Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Indygoo

Czy więcej mężczyzn decyduje się na dziecko bo sami chcą czy dlatego że chce tylko partnerka?

Polecane posty

6 minut temu, Gość Gość napisał:

Skoro facet chce dziecko to kogokolwiek obchodzą jego prawdziwe motywacje? Ważne, że chce. Myślisz, ze facetów obchodzi to czy np. kobieta akurat naprawdę ma ochotę uprawiać z nimi seks? Liczy się dla nich tylko to, że wyraża zgodę.

Ludzie aż tak skrupulatnie nie analizują.

Dla mnie to akurat istotne czy kobieta chce uprawiać seks bo chce zmontować sobie dzieciaka, czy dlatego, że taki wspaniały jestem i w ogóle 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Skoro facet chce dziecko to kogokolwiek obchodzą jego prawdziwe motywacje? Ważne, że chce. Myślisz, ze facetów obchodzi to czy np. kobieta akurat naprawdę ma ochotę uprawiać z nimi seks? Liczy się dla nich tylko to, że wyraża zgodę.

Ludzie aż tak skrupulatnie nie analizują.

Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Nie chciałabym mieć dziecka z mężczyzną, który zdecydowałby się na dziecko tylko dlatego, że ja chcę mieć dziecko. Często w takiej sytuacji potem zostaje się samej z opieką nad dzieckiem. 

Podobnie dziwne dla mnie byłoby, gdyby mężczyznę nie interesowało czy mam ochotę z nim uprawiać seks, tylko czy wyrażam na seks zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piaskun napisał:

Cóż, nieprzespane noce i mocne ograniczenie wolności to druga kwestia która kojarzy mi się z dziećmi. Osobiście uważam, że lepiej żeby jedno siedziało w ciągu pierwszych lat z dzieckiem, niż żeby oboje ze zmęczenia ryzykowali pracą. Ale, jak już pisałem, dla mnie to czysta teoria i najpewniej jeszcze przez jakiś czas co najmniej teorią pozostanie.

 

spokojnie; są jeszcze opiekunki, żłobki, przedszkola, okno życia... 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, frog_in_the_fog napisał:

 

spokojnie; są jeszcze opiekunki, żłobki, przedszkola, okno życia... 🙃

W wieku lat kilku ciężko oddać.

Chociaż...
ttps://img.joemonster.org/i/2018/08/podlasie_zycie22-20180824212535.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piaskun napisał:

W wieku lat kilku ciężko oddać.

Chociaż...
ttps://img.joemonster.org/i/2018/08/podlasie_zycie22-20180824212535.jpg 

😃

dzieci są fajne, ale powinno się oddawać plemnika i jajeczko, a po paru latach dostawać ładne, odchowane sześcioletnie 😛

chociaż trzeba przyznać, że takie dzieci od 3 lat wzwyż mają czasem tak zajebiste teksty, że popłakać się można ze śmiechu.
w ogóle taki mały człowiek bywa fajny. ale whisky też jest fajne, co nie znaczy, że trzeba pić codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, frog_in_the_fog napisał:

😃

dzieci są fajne, ale powinno się oddawać plemnika i jajeczko, a po paru latach dostawać ładne, odchowane sześcioletnie 😛

chociaż trzeba przyznać, że takie dzieci od 3 lat wzwyż mają czasem tak zajebiste teksty, że popłakać się można ze śmiechu.
w ogóle taki mały człowiek bywa fajny. ale whisky też jest fajne, co nie znaczy, że trzeba pić codziennie.

Dlatego dziecko powinno być uczone przez implanty korowe i mieć pilota z opcją "sleep", "mute", "standby". W wieku osiemnastu lat lat pilot byłby przekazywany młodzieńcom w ramach ceremonii osiągnięcia dojrzałosci.

Pilot do dziewczynek zaś powinien być przekazywany przez teścia zięciom w dzień ślubu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×