Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olcia Blondi_86

Przeszkadzający 4 latek

Polecane posty

Jak w temacie. Mój syn własciwie ma 4 i pół lat. Jest wesoły,inteligentny,energiczny, wszędzie go pełno.Lubi sie bawić z innymi dziećmi, gaduła straszna, nie możemy sobie spokojnie z mężem pogadać wieczorem bo się wtrynia. Ale to to inny temat. Jutro mają przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Ma swoje 3 wierszyki do zarecytowania, nauczył sie ich w mig, wszystko ładnie ,pięknie ale... dziś Pani Wychowawczyni rano powiedziała mojemu Mezowi jak go odprowadził że Ona już na niego nie ma siły, że on nie potrafi na próbie ustać spokojnie w miejscu, kręci się , rozkracza, wygłupia, przeszkadza innym dzieciom, nie wie kiedy ma mówić swoją kwestię...zawsze wszystko raczej było ok, nie chce żeby jutro była jakas klapa ,zeby "zburzył " całe przedstawienie swoim zachowaniem. cały czas się z nim rozmawia, tłumaczy, co ja mam mu jeszcze dziś powiedziec zeby jutro wszystko ładnie wypadło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz, takie dziecko 😉 wyluzuj i wez pod uwage, ze dorosly mialby problem wytrzymac stojac w rzadku czekając na swoja kwestie. Niestety przedstawienia w przedszkolach nic sie nie zmienily od 30 lat, bardziej wyglada to na musztre pod wodza nauczyciela niz na zabawe. A Pani jutro po prostu przypomni twojemu synowi o wierszyku, jak robi to caly czas 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×