Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdeczka

Wydatki w związku

Polecane posty

Mam do Was pytanie? Kto płaci w związku? Nie mieszkamy razem, mój partner przyjeżdża do mnie co drugi weekend. Znamy się od 10 miesięcy i ostatnio pojawiły się zgrzyty na tle finansowym. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mieszkacie razem to każdy za siebie płaci. Przecież obcy facet nie będzie płacił twoich rachunków i za twoje zakupy. Jak przyjeżdża do ciebie to jest gościem i to ty musisz go ugościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po 10ciu miesiącach już się kłócicie o hajs, a nawet razem nie mieszkacie to chyba gdzie indziej leży problem 😄 ja jestem z tego obozu, że uważam że powinno się dzielić po równo w związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinnamon

Każdy za siebie plus gospodarz zapewnia jedzenie i środki czystości gościowi, a gość może się zrewanżować przywiezioną czekoladą, kawą, zapłaceniem za rozrywkę. A konkretniej o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chodzi o to kto ma płacić za kondomy.

Bo jak on przyjeżdża co drugi weekend, to idzie tego!!! Że normalnie nastarczyć nie można. I nawet kupowanie w hurcie nie załatwia sprawy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No. Takie opróżnianie jajek co dwa tygodnie, to ani zdrowe, ani ekonomiczne nie jest...

...znam przypadek jednego marynarza, co taki mocno rozhuśtany po miesiącu do partnerki opróżnić jajka przyjechał. Jako marynarz, mocno się zabezpieczył - 12 kondomów jednego na drugi założył (wszystkie z zapasów partnerki, bo swojego miał tylko jednego. I mu szkoda było) Jednak to okazało się to za słabe zabezpieczenie - partnerce tak sperma z nosa trysła, że żyrandol w stołowym potłukała.\

I kto ma za to płacić? Ja sie pytam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×