Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Onna.3.

Za co tak uwielbiacie blondynów?

Polecane posty

Dziewczyny napiszcie co takiego dostrzegacie w mężczyznach o jasnych włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .. 🐈.. napisał:

Pewnie to samo co ty w ciemnych 🙄

No Ok ale co konkretnie, lubicie w nich te jakby delikatność, mlodzieńczy wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kolor włosów typu blond, to wierz lub nie, ale tylko 2% ludzkiej populacji!

Tak samo w zdecydowanej mniejszości są ludzie o kolorowych oczach typu (niebieski, zielony)

Więc skoro ponad 96% ludzi na świecie to bruneci z ciemnymi oczami, to dla mnie taki blondyn z niebieskimi oczami to mega unikat! Do tego blondyni to często faceci wysocy i to też spory atut.

Natomiast wszystko kwestia preferencji.

Ja nie jestem na tyle pusta by przekreślać fajnego faceta dlatego, że ma inny kolor włosów niż ten przeze mnie preferowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bezowa napisał:

Ponieważ kolor włosów typu blond, to wierz lub nie, ale tylko 2% ludzkiej populacji!

Tak samo w zdecydowanej mniejszości są ludzie o kolorowych oczach typu (niebieski, zielony)

Więc skoro ponad 96% ludzi na świecie to bruneci z ciemnymi oczami, to dla mnie taki blondyn z niebieskimi oczami to mega unikat! Do tego blondyni to często faceci wysocy i to też spory atut.

Natomiast wszystko kwestia preferencji.

Ja nie jestem na tyle pusta by przekreślać fajnego faceta dlatego, że ma inny kolor włosów niż ten przeze mnie preferowany...

Bardzo ładnie rozbudowana odpowiedź, wiecej takich prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lonelyman napisał:

A jak facet jest już łysy ? 

Zależy od faceta. Ten nowy facet Kaczorowskiej jest łysy i moim zdaniem bardzo przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam nic do lysych, taki Krzysztof Pieczynski kiedyś np bardzo mi się podobal;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Sythia napisał:

Łysy mi nie przeszkadza. Ja nie mam przekonania do brodatych.

facet z broda  dwie korzyści cipe liżę duupe czyści 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lonelyman napisał:

Chyba czas ogolić się na łyso ☺

Mam gęste włosy ale kiedyś miałem taką zajawkę, że przez rok pitoliłem się na łyso i branie miałem także luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JonnyDaniels napisał:

Mam gęste włosy ale kiedyś miałem taką zajawkę, że przez rok pitoliłem się na łyso i branie miałem także luzik.

Ja się właśnie pitole prawie na łyso ale akurat brania nie szukam także luzik 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, panama25 napisał:

a co dziewczyny myślicie o Pieczynskim on też kiedyś byl blondynem

Pieczyński jak był młodszy to dobrze wyglądał ale teraz nie potrafię na niego patrzeć ...jakiś nawiedzony ideologicznie zrobił się a ja nie lubię ani skrajności lewicowych ani skrajności prawicowych.

Wracając do tematu to w sumie kolor włosów nie ma dla mnie dużego znaczenia, ale blond jest zawsze cool B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zalogowana napisał:

Pieczyński jak był młodszy to dobrze wyglądał ale teraz nie potrafię na niego patrzeć ...jakiś nawiedzony ideologicznie zrobił się a ja nie lubię ani skrajności lewicowych ani skrajności prawicowych.

 

Tak  racja cos się z nim porobilo niedobrego, a wczesniej był taaki przystojny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, .. 🐈.. napisał:

Kolejna która pokazuje kawałek ust licząc że każdy będzie pial z zachwyt haha🤣

A ciebie już standardowo boli ... 🤣🤣🤣 U ciebie na foto też widać usta. Wiesz gdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, .. 🐈.. napisał:

Kolejna która pokazuje kawałek ust licząc że każdy będzie pial z zachwyt haha🤣

Masz z tym jakiś problem? Krzywdzi cię to w jakiś sposób? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, JusticeNow napisał:

A ciebie już standardowo boli ... 🤣🤣🤣 U ciebie na foto też widać usta. Wiesz gdzie. 

Mnie śmieszy. Boli mnie noga jedynie bo robię masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zalogowana napisał:

Masz z tym jakiś problem? Krzywdzi cię to w jakiś sposób? 😄

Bynajmniej. Jak wyżej. Target kobiet z fragmenatmi twarzy to ten sam co pseudogwiazdy pozujace z dzieckiem od tyłu. Czyli udaje że nic nie pokazuję bo jestem taka tajemnicza ale jednocześnie podsycam zainteresowanie swoją skromną osobą gdyż ponieważ w głębi duszy kocham wzbudzać atencje 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, .. 🐈.. napisał:

Mnie śmieszy. Boli mnie noga jedynie bo robię masaż.

Jakie słabe 🤣 Dupsko też cię boli tylko nie potrafisz się do tego przyznać. Masz obrzydliwe parówy  👽🐈 i stąd ta zazdrość o każdą dziewczynę z forum. Może pora wrzucić foto? 🤔 Pomogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, JusticeNow napisał:

Jakie słabe 🤣 Dupsko też cię boli tylko nie potrafisz się do tego przyznać. Masz obrzydliwe parówy  👽🐈 i stąd ta zazdrość o każdą dziewczynę z forum. Może pora wrzucić foto? 🤔 Pomogę. 

Dawno nie jadłam. Sobie pomóż bo znowu masz schizy dzastiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się im nie dziwię... ładne duperki to wklejają albo oczy, albo kawałek ust czy coś żeby zanęcić samców :DDD Każda kobietka chce być piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .. 🐈.. napisał:

Dawno nie jadłam. Sobie pomóż bo znowu masz schizy dzastiz.

A to dziwne bo gęba konkretnie utyta. Schizy to masz ty multikonciaro ✋🏻 Czemu nie piszesz ze swojego drugiego konta? Boisz się bana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JonnyDaniels napisał:

Ja się im nie dziwię... ładne duperki to wklejają albo oczy, albo kawałek ust czy coś żeby zanęcić samców :DDDD

Panowie to kiedy penis? Narodowy po kobiecemu jednak to może wy czymś zaskoczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JonnyDaniels napisał:

Ja się im nie dziwię... ładne duperki to wklejają albo oczy, albo kawałek ust czy coś żeby zanęcić samców :DDDD

Wiadomo, ale ten zaburzony babsztyl wieczorna nikomu nie przepuści. Jednej z ładnymi ustami już groziła namierzeniem i napaścią na poprzednim forum, więc co się dziwić. Chory z zawiści i kompleksów łeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×