Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jasier

Czy kobiety golą muszelki

Polecane posty

Zawsze słyszałem że kobiety są przeciwne goleniu miejsc intymnych, niektóre uważają że muszelka bez włosów nie jest już taka piękna a jak jest w waszym przypadku? Jakie macie zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 No to po mnie pojadą, wolę NIEOGOLONE  - przystrzyżone. Przy pierwszej ogolonej czułem się jakbym był pedofilem, bałem się że mi się nie dźwignie choć nie mam  z tym najmniejszych problemów, wręcz przeciwnie na sam widok atrakcyjnej kobiety coś się z nim dzieje ;) SABARYTA czyli ze nieogolone nie dbają o siebie??? Ile masz dziecko lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Kalisz napisał:

 No to po mnie pojadą, wolę NIEOGOLONE  - przystrzyżone. Przy pierwszej ogolonej czułem się jakbym był pedofilem, bałem się że mi się nie dźwignie choć nie mam  z tym najmniejszych problemów, wręcz przeciwnie na sam widok atrakcyjnej kobiety coś się z nim dzieje 😉 SABARYTA czyli ze nieogolone nie dbają o siebie??? Ile masz dziecko lat??

Każdy ma swój gust -  większość dbających o siebie kobiet się depiluje- jestem naturystą więc mogę coś więcej powiedzieć w tym temacie

 Pełnoletni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj golą, wczoraj nie goliły... Starsze pokolenie podobno gustuje w "kotach", a dzisiaj krzaczuszek przeszkadza:)

P.S. najważniejsze, to się umyć

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalisz
Dnia 15.01.2019 o 18:58, sabaryta napisał:

 

Każdy ma swój gust -  większość dbających o siebie kobiet się depiluje- jestem naturystą więc mogę coś więcej powiedzieć w tym temacie

 Pełnoletni

 No tak, masz 18 lat to pełnoletni ha ha ha. Co możesz więcej powiedzieć synku mnie doświadczonemu 32 latkowi? Słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełnoletni nie znaczy , że mam tylko 18 lat.

Myślę , że mam dużo więcej doświadczenia niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecnie większość goli, ale jeszcze w latach dziewięćdziesiątych nawet wiele prostytutek nie goliło - jedynie przycinało włosy. Natomiast moja dziewczyna a potem też żona w tamtych czasach miała gęsty busz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalisz
15 godzin temu, sabaryta napisał:

Pełnoletni nie znaczy , że mam tylko 18 lat.

Myślę , że mam dużo więcej doświadczenia niż ty

 No to myśl, masz prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mi tam się wszystkie podobają niezaleznie od stanu owłosienia ale pod jednym warunkiem: na wargach sromowych musi być wydepilowane bo inaczej średnio mi się uśmiecha taką cipkę lizać. Na wzgórki łonowym może być jak dla mnie pełna dowolność.

Ps. Na plażach dla naturystów czy tez w saunach ze strefą nagości 95% kobiet ma cipki wydepilowane na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×