Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ilcia644

Zespół na wesele Śląsk

Polecane posty

Cześć. Jestem w trakcie poszukiwania fajnego i profesjonalnego zespołu na wesele, które odbędzie się na wiosnę przyszłego roku, czyli 2020. bardzo zależy mi na tym żeby zespół posiadał bogaty repertuar z klasyki biesiadnej, ale także z muzyki popularnej. za rozsądne namiary będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

kontaktuj się z Grooveavenue. Tylko szybko, bo krucho u nich z terminami, ale miejmy nadzieję, że  będziesz miała trochę szczęścia i się na termin załapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

Milwalking jest ekstra zespołem. Fajnie grają i robią krótkie przerwy. jednym słowem nie obijają się.Dobrze wiedzą jak zabawiać gości i inne atrakcje przy nich nie są już potrzebne. Ten zespół jest wystarczająca atrakcja, a goście się super bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Grooveavenue mają fajne wokale i bardzo dobrze oprawę weselną prowadzą. Wszystko od muzyki śpiewania, po oczepiny. Utalentowani!! a to żadkość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
Dnia 12.02.2019 o 21:30, Gość Paulina napisał:

Grooveavenue mają fajne wokale i bardzo dobrze oprawę weselną prowadzą. Wszystko od muzyki śpiewania, po oczepiny. Utalentowani!! a to żadkość!

Zdecydowanie są po prostu Najlepsi!! Grają na żywo i nie ma problemu z alkoholem, a to bardzo dużo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek
Dnia 11.03.2019 o 12:45, Gość Martyna napisał:

Zdecydowanie są po prostu Najlepsi!! Grają na żywo i nie ma problemu z alkoholem, a to bardzo dużo!!

potwierdzam to, co napisała przedmówczyni moja. Zespół Grooveavenue sprawdza się świetnie na imprezie weselnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@
15 godzin temu, Gość marek napisał:

potwierdzam to, co napisała przedmówczyni moja. Zespół Grooveavenue sprawdza się świetnie na imprezie weselnej.

płacą podatki, czy na czarno grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći12389

te forum to prymitywny sposób reklamy dla wielu usługodawców, we wszystkich tematach na "śluby i wesela" to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga

podaję namiar 534 00 73 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka24

My mamy salę w Bielsku zarezerwowaną, wróblówkę. Piękna jest i właściciele pomagają w ogóle z organizacją całej imprezy bo zespoł też nam własnie polecili 🙂 bardzo fajne jest to że taka pomoc z ich strony jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest

Dumą przez duże D jest mieć u siebie zespół Milwalking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest
2 godziny temu, Gość Ernest napisał:

Dumą przez duże D jest mieć u siebie zespół Milwalking

Ile wódki pijecie w czasie wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×