Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wifi 80

Od jutra dieta kopenhaska

Polecane posty

Hej wszystkim planuje dietke kopenhaska,może ktoś chętny,ruszam w poniedziałek,podchodziłam już do niej kilka razy ale nigdy nie wytrwałam,wiem,że może nie super zdrowa dieta ale daje efekty,jak się człowiek nie rzuci od razu na jedzenie to może będzie dobrze,zapraszam może będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wynik,gdyby mi się udało byłabym przeszczęśliwa,już dziś się nastawiam psychicznie,obym dała radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chetnych,szkoda w grupie raźniej,można się mobilizować,czekam do jutra- ważenie i dieta,planuje 13 dni,może jednak ktoś chce schudnac w towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walczę sama,po 3 dniach spadek1,8kg może nie tak dużo ale zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam dziewczyny, nie ważne jaką dietę się stosuje, ważne żeby spożywać mniej kalorii. 
Żeby schudnąć trzeba być na deficycie kalorycznym a nie korzystać z diet, które nie zawsze dostarczają odpowiedniej ilości wszystkich składników pokarmowych. Czyli generalnie, sprowadza się to do MŻ 😉 mniej żreć 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jestem na 1000-1200kcal,jedzenie urozmaicone+dużo wody,herbaty zielonej....a ostatni tydzień jadłam na co miałam ochote 2-3tys kcal i przybyło tylko 0,6kg,z kòrych 0,3kg spadło po wczorajszym dniu😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta dieta daje niezłe wyniki, jeśli się na niej wytrwa, ale niestety nie jest ani zdrowa, ani te wymarzone efekty często nie są trwałe i bardzo łatwo o efekt jo-jo. Jesteś pewna, że to właściwa dla Ciebie opcja? Piszesz, że już miałaś kłopoty, by na tej diecie wytrzymać, więc opanować pokusy po niej, by nie nadrobić kilogramów z nawiązką, też może być trudno...

Pomyśl nad zdrowszą – i skuteczniejszą — alternatywą 🙂, która nie rozreguluje Twojego organizmu i nie narazi Cię na efekt odwrotny do zamierzonego w dłuższej perspektywie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałam,trochę zmieniłam no i od wczoraj waga stoi w miejscu,zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gruba Monia ja zaczynałam z 84,8, dziś nadal 83,ale nie trzymam się skrupulatnie,jem bardziej apetycznie zamiast szpinaku surówka,normalna pyszna,no i woda ciężko mi wchodzi wypijam litr,do tego 2 duże ławki i herbatki ziołowe,dawaj znać jak tobie idzie odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężka ta kopenhaska strasznie,dlamnie najgorsza była ta sałata z oliwą i sokiem z cytryny...ja od dzisiaj jestem na diecie ketogenicznej😊zdecydowałam się po rozmowie z dziewczyną ktòra w 6dni schudła 2,8kg,przy wzroście 155cm i wadze 52kg.to mnie przekonało...no zobaczymy jak to będzie....tydzień czasu mam być na boczku,aby wejść w stan ketozy...poczytaj o niej ....piorunujące efekty ludzie mają,a tłuste jedzenie lubie😊to może nie będzie tak źle,węglowodany ogranicza się do minimum max 20-30g dziennie.Ja pod koniec listopada warzyłam 97,7kg,dzisiaj 87kg,oby do przodu😊Też piję zieloną herbatę,te odchudzające i wodę..powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 kg to już super wynik,dla mnie idealnie by było,też ta dieta jest dla mnie ciężka ale muszę próbować,może zmobilizuje mnie do zdrowszego odżywiania,jakiś początek odchudzania,Monia jak udało ci się zgubić te kilogramy,uprawiasz sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ze wspomagaczem zaczełam,nie jestem z tego dumna..no ale tak się nie mogłam zebrać do diety,waga tylko rosła,moim największym problemem były słodycze,i podjadanie wieczorem i w nocy...pierwsze efekty dały mi takiego kopa do dalszego działania😊Na początku typowo białkową dietę miałam.Zaczełam też ćwiczyć callanetics,daje fajne,szybkie efekty,szybkie marsze też są spoko👍Teraz cisne do siòdemki z przodu😊

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za wspomagacz,coś tam zmieniam i już waga nie zachodzi,mało pije,nie wychodzi mi to,zła jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tutaj promować,czy zachwalać.Brałam Quatrexil,jest tutaj oddzielne forum na ten temat,moje wpisy też tam są od samego początku czyli jak zaczełam brać 24listopada,przy tym pijesz dużo bo suszy strasznie,teraz już się przyzwyczaiłam do picia dużych ilości wody,herbat itd,wcześniej też nie mogłam się zmusić do picia wody.Najpierw brałam przez 10dni codziennie,pòźniej przestałam i tylko brałam jak już nie mogłam się opanować od jedzenia,w ciągu 7dni spadło 4,7kg(wiadomo woda,ale motywacja wzrasta po takim spadku)kolejne 6kg w ciągu około miesiąca.Ja nie żałuje,że to brałam,pomogło mi wystartować z dietą....jakbym nie zaczeła pewnie teraz waga pokazałaby 100kg.....a tak może niedługo zobacze 7 z przodu😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny znowu tu zaglądam,może ktoś zaczyna kopenhaską,może się przyłączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawusia

Cześć WiFi 🙂 też mam ochotę na DK, bo ona jednak super działa... U mnie po zimie byłaby wskazana 🙂 efekty  utrzymują mi się tak przez rok...potem święta, zima i klapa.To co??? Lecimy od poniedziałku???? Pozdro Kawusia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo
4 minuty temu, Gość Kawusia napisał:

Cześć WiFi 🙂 też mam ochotę na DK, bo ona jednak super działa... U mnie po zimie byłaby wskazana 🙂 efekty  utrzymują mi się tak przez rok...potem święta, zima i klapa.To co??? Lecimy od poniedziałku???? Pozdro Kawusia 

Chcialabym,chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

I co walczy? walczy ktoś?? Ja chętnie zacznę od jutra... może jest ktoś jeszcze, kto też zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jest tam ktoś,ktoś walczący ja od jutra planuje wystartować ktoś chętny,Ania dajesz radę ja się jutro dopinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że może nie super dieta ale od jutra mam zamiar spróbować może ktoś chętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chętnych na odchudzanie,no ja muszę, zaczynam od kopenhaskiej, jestem po kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 1 dniu,minus 1kg,woda zeszła,dziś walczę dalej wczoraj czułam się ok,nawet głodna nie byłam tylko trochę mało piłam wody dziś się poprawię,może ktoś dołączy będzie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria

Z tym dietami to też tak naprawdę trzeba uważać. Nie można od razu zaczynać takiej całkowitej głodówki bo to może się naprawdę dla nas źle skończyć. Wiem, bo moja znajoma miała straszne problemy zdrowotne później i praktycznie po każdym nawet drobnym posiłku odczuwała ból  brzucha i straszny dyskomfort. Dlatego warto do swojej diety wprowadzić dodatkowo kurację wyrobem Intesta żeby odpowiednio zadbała o nasz układ trawienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Moim zdaniem nie ma pewniejszego sposobu na pokonanie nadwaqgi jak zastosowanie Slimunox w połaczeniu z dietą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni

Ja startuje dziś? a Ty jestes już czy planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,ktoś chętny zacząć dietę, wiem podchodziłam już do niej kilka razy,udało się schudnąć a po roku znów kilogramy wracały ale muszę od czegoś zacząć więc od dziś kopenhaska.Wiem,że nie będę trzymała się rygorystycznie ale zaczynam.Dzis na wadze 86 kg bardzo dużo,do miesiaca chce dojść do 80 a później przejąć na jakąś racjonalna dietke,ktoś chętny zapraszam będzie większa motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,ktoś chętny zacząć dietę, wiem podchodziłam już do niej kilka razy,udało się schudnąć a po roku znów kilogramy wracały ale muszę od czegoś zacząć więc od dziś kopenhaska.Wiem,że nie będę trzymała się rygorystycznie ale zaczynam.Dzis na wadze 86 kg bardzo dużo,do miesiaca chce dojść do 80 a później przejąć na jakąś racjonalna dietke,ktoś chętny zapraszam będzie większa motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×