... Trąci już jakąś obsesją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć przyznam, że te jej fekalne aluzje są wyjątkowo prostackie, ale to nie zmniejszy twojej fiksacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę Demiur  ty jesteś jakiś psychiczny czy o co to z tobą chodzi? Naprawdę jeszcze jeden taki tekst i zacznę uznawać, że to ta psycholka broni się z jednego ze swoich kont...

W sumie może powinienem uznać to za pewnik. Na podstawie dowodu z dupy oczywiście 😂 Czyli dokładnie takiego, jaki ty masz na swoje rojenia 😂

Dowody kolego. Dowody...

Daj dowód na to, że założyłem chociaż jeden temat o tej psycholce...

Daj dowód na to, że mam więcej niż jedno konto i nie jestem nowy na Kafe (tak wcześniej bywałem ale z gościa). 

Daj dowód na to, że tutaj rzekomo codziennie latają treści pedofilskie czy skatofilskie  i groźby karalne (jeśli tak jest  to masz obowiązek to zglosic). 

Wtedy pogadamy 😂 Jak na razie się ośmieszasz.

I zarażasz swoją schizą, bo naprawdę nie wiem, kto inny poza samą zainteresowaną miałby posuwać się do tego, zeby nie tylko w ogóle bronić takich zachowań, ale jeszcze być takim zaślepionym i wymyślać teorie spiskowe jak te wyzej 😂😂😂😂

My mamy na nią screeny i jej wielokrotne przyznanie się do winy (choćby wyzej), ty masz jakieś chore teorie w obronie tak zaburzonej baby. 

EOT. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak widać, że jesteś jakaś zafiksowana na jej punkcie. 😮 

"Daj dowód na to, że tutaj rzekomo codziennie latają treści pedofilskie czy skatofilskie  i groźby karalne" - Ja ze ścianą gadam czy jak?Przecież pisałem wyraźnie o tematach pravików, np. przema (ostatnio groził nawet osobom z byłej szkoły nożem, i to na streamie) i cała ta chmara ich, jest też jeden pedofil (np. mizoginpravik/dewast) i też pedo-tematy zakładał, albo spójrz jaki hejt czy grożby leciały na tematach o noxelii itd. A widziałaś groźby w kierunku byłej użytkowniczki forum, him? Jej stalker wyzywa ją od lat i pomawia, podając nawet jej prawdziwe dane. I gdzie ja jej "bronię"? Przecież piszę, że to trollica. Tylko, że na ogólnej są po stokroć gorsze trole, a ty się podniecasz od x miesięcy jakimś mikro-trollem, który nie zrobił niczego co byłoby karalne. Nie jesteś mniej zaburzona od niej. Mam tylko jedną prośbę na przyszłość - nie zaśmiecaj czyichś tematów na ogólnej, tym swoim spamem o lochornej, ok? Bo to już było wkur/wiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ...🐈... napisał:

 

Mój ty rycerzu niepokalany....

Nadal twierdzisz że to ja mam obsesję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, demiur napisał:

Jednak widać, że jesteś jakaś zafiksowana na jej punkcie. 😮 

"Daj dowód na to, że tutaj rzekomo codziennie latają treści pedofilskie czy skatofilskie  i groźby karalne" - Ja ze ścianą gadam czy jak?Przecież pisałem wyraźnie o tematach pravików, np. przema (ostatnio groził nawet osobom z byłej szkoły nożem, i to na streamie) i cała ta chmara ich, jest też jeden pedofil (np. mizoginpravik/dewast) i też pedo-tematy zakładał, albo spójrz jaki hejt czy grożby leciały na tematach o noxelii itd. A widziałaś groźby w kierunku byłej użytkowniczki forum, him? Jej stalker wyzywa ją od lat i pomawia, podając nawet jej prawdziwe dane. I gdzie ja jej "bronię"? Przecież piszę, że to trollica. Tylko, że na ogólnej są po stokroć gorsze trole, a ty się podniecasz od x miesięcy jakimś mikro-trollem, który nie zrobił niczego co byłoby karalne. Nie jesteś mniej zaburzona od niej. Mam tylko jedną prośbę na przyszłość - nie zaśmiecaj czyichś tematów na ogólnej, tym swoim spamem o lochornej, ok? Bo to już było wkur/wiające.

Nie dość, żeś świrnięty niemal tak samo jak Wieczorna (swój swojego broni), to jeszcze jesteś hipokryta 🤣

Zamiast piertolić oszczerstwa, to zapytaj człowieku  redakcji o to, kto zakładał te tematy, bo robisz z siebie ...ę zarzucając mi ich autorstwo.

Na tej samej zasadzie ja tobie mogę zaraz zarzucić pedofilskie posty Mizogina i chyba dopiero wtedy skończy się to bezpodstawne oskarżanie z twojej strony. Inaczej się ciebie nie nauczy. 

Oburzasz się stalkerem HIM (akurat znam tą sprawę i nieraz zgłaszałem) podczas gdy dokładnie to samo robiła Wieczorna Nimfie z Kowbojek.

Obsesyjnie zakładała o niej tematy. Dwa lata cała główna na Kowbojkach była zapieprtolona jej obsesyjnymi wywodami z zabarwieniem stalkersko-pedofilskim. O której byś nie wszedł. 

Twoja dama straszyka  ją oficjalnie przy wszystkich namierzeniem przez informatyka i pocięciem łba. A do tego  w wolnych chwilach szło zakładanie o Nimfie miliona tematów i pisanie cudownych pedofilskich historii z Nimfą w roli głównej.

I tak dwa lata. Co nie wszedłeś na kowbojki to zawsze było tam to samo. 

Jesli chodzi o Broken to Wieczorna jeszcze jakoś się hamuje. Pewnie do czasu. Już szło grożenie gwałtem i to hardkorowym. 

Ja na pewno Broken będę ostrzegał.

Moderacja jest ślepa bo zgłaszam za każdym razem jak coś widzę nadużycia na obu dziewczynach i nie daje to wymiernego efektu, chociaż miało być niby przedłożone policji przez Dyzurnet. 

A co do tego co piszesz... Skoro realnie widzisz takie sytuacje to je przy przynajmniej zgłaszaj, a nie bagatelizuj i uznawaj za normę.

Piertolić od rzeczy to każdy potrafi. Ty jesteś w tym mistrzem. W nagrodę masz tytuł Osobistego  Rycerza Skatofilki 😂 Brawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, frog_in_the_fog napisał:

kociaro, zaplułaś się. z dwojga złego lepiej być rozwodnikiem, niż mieć babę taką jak ty.

btw, nie miałaś czasem kasować nicka? 🤔

Ona za nic nie skasuje nicka, bo od lat lata za swoimi ofiarami po forach i przesiaduje w sieci po kilkanascie godzin dziennie. Tutaj do was już też się podwala. Może panowie w kitlach jakoś dadzą radę ją  odciągnąć od klawiatury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Narodowy napisał:

Myślę, że kobiety nie lubią pantolarzy - to na pewno.

Idealny scenariusz to taki, gdzie mężczyzna zarazem jest głową w związku, ale też uwzględnia potrzeby swojej partnerki.

Czyli nie ma takiego scenariusza, gdzie on wraca z pracy i leży z piwem na kanapie przed TV a ona po pracy musi wszystko ogarniać, ale nie ma też drugiego scenariusza, gdzie kobieta wchodzi facetowi na głowę, a on nie potrafi egzekwować swoich racji.

Zgodzę się z autorem z tym, że w związku nigdy nie ma idealnego partnerstwa - to utopia. Zawsze ktoś jest bardziej dominujący. Czasem on, czasem ona.

Jeżeli mowa o prawdziwym pantoflarzu (czasami nazywa się tak mężczyznę, który tak naprawdę nim nie jest ) to faktycznie ciężko byłoby z takim żyć- wszystko na głowie kobiety. Nie mniej wydaje mi się, że życie z kobietą która jest odpowiednikiem pantoflarza też nie jest łatwe. 

Natomiast nie zgodzę się, że związek partnerski to uropia: wszystko zależy od osób będących w tym związku. Moje małżeństwo to partnerstwo i nie ma w nim osoby dominującej - w niektórych sprawach ja mam więcej do powiedzenia, a w niektórych mąż (każde z nas jest w czymś "lepszym specem" i w tej kwestii ma zdanie decydujące), ale generalnie zawsze starany się przekonać drugą stronę do swojej racji i wypracować kompromis. 

Nie chciałabym być w związku w którym facet tylko przytakuje (nawet jak się mylę ), ale nie chciałabym też być w związku gdzie musi być jak chce facet (nawet jak się myli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Fotelik napisał:

Ona za nic nie skasuje nicka, bo od lat lata za swoimi ofiarami po forach i przesiaduje w sieci po kilkanascie godzin dziennie. Tutaj do was już też się podwala. Może panowie w kitlach jakoś dadzą radę ją  odciągnąć od klawiatury. 

 

prawdopodobnie sama jest ofiarą - ofiarą losu ;)

cwaniara w necie, ciapciak w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×