Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antek

Mądra kobieta to taka która potrafi przyznać się do swoich wad

Polecane posty

Dla zakochanej kobiety jej mężczyzna jest ideałem nawet gdy jest łysy i ma.krzywe nogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, SilVana napisał:

Dla zakochanej kobiety jej mężczyzna jest ideałem nawet gdy jest łysy i ma.krzywe nogi. 

Oczywista oczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, antek napisał:

nie taka która szuka ideału i próbuje być ideałem

Gdzie Ty widziałeś kobietę, która potrafi się przyznać do błędu. Nie szybowała aby przypadkiem wśród przestworzy na swoim magicznym jednorożcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się potrafiłam przyznać do błędu ale było za późno już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Gdzie Ty widziałeś kobietę, która potrafi się przyznać do błędu. Nie szybowała aby przypadkiem wśród przestworzy na swoim magicznym jednorożcu?

Cóż. To że w twojej rzeczywistości nie pojawiaja się tego typu przypadki nie oznacza że inni mężczyźni nie mają teov szczęścia. Co siejesz to zbierasz. Ty zbierasz damska kupę 💩. Bon apetit. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś robię źle. Nie wiedziałam dotąd ze żeby być w związku trzeba się godzić na to co partner zadecyduje spotka się kiedy znajdzie czas odwiezie kiedy będzie chciał. Ciągle miałam o to pretensje.  I te pretensje zniszczyły ten związek bo cośtam od niego dostawałam ale chciałam więcej niż rozmowy telefoniczne i wspólne weekendy teraz już nie mam nic a mogłam nie mieć fochow bo to i tak nic nie zmieniło a jeszcze zostałam sama całkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, .. 🐈.. napisał:

Cóż. To że w twojej rzeczywistości nie pojawiaja się tego typu przypadki nie oznacza że inni mężczyźni nie mają teov szczęścia. Co siejesz to zbierasz. Ty zbierasz damska kupę 💩. Bon apetit. 

Oho, dama skatologiczna.
To ty jesteś ta oziębłą którą drażni, że ludzie miewają udany urozmaicony seks...
No i kot w nicku.

I stała się jasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Piaskun napisał:

Oho, dama skatologiczna.
To ty jesteś ta oziębłą którą drażni, że ludzie miewają udany urozmaicony seks...
No i kot w nicku.

I stała się jasność.

Czy widzisz jakiekolwiek nawiązanie do seksu tutaj? Głodnemu 🍞 na myśli. Ja jestem najedzona. Prawdziwy mężczyzna ma kota Januszu prymitywie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mądry człowiek to taki, który potrafi przyznać się do swoich wad- ta reguła dotyczy obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili czytałem: Polka w ciąży zaatakowana nożem w Niemieckim szpitalu przez Afgańczyka. Kobieta trafiła natychmiast na stół operacyjny - dziecko nie zyje. Prawdopodobnie to ojciec dziecka.  Myślice że ona potrafi przyznać się do błędu?? Czy teraz weźmie się za czarnego? Dlaczego Polki się nie szanują ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być z osobą niepotrafiącą przyznawać się do błędów i niezdolną do wyciągania z nich wniosków to największy koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Kalisz napisał:

W tej chwili czytałem: Polka w ciąży zaatakowana nożem w Niemieckim szpitalu przez Afgańczyka. Kobieta trafiła natychmiast na stół operacyjny - dziecko nie zyje. Prawdopodobnie to ojciec dziecka.  Myślice że ona potrafi przyznać się do błędu?? Czy teraz weźmie się za czarnego? Dlaczego Polki się nie szanują ?????

Mnie to zawsze zastanawiało. Rozumiem, że niektórym kobietom podobają się śniadzi mężczyźni... ale czy nie można szukać śniadego mężczyzny w swoim kręgu cywilizacyjnym? Np Grecy, Portugalczycy, są śniadzi, ale jednocześnie są w naszym kręgu cywilizacyjnym, więc jest duża szansa, że jak z takim mężczyzną kobiecie nie wyjdzie, to przynajmniej nie będzie próbował jej zadźgać nożem. Szkoda biednego niewinnego dziecka, które zostało zamordowane przez własnego tatusia. Niestety niewinna istota przypłaciła życiem głupotę matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Narodowy napisał:

Mnie to zawsze zastanawiało. Rozumiem, że niektórym kobietom podobają się śniadzi mężczyźni... ale czy nie można szukać śniadego mężczyzny w swoim kręgu cywilizacyjnym? Np Grecy, Portugalczycy. Są śniadzi, ale jednocześnie są w naszym kręgu cywilizacyjnym, więc jest duża szansa, że jak z takim mężczyzną kobiecie nie wyjdzie, to przynajmniej nie będzie próbował jej zadźgać nożem. Szkoda biednego niewinnego dziecka, które zostało zamordowane przez własnego tatusia. Niestety niewinna istota przypłaciła życiem głupotę matki. 

W Polsce jakiś czas temu też była podobno sprawa (nożem zaatakował Polak-jej były, który był ojcem dziecka). Dziecko też nie przeżyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Margo napisał:

W Polsce jakiś czas temu też była podobno sprawa (nożem zaatakował Polak-jej były, który był ojcem dziecka). Dziecko też nie przeżyło. 

A teraz porównajmy sobie skalę gwałtów odnotowywanych w Polsce, a skalę gwałtów odnotowywanych w Niemczech.

A żeby było bardziej "pikantnie" to polecam sprawdzić narodowość mężczyzn - sprawców gwałtów w Niemczech.

Zaskakująco w pierwszej dziesiątce brak Polaków, ale są za to okupowane pierwsze miejsca przez panów z krajów islamskich.

Teraz mądra kobieta wyciągnie sobie wnioski, gdzie lepiej szukać śniadego ukochanego, czy wśród panów z naszego kręgu cywilizacyjnego, czy wśród panów z obcego kręgu cywilizacyjnego, gdzie kobiety są podnóżkami mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, bella napisał:

Eh, tyle już powiedziano i napisano na temat związków tego typu, niektórzy nie słuchają.

 ... i znów przed chwilką czytam że w Finlandii (Oulu) te s...iele gwałcą 13-14 letnie dziewczynki.Gdybym miał władzę, kazałbym do nich strzelać jak do dzików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Narodowy napisał:

Mnie to zawsze zastanawiało. Rozumiem, że niektórym kobietom podobają się śniadzi mężczyźni... ale czy nie można szukać śniadego mężczyzny w swoim kręgu cywilizacyjnym? Np Grecy, Portugalczycy, są śniadzi, ale jednocześnie są w naszym kręgu cywilizacyjnym, więc jest duża szansa, że jak z takim mężczyzną kobiecie nie wyjdzie, to przynajmniej nie będzie próbował jej zadźgać nożem. Szkoda biednego niewinnego dziecka, które zostało zamordowane przez własnego tatusia. Niestety niewinna istota przypłaciła życiem głupotę matki. 

Problem leży w tym, że Grek czy Portugalczyk jest wybredny. Polki nie są u nich specjalnie pożądaną narodowością, dziewczyna ze wschodu, to takie obciachowe trochę, rodzice by krzywo patrzyli, kumplom się Polką nie pochwalisz.

A Arab bierze wszystko, naprawdę widziałem na własne oczy, Arab bierze jak leci, gruba locha, baba z krzywymi zębami... nie ważne, ważne by była biała i by rozprzestrzeniać poprzez zapładnianie wiarę islamską - tak uczy Koran w 23 surze.

Dlatego Polki lecą na Arabów, bo oni praktycznie nic nie wymagają, a taki Grek to jednak jakieś wymagania ma, które większość Polek nie jest w stanie sprostać. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, fenix napisał:

A Arab bierze wszystko, naprawdę widziałem na własne oczy, Arab bierze jak leci, gruba locha, baba z krzywymi zębami... nie ważne, ważne by była biała i by rozprzestrzeniać poprzez zapładnianie wiarę islamską - tak uczy Koran w 23 surze.

Dlatego Polki lecą na Arabów, bo oni praktycznie nic nie wymagają, a taki Grek to jednak jakieś wymagania ma, które większość Polek nie jest w stanie sprostać. 😉

Niestety jest w tym sporo prawdy.  Dużo Polek na emigracji nie potrafi się przystosować do innej kultury, nie potrafią się zaadoptować, to samo islamiści i chyba na tej płaszczyźnie się dogadują. Outsider muslim z outsiderką Polką.

Jestem kobietą ale muszę to napisać, dużo kobiet z Polski jest po prostu du'rne jak but, naiwne jak dzieci i tyle w temacie. Zawsze będą obrywały po du'pach bo nie potrafią myśleć.

Niestety dużo panów z Polski też zachowuje się jak bydło na obczyźnie. Chleją, ćpają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Narodowy napisał:

 

Teraz mądra kobieta wyciągnie sobie wnioski, gdzie lepiej szukać śniadego ukochanego, czy wśród panów z naszego kręgu cywilizacyjnego, czy wśród panów z obcego kręgu cywilizacyjnego, gdzie kobiety są podnóżkami mężczyzn.

Nigdy nie ciągnęło mnie do mężczyzn z "obcego kręgu", bo uważam że na dłuższą metę to ciężki związek (chociaż znam wyjątki). Niestety część mężczyzn z "naszego kręgu" zachowuje się podobnie i traktuje kobiety jak podnózek. Zawsze dziwilam się co dziewczyny/kobiety w takich widzą. W latach młodości mieliśmy paczkę znajomych, gdzie na 5 dziewczyny tylko ja nie byłam zachwycona tego typu chłopakiem: pozostałe były nim zachwycone. Jedna nawet wyszła za niego za mąż: ockneła się dopiero jak zaczął ja posyłać po alko i bić. Dziewczyna była bardzo zdziwiona jego zachowaniem chociaż mówiłam jej, że to taki typ. Drugi raz już była mądrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Margo napisał:

Nigdy nie ciągnęło mnie do mężczyzn z "obcego kręgu", bo uważam że na dłuższą metę to ciężki związek (chociaż znam wyjątki). Niestety część mężczyzn z "naszego kręgu" zachowuje się podobnie i traktuje kobiety jak podnózek. Zawsze dziwilam się co dziewczyny/kobiety w takich widzą. W latach młodości mieliśmy paczkę znajomych, gdzie na 5 dziewczyny tylko ja nie byłam zachwycona tego typu chłopakiem: pozostałe były nim zachwycone. Jedna nawet wyszła za niego za mąż: ockneła się dopiero jak zaczął ja posyłać po alko i bić. Dziewczyna była bardzo zdziwiona jego zachowaniem chociaż mówiłam jej, że to taki typ. Drugi raz już była mądrzejsze.

Kobiety szukają silnych i pewnych siebie mężczyzn, tak działa biologia i nie ma się co kobietom dziwić. Niestety wiele kobiet myli pewności siebie, siłę w mężczyźnie z arogancją i chamstwem. Dlatego ten damski bokser miał takie powodzenie, bo kobiety błędnie utożsamiały jego osobowość z siłą i męskością, gdy tak naprawdę był on bardzo słabym mężczyzną niezdolnym do uporania się z własnymi problemami, bo tylko słaby mężczyzna podnosi na kobietę rękę, która jest fizycznie dużo słabsza z natury i nie ma możliwości się bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2019 o 13:38, Agikar napisał:

Zawsze coś robię źle. Nie wiedziałam dotąd ze żeby być w związku trzeba się godzić na to co partner zadecyduje spotka się kiedy znajdzie czas odwiezie kiedy będzie chciał. Ciągle miałam o to pretensje.  I te pretensje zniszczyły ten związek bo cośtam od niego dostawałam ale chciałam więcej niż rozmowy telefoniczne i wspólne weekendy teraz już nie mam nic a mogłam nie mieć fochow bo to i tak nic nie zmieniło a jeszcze zostałam sama całkiem 

Problem nie z tobą tylko z typem który cie poderwał, bo chyba ty go nie poderwałaś tylko się zgodziłaś być poderwana. Pomyśl nad tym jakie typy przyciągasz i rób odwrotnie aby odwrotne typy przyciągać. Reszta już jak z górki. A co do zostania samej, to w tym związku też byłaś sama, więc jaka różnica. Chyba emerytką jeszcze nie jesteś więc faceta trafisz, być może tym razem ty upolujesz takiego jakiego chcesz zamiast być upolowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2019 o 13:25, SilVana napisał:

Dla zakochanej kobiety jej mężczyzna jest ideałem nawet gdy jest łysy i ma.krzywe nogi. 

Bzdura kompletna. Musi być albo model z kasą albo przynajmniej model, a łysy z krzywymi nogami to nawet z kasą nic nie podłapie, no chyba że szczególnie chciwą i leniwą. To rok 2019 nie 1919.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2019 o 03:10, Kalisz napisał:

W tej chwili czytałem: Polka w ciąży zaatakowana nożem w Niemieckim szpitalu przez Afgańczyka. Kobieta trafiła natychmiast na stół operacyjny - dziecko nie zyje. Prawdopodobnie to ojciec dziecka.  Myślice że ona potrafi przyznać się do błędu?? Czy teraz weźmie się za czarnego? Dlaczego Polki się nie szanują ?????

Jak przeżyje to weźmie drugiego araba, bo oni tacy przystojni i fajnie flirtują, haha. Bidulki się łapią jak muchy na taśme klejącą. Troche mi ich nawet szkoda, ale cóż poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×