Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Onna.3.

Kobietki napiszcie jaki typ faceta Was kręci

Polecane posty

Gość

jak wyczuję impulsy na zwojach mózgowych to mnie kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście piękny jak książę z tv bo jako kobieta mam wyprany mózg i jestem z tego dumna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec od razu wyprany mozg? nie rozumiem, to chyba ważne by się podobał co nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem sama na ile wygląd jest ważny, ale jakas charyzma i zdolność smodzielnego myslenia i postępowania w zgodzi ze sobą. Jakies określone priorytety czy cele. Sama mam dość niepokorny charakter i to tez cenię. Ciężko chyba wygląd umiejscowić w tym wszystkim.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj ekspertow kafe płci męskiej. To oni znają meandry kobiecej psychiki najlepiej. Ja jestem tlko kobieta 🦄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie dziewczyny piszecie o cechach charakteru, ale nie udawajcie że wygląd się nie liczy. Liczy się dla was wygląd, liczy;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przystojny, inteligentny z pasjami i planem na życie, uroczy lekko nieśmiały, pracowity, zabawny, pomocny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem zdania ze dla kobiet zdecydowanie ważniejszy jest wygląd choc sama jestem kobietą;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, panama25 napisał:

a czarnoskorzy wam sie podobają, albo latynosi?

Tak. Ale podobać się co innego a żyć z kimś co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, panama25 napisał:

ja też jestem zdania ze dla kobiet zdecydowanie ważniejszy jest wygląd choc sama jestem kobietą;))

Możesz co jedynie wypowiadać się za siebie a nie za wszystkie kobiety... jak tak wiesz to właściwie po co pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, panama25 napisał:

a czarnoskorzy wam sie podobają, albo latynosi?

Czarnoskórzy są dla mnie aseksualni od momentu gdy zamieszkałam nieopodal czarnej dzielnicy w jednym z angielskich miast.

napatrzyłam się jak żyją, jaką mają moralność czarnoskórzy mężczyźni i jakie mają podejście do życia. Pewnie nie wszyscy są do bani, ale większość jednak jest i sporo stereotypów o czarnoskórych w moich oczach odnalazło potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Budyniowa napisał:

Czarnoskórzy są dla mnie aseksualni od momentu gdy zamieszkałam nieopodal czarnej dzielnicy w jednym z angielskich miast.

napatrzyłam się jak żyją, jaką mają moralność czarnoskórzy mężczyźni i jakie mają podejście do życia. Pewnie nie wszyscy są do bani, ale większość jednak jest i sporo stereotypów o czarnoskórych w moich oczach odnalazło potwierdzenie.

mi nigdy nie podobali sie czrnoskorzy nie zebym byla rasistka, ale mają w sobie wg mnie coś odpychającego i te wielkie murzyńskie wary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki konkretny czarny. Na pewno azjaci mi się nie podobają. Te małe oczy no nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się liczy! Jeśli ktoś twierdzi inaczej to kłamie. Fakt, dla jednej kobiety będzie najważniejszy wygląd i intelekt (ja tak mam, nic nie poradzę) dla innych kasa, władza lub prestiż zawodowy. To wszystko może się różnie procentowo rozkładać, ale zawsze wygląd będzie wysoko w tej hierarchii, nawet gdy kobieta nie chce tego przyznać. 

P.S.

Ja lubię brunetów z kilkudniowym zarostem i ładnymi zębami. A odpycha typ bezszyjnego mieśniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo to mamy coś wspolnego bo ja też uwielbiam brunetow i też z kikludniowym zarostem..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, panama25 napisał:

a co powiesz o latynosach?

Mi się podoba raczej typ nordycki. Skandynawowie, ale oni w UK mieli największe powodzenie u pań i trudno takiego faceta zdobyć, zwłaszcza jak jest przystojny, to wtedy sobie przebiera w dziewczynach jak w ulęgałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi sie jakoś nigdy nie podobali faceci o jasnych włosach, jakoś tak już mam że bardziej ciągnie mnie do brunetów;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, .. 🐈.. napisał:

Oczywiście piękny jak książę z tv bo jako kobieta mam wyprany mózg i jestem z tego dumna. 

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, panama25 napisał:

Hmm mi sie jakoś nigdy nie podobali faceci o jasnych włosach, jakoś tak już mam że bardziej ciągnie mnie do brunetów;))

Kolor włosów to jest kwestia gustu. Ja nigdy bym nie skreślała kogoś przez tak błahy powód jak kolor włosów.

Wracając do tematu brania jakie mieli panowie z północy w UK to też warto zauważyć, że z Norwegii, Szwecji, Danii do UK migrują zazwyczaj faceci dobrze wykształceni, pracują w biznesie albo sektorze IT, są ładnie ubrani, eleganccy i to się podoba Angielkom.

Wiadomo, że zadzierająca nosa Brytyjka nie poleci na czarnoskórego czy muzułmanina latającego po czeki do pomocy społecznej, dlatego kolorowi celują na ogół do pań z byłego bloku wschodniego, tj. Polki, Białorusinki, Ukrainki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Budyniowa napisał:

Wiadomo, że zadzierająca nosa Brytyjka nie poleci na czarnoskórego czy muzułmanina latającego po czeki do pomocy społecznej, dlatego kolorowi celują na ogół do pań z byłego bloku wschodniego, tj. Polki, Białorusinki, Ukrainki itp.

a tego to ja nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Artysta malarz, trochę metal trochę hippis... wolny duch. Nie kobieciarz : ) raczej introwertyk... miłośnik zwierząt : ) i nie mizogin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×