Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiiaaa

Kiedy zrobić test , czy to objawy ? Pomóżcie

Polecane posty

Od prawie półtorej roku uprawiamy sex z partnerem bez zabezpieczenia(stosunek przerywany) , zawsze kończy poza mną . Dotychczas wszystko było w porządku nie zabezpieczamy się bo nie mamy jakis obaw gdybym akurat zaszła w ciążę.Moje miesiączki są w miarę regularne , ale teraz spóźnia mi się już 6 dni ciągle czuję jakbym miała ją dostać , a ona nie przychodzi . Czuję pobolewanie jajników takie kłucie troszkę swędzą mnie piersi ,po za tym czuję się wporządku . Zazwyczaj przed okrem miałam inne objawy a teraz tylko to . Czy już wykonać test ciążowy? Jakie macie swoje doświadczenia z pierwszymi objawami ciąży czy zaszłyście przez stosunek przerywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób test, a kolejny powtórz za tydzień. po 2tyg od spodziewanej miesiączki powinno być już znacznie prawdopodobieństwo otrzymania wyniku zgodnego ze stanem faktycznym. Są jakieś super czułe testy ciążowe, także może spróbuj takim teraz, dostaniesz je bez problemu w rossmanie 🙂 Jak po 2 tyg wyjdzie pozytywny to zrób sobie prywatnie beta HCG z krwii to już będziesz wtedy będziesz pewna co jest grane 😉 

 

Mnie się spóźniał, ale było ciepło bardzo, a ja się opalałam i to często opóźniało mi okres, okazało się że nie tym razem 😄 Zrobiłam tak jak Tobie poradziłam, po 2tyg zrobiłam test rano - wyszedł pozytywny, potem na kolejny dzień kolejny test rano i kolejny po południu (bo stężenie bety jest najwieksze w porannym moczu, ale stwierdzilam ze sprawdze jak jest w innych porach dnia). No i wszystkie wyszły pozytywne 🙂 Potem poszłam zrobić betaHcg z krwi prywatnie to już miałam 100% pewność. Teraz jestem już na ostatniej prostej do porodu 😄 

 

Jakbyś miała jakieś pytanka to pisz! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi test wyszedł 4 dni przed miesiączka więc nie ma reguły.  Zamiast pisać ba forum skocz po test i będziesz miała pewność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób test bo pierwsze objawy ciąży są takie same jakbys miala dostać okres z tym ze okres nie nadchodzi. Mialam to samo, okres mi się spóźniał kilka dni, jajniki mnie bolały, swedzialy mnie piersi i doslownie codziennie byłam przekonana ,że juz tego dnia na pewno dostane okres. Oprócz tego czulam sie jak najbardziej dobrze. Zrobiłam test dla pewności i ku mojemu zaskoczeniu okazalo sie ,że jestem w ciąży 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×