Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

FORUM UMIERA

Polecane posty

Gość Monika

Zenujace i nareszcie widoczne (po zablokowaniu goscia) jest tworzenie sztucznych tematow przez adminow. Przyklad:

temat numer 1: lubie narodowego i dragona

i wypowiadaja sie osoby,ktore rzeczywiscie lubia ww

za chwile leci temat2: narodowy i berutiel to te same osoby (bo maja "takie same avki" haha)

i wypowiedzi obrazajace narodowego (admina z charakterystyczna pogrubiona czcionka) ,po to by te 5 osob ktore tu zostalo zdenerowac i zeby pisaly...

WNIOSEK: nuda,nuda,nuda. Nie ma tu co czytac.

Nawet jak ktos pojawi sie z problemem i che sie odpowiedziec na szybko,to tez nie mozna.

Mozna pisac tylko tu o kinie i filmie,a i tak pelno tu chinczyka,a na uczuciowym analu....

Jeden wielki KOSZMAR.

Pozdrowienia dla wytrwalych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Myślę, ze ta poprzednia zmiana nie była korzystna... moze wtedy ruch nie był większy, ale przynajmniej tematy były bardziej widoczne... a teraz trzeba by chodzić po wszystkich oddziałach : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa

Jakich adminów? Ich tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa

Mnie się to podoba, jest prawie zero hejtu, można spokojnie porozmawiać. A jak ktoś ma problem to się zarejestruje bądź zaloguje. Chwilę dłużej to trwa, ale mnie to nie przeszkadza, ważne, że jest spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa

I niech zostaną przy braku opcji pisania z gościa, a przynajmniej na wybranych działach, bo tu, widzę, że wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Z jednej strony macie racje.

Lecz z drugiej: kafe bylo wlasnie jak taka kawiarnia gdzie mozna bylo wpasc na chwile wypic kawke i pogadac o glupotach,zwierzyc sie z problemow bez koniecznosci legitymowania sie :)

Wczoraj zajrzalam i zobaczylam,ze jakas Pani pyta o rzecz,ktora bardzo dobrze znam z przyzwyczajenia chcialam jej odpisac na szybko,ale nie moglam.

Klimat kafe polegal na tym,ze byly tu poruszane naprawde ciekawe tematy,nawet te ktore byly wyglupami (mozna sie bylo posmiac) oraz takie dramatyczne jak ktos wpada po pomoc (wtedy nie mysli sie o rejestracji a zanim przyjdzie link to juz po ptakach).

Niestety ktos tego nie uszanowal,wykorzystal i zepsul cale forum... byc moze osoba chora,a moze konkurencja.

Tak czy siak ma to co chciala.

Ciekawych tematow jest mniej,a obrazania? Czy ja wiem wd mnie obrazaja,pisza o kupie i spamuja tak samo. Chinczyk tylko zostal ograniczony,bo nadal dziala :)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
27 minut temu, błękitnaa napisał:

I niech zostaną przy braku opcji pisania z gościa, a przynajmniej na wybranych działach, bo tu, widzę, że wróciła.

Wrocila,ale pewnie tez zniknie bo teraz jakis "niemiec" spamuje. Moj temat tez nie na temat.

Powinnam polecic jakis film,ale mi nic kompletnie do glowy nie przychodzi.

Moze jak wypije kawe :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa

No to ja oglądałam ostatnio "Underdoga", polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Monika napisał:

Z jednej strony macie racje.

Lecz z drugiej: kafe bylo wlasnie jak taka kawiarnia gdzie mozna bylo wpasc na chwile wypic kawke i pogadac o glupotach,zwierzyc sie z problemow bez koniecznosci legitymowania sie 🙂

Wczoraj zajrzalam i zobaczylam,ze jakas Pani pyta o rzecz,ktora bardzo dobrze znam z przyzwyczajenia chcialam jej odpisac na szybko,ale nie moglam.

Klimat kafe polegal na tym,ze byly tu poruszane naprawde ciekawe tematy,nawet te ktore byly wyglupami (mozna sie bylo posmiac) oraz takie dramatyczne jak ktos wpada po pomoc (wtedy nie mysli sie o rejestracji a zanim przyjdzie link to juz po ptakach).

Niestety ktos tego nie uszanowal,wykorzystal i zepsul cale forum... byc moze osoba chora,a moze konkurencja.

Tak czy siak ma to co chciala.

Ciekawych tematow jest mniej,a obrazania? Czy ja wiem wd mnie obrazaja,pisza o kupie i spamuja tak samo. Chinczyk tylko zostal ograniczony,bo nadal dziala 🙂

 

 

 

Kafe to była kawiarnia gdzie wpadasz na kawę i pożartować a tu ktoś pokazuje ci ku...a i robi na talerz. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 minuty temu, błękitnaa napisał:

No to ja oglądałam ostatnio "Underdoga", polecam 😉

 

haha,no tak,bo to musi jeszcze byc kinowy hit.

To mnie uratowalas,bo w kinie 100 lat nie bylam :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, Piaskun napisał:

Kafe to była kawiarnia gdzie wpadasz na kawę i pożartować a tu ktoś pokazuje ci ku...a i robi na talerz. :?

...no to wlasnie byla ta druga strona medalu.

Ale wtedy zatrudnia sie ochroniarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się teraz tu podoba, nie zauwazylam tych trolowych tematow - no, chyba, ze jeszcze mało tu przebywałam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia jasne
1 godzinę temu, błękitnaa napisał:

Mnie się to podoba, jest prawie zero hejtu, można spokojnie porozmawiać. A jak ktoś ma problem to się zarejestruje bądź zaloguje. Chwilę dłużej to trwa, ale mnie to nie przeszkadza, ważne, że jest spokój. 

wez nie obrazaj siebie i innych 

innych przede wszystkim

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia jasne
1 godzinę temu, błękitnaa napisał:

I niech zostaną przy braku opcji pisania z gościa, a przynajmniej na wybranych działach, bo tu, widzę, że wróciła.

siedzę tu zbyt długo, zeby nie znac ciebie i twoich klonow😎

lepiej dla was zarabiajacych bedzie jesli dawna forma forum powroci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ówa

Narzekacie na gości, a po prawdzie za nimi tęsknicie. Za ich komentarzami, tematami. Po coś z nimi na tym dziale rozmawiacie? Widać was jak na dłoni zalogowani. Jeżeli nie przywrócą gościa na innych działach, a zostawią na tym, czuję, że wszyscy z was będą tutaj.

Hihi. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
4 minuty temu, Gość tia jasne napisał:

siedzę tu zbyt długo, zeby nie znac ciebie i twoich klonow😎

lepiej dla was zarabiajacych bedzie jesli dawna forma forum powroci.

 

Jakich klonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa

Sądzisz, że jestem modem? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ówa

Swoją drogą widać jak się wszyscy zgrabnie dosyć szybko pologowali. Ci co obrażali, ci co wytrzymać bez forume o kupie nie mogli, ci którzy węszyli, psioczyli i inne wynalazki. Widać wszystko jak w otwartej księdze. Widać też zalogowanych, którzy nie udzielali się tak intensywnie kiedy widniał gość. Wniosek jest jeden - ci zalogowani śmigali na gościu, prawda zalogowani dziwnie często? Wystarczyło zlikwidować gościa, a masa dwulicowych wypłynęła na powierzchnię jak ośmiorniczki pod zgrabnym płaszczykiem przyzwoitości. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
7 minut temu, Gość ówa napisał:

Narzekacie na gości, a po prawdzie za nimi tęsknicie. Za ich komentarzami, tematami. Po coś z nimi na tym dziale rozmawiacie? Widać was jak na dłoni zalogowani. Jeżeli nie przywrócą gościa na innych działach, a zostawią na tym, czuję, że wszyscy z was będą tutaj.

Hihi. ; )

dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia jasne
8 minut temu, błękitnaa napisał:

Sądzisz, że jestem modem? 😄

to moja sprawa

nudzisz się oto powód twojego tutaj bywania

spotkajcie sie ze wszystkich działów i wysnujcie wnioski

forum w takiej formie jak obecnie nie bedzie miec racji bytu[*] 

ludzie z doskoku tu bywaja, zeby sie pobawic slowem

gosc w dom, wiesz co dalej

nie ma goscia nie ma nic....

wasza mala L♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ówa

Dokładnie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
1 minutę temu, Gość tia jasne napisał:

to moja sprawa

nudzisz się oto powód twojego tutaj bywania

spotkajcie sie ze wszystkich działów i wysnujcie wnioski

forum w takiej formie jak obecnie nie bedzie miec racji bytu[*] 

ludzie z doskoku tu bywaja, zeby sie pobawic slowem

gosc w dom, wiesz co dalej

nie ma goscia nie ma nic....

wasza mala L♥

Szaleje Ci wyobraźnia.

Mi podoba się obecna forma, bez gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Mogli zostwic goscia na ogolnym i dac kogos do sprztania najwiekszych przegiec.

A tu jestesmy na dziale Ksiazki,kino,muzyka,ale poddytul brzmi"

"kulturalne rozmowy o tym, co czytamy, słuchamy i oglądamy"

...a my czytamy Kafe :) wiec mozna tu pisac- byle kulturalnie prosze :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ówa

Myślę Monika, że ci niezalogowani, ci faktycznie kulturalni będą sobie umilali czas na tak zwanej przysłowiowej kawce tutaj. Musimy od czasu do czasu dzielić się filmem, muzyką i książką wtedy będziemy na wieki wieków amen. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Gość ówa napisał:

Myślę Monika, że ci niezalogowani, ci faktycznie kulturalni będą sobie umilali czas na tak zwanej przysłowiowej kawce tutaj. Musimy od czasu do czasu dzielić się filmem, muzyką i książką wtedy będziemy na wieki wieków amen. ; )

Tak. Co 15 wpis trzeba rzucic tytul ksiazki badz zerknac co tam w kinach i napisac hahah :D

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia jasne
11 minut temu, błękitnaa napisał:

Szaleje Ci wyobraźnia.

Mi podoba się obecna forma, bez gościa.

wyobraznia i fantazja ciebie chyba omijaja szerokim łukiem

wiedz sobie prym na tablicy liderow i bla bla bla

znamy sie, zbyt długo nawet, zeby ...

zanotuj sobie cytat ...'madry wie co mowi...glupi mowi to co wie..."

szoruj posadzki na uczuciowym i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ówa

Oczywiście gość na chwilę jest ekstra. W przerwie w robocie, w toalecie na siku można coś napisać. Gość jest niewiarygodnie wygodną opcją dlatego z niej korzystam. Zalogowanie traktuję jako dłuższe urzędowanie na grzędzie dlatego się nie loguję, to raz. Dwa, pozwoliło mi to spojrzeć na "stałych bywalców" pod kątem rozwartym na przestrzeni tych paru dni. ; )  Dlatego też odechciało mi się logować. Bo może jest tylko jedna osoba warta poświęcenia mojego flagowca i rozmowy. ; ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ówa

Monika ; ) To jaką książkę czytałaś ostatnio? Ja niestety żadnej.  ; P Polecisz coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×