Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

homosuperior

strach juz cokolwiek napisac na tego adamowicza bo teraz nagonka straszna w necie juz kilkanascie osob zatrzymali za mowe nienawisci

Polecane posty

Gość Nicotyna

Bardzo dobrze, w końcu ktoś robi porzadek z tym chlewem jaki jest polski internet. Większość z tych zatrzymanych pewnie skończy w psychiatryku, bo to jakieś kompletne świry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, ze owszem szkoda faceta, ale mam juz naprawde dosc ej sprawy i Owsiaka. Nie moge juz tego sluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też nie mogę tego słuchać. Tak masz rację szkoda człowieka.  Straszne to co się stało, rodzinie tylko współczuć, ale codziennie w tv po kilka reportaży na ten sam temat. Ja już to przełączam i nie słucham, bo takie wiadomości wpływają źle na moją psychikę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ass

Od jego śmierci zaczęła się jakaś moda na pisanie wszystkim ludziom, którzy np piszą źle o jakieś celebrytce, że sieją mowę nienawiści. Od teraz nie można już nic złego o nikim napisać, bo samemu się zostanie skrytykowanym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najwyższy czas! Każdego kto komuś grozi gdziekolwiek, czy to w internecie, czy inaczej powinien zostac pociagniety do odpowiedzialności bo na to jest PARAGRAF. Ludziom się wydaje, że w internecie to są bezkarni. W końcu niech zaczna robic porządek z tą niewychowana holota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhjetyhjetyhe

Ale teraz władze przesadzają. Chyba sobie na nas ćwiczą zamordyzm, na ile społeczeństwo sobie pozwoli, jak dużo im wolno i z jakimi efektami. Wolność słowa została drastycznie ograniczona, w tym granice dozwolonej krytyki. Jednak i tak będą musieli przepraszać większość zatrzymanych bo to co znaleźli na internautów, to nic karygodnego.

A co do samego zmarłego to był pyszałkiem, jednostką bez przygotowania merytorycznego w sprawach miasta, za to miał wiele na sumieniu. Te peany na jego temat to bezczelne kłamstwa, pisane zapewne po to żeby coś ugrać: kontynuować kadencję. Powinnyście poczytać, co piszą internauci na jednym z lokalnych forów. Pomijając zbiorową histerię egzaltowanych bezmózgów, jest tam sporo konkretnych zarzutów wobec tego człowieka.

Wszystko mogę udowodnić, zwłaszcza że miałam nieprzyjemność widzieć i słuchać jak on się produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi 6 linijek napisanych przez najbardziej prawego człowieka na świecie, a ja znajdę powód, by go powiesić.

~Richelieu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy

byczy, co ty robisz na macierzyńskim?  xDD cho na dział ogólny: kafeteria.pl/forum-2-dyskusja-ogolna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicotyna
5 godzin temu, Gość Ass napisał:

Od jego śmierci zaczęła się jakaś moda na pisanie wszystkim ludziom, którzy np piszą źle o jakieś celebrytce, że sieją mowę nienawiści. Od teraz nie można już nic złego o nikim napisać, bo samemu się zostanie skrytykowanym. 

Przestań bredzić. Aresztowali tych, którzy pochwalali przestępstwo i nawoływali do kolejnych przestępstw - na to sa paragrafy i to od razu powinno być ścigane !!!! Ten wściekły jazgot i nienawiść leje się w necie od lat, więc najwyższa pora zaczać z tym walczyć !!!

Nikt ci krytykowania nie broni. O ile brak ci kultury i nie umiesz się powstrzymać nawet w obliczu tak brutalnego mordu i kiedy człowiek nawet jeszcze nie został pochowany !!! Krytkuj, ale nie siej zła !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaNica
5 godzin temu, Gość yhjetyhjetyhe napisał:

Ale teraz władze przesadzają. Chyba sobie na nas ćwiczą zamordyzm, na ile społeczeństwo sobie pozwoli, jak dużo im wolno i z jakimi efektami. Wolność słowa została drastycznie ograniczona, w tym granice dozwolonej krytyki. Jednak i tak będą musieli przepraszać większość zatrzymanych bo to co znaleźli na internautów, to nic karygodnego.

A co do samego zmarłego to był pyszałkiem, jednostką bez przygotowania merytorycznego w sprawach miasta, za to miał wiele na sumieniu. Te peany na jego temat to bezczelne kłamstwa, pisane zapewne po to żeby coś ugrać: kontynuować kadencję. Powinnyście poczytać, co piszą internauci na jednym z lokalnych forów. Pomijając zbiorową histerię egzaltowanych bezmózgów, jest tam sporo konkretnych zarzutów wobec tego człowieka.

Wszystko mogę udowodnić, zwłaszcza że miałam nieprzyjemność widzieć i słuchać jak on się produkuje.

Ja moge udowodnić, że jesteś tępym pisiurem ze spranym łbem, który bez 'merytorycznego przygotowania' kłapie ryjem co usłyszał u kurskiego i nie umie nawet z hejtem poczekać aż chociaż pochowaja ofiare. Jesteś absolutnym dnem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie widzę żadnego hejtu w wypowiedzi powyżej, lecz niemalna krytykę. Nie każdy kto nie wynosi Adamowicza na piedestał musi być PiSiorem, to jakaś paranoja, a twoja wypowiedź aż zionie nienawiścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vixtoria
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja nie widzę żadnego hejtu w wypowiedzi powyżej, lecz niemalna krytykę. Nie każdy kto nie wynosi Adamowicza na piedestał musi być PiSiorem, to jakaś paranoja, a twoja wypowiedź aż zionie nienawiścią.

Nie widzisz, bo nie chcesz zobaczyć, że jakiś dzikus pluje na zmarłego, a treści bierze z prawackich szczujni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vixtoria
1 godzinę temu, Bolek napisał:

miesiąc temu można było opisać ze szczegółami kogo chce się poćwiartować i nikt by na to nie zwrócił uwagi. 

Więc czas skończyć z taką znieczulicą. I tak już za późno, bo doszło do tego, że ty i tobie podobni nie łapiecie już podstawowych norm i moralnych zasad. Do tego doprowadziła wieloletnia znieczulica organów ścigania na treści, o których mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onie
Dnia 17.01.2019 o 12:39, homosuperior napisał:

tragikomedia, teatrzyk na pokaz

Dla takiego jak ty to teatrzyk, tobie nic już nie pomoże, więc zamilcz i wstydu sobie oszczędź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onie
22 godziny temu, amazing girl napisał:

Moje zdanie jest takie, ze owszem szkoda faceta, ale mam juz naprawde dosc ej sprawy i Owsiaka. Nie moge juz tego sluchac.

A my mamy dosyć ciebie, jak znikniesz, nikt nawet nie zauważy, był paproch i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onie
17 godzin temu, Gość yhjetyhjetyhe napisał:

Ale teraz władze przesadzają. Chyba sobie na nas ćwiczą zamordyzm, na ile społeczeństwo sobie pozwoli, jak dużo im wolno i z jakimi efektami. Wolność słowa została drastycznie ograniczona, w tym granice dozwolonej krytyki. Jednak i tak będą musieli przepraszać większość zatrzymanych bo to co znaleźli na internautów, to nic karygodnego.

A co do samego zmarłego to był pyszałkiem, jednostką bez przygotowania merytorycznego w sprawach miasta, za to miał wiele na sumieniu. Te peany na jego temat to bezczelne kłamstwa, pisane zapewne po to żeby coś ugrać: kontynuować kadencję. Powinnyście poczytać, co piszą internauci na jednym z lokalnych forów. Pomijając zbiorową histerię egzaltowanych bezmózgów, jest tam sporo konkretnych zarzutów wobec tego człowieka.

Wszystko mogę udowodnić, zwłaszcza że miałam nieprzyjemność widzieć i słuchać jak on się produkuje.

Ale psie głosy nie idą pod niebiosy, więc te dowody spłucz w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onie
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja nie widzę żadnego hejtu w wypowiedzi powyżej, lecz niemalna krytykę. Nie każdy kto nie wynosi Adamowicza na piedestał musi być PiSiorem, to jakaś paranoja, a twoja wypowiedź aż zionie nienawiścią.

A zabójca nie przyznaje się do winy, też nie widzi nic złego...paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Tak się przekrzykujecie na szkolnym korytarzu czy to jeszcze z piaskownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×